3
2
87'
85'

Dążą do zdobycia honorowego gola goście, ale wciąż  brakuje im zdecydowania. Roma dobrze się broni.

1
4
3
82'

Mocno, ale niecelnie z dystans uderzył Eden Hazard. Nie klei się gra Chelsea we wtorkowy wieczór.

1
4
2
79'

Strzelał głową Manolas, Thibaut Courtois instynktownie wybił piłkę na róg.

3
1
1
78'

Uderzał Radja Nainggolan, bramkarz Chelsea sparował piłkę na korner.

2
4
1
78'

Starają się coś zdziałać pod bramką Alissona piłkarze Chelsea, ale akcjom gości brakuje dynamiki.

4
2
76'
75'
75'

Roma. Schodzi: Stephan El Shaarawy. Wchodzi: Gerson.

73'

W pole karne z piłką wpadł Dzeko, ale źle trafił w piłkę i chybił.

5
5
2
3
3
71'
71'

- Panie trenerze, 5 minut i wychodzę - przekazał trenerowi Florenzi. Włoch oddycha już rękawami.

3
2
68'

Dzeko mial na plecach trzech rywali, mądrze dograł do Perottiego, a ten... spudłował w wyśmienitej sytuacji!

2
2
1
2
2
66'

Wściekli są gracze Chelsea, coraz więcej frustracji w poczynaniach zawodników z Anglii.

9
9
1
1
63'

Gol! Strzelił Diego Perotti. Asystował mu Aleksandar Kolarov. To chyba jest prawdziwa... truskawka na torcie! Kolarov do Perottiego, a ten sprzed pola karnego kapitalnym uderzeniem podwyższył prowadzenie Romy. Piłka odbiła się jeszcze od słupka, bramkarz nie miał szans. 3:0!

38
25
7
8
12
60'

Roma szans za zamknięcie meczu szuka w kontrach. Z kolei akcje Chelsea są zbyt chaotyczne, w zagraniach brakuje dokładności.

6
5
1
1
3
57'

Płaski strzał Moraty z ok. 17 metrów. Piłka przetoczyła się metr obok słupka.

5
6
2
1
56'

Chelsea. Schodzi: Gary Cahill. Wchodzi: Willian.

9
7
1
1
2
54'

Dzeko mocno uderzył z dość trudnej pozycji, piłka strzelona z ok. 14 metrów poszybowała ponad bramką.

6
5
53'

Morata ruszył do piłki, ale sędzia uznał, że był spalony. Mamy kontrowersję. Sędziego Gila w wozie analiz VAR nie ma, nie ma więc kto pomóc.

6
5
1
2
51'

Nie spieszy się Chelsea po przejęciu piłki. Goście mają sporo czasu, ale chyba zapominają, że przegrywają 0:2.

5
4
1
47'

Roma w ataku. Dośrodkowanie w pole karne, piłka trafiła Dzeko w plecy i obok słupka wyszła na aut bramkowy.

6
5
46'

Gramy po przerwie.

7
5
45'

Sędzia doliczył minutę.

10
9
44'

Po którym Tiemoue Bakayoko z czterech metrów głową uderzył obok bramki!

9
8
2
1
2
44'

Ładny strzał prawą nogą Alonso. Alisson sparował piłkę na róg.

7
6
2
1
42'

Cesar Azpilicueta wrócił do gry i przerwał groźną akcję lewą stroną Kolarova.

10
10
40'

Poza boiskiem do sił dochodzi Cesar Azpilicueta. Jest problem, może potrzebna będzie zmiana.

8
6
1
7
1
40'

Roma panuje na boisku, Chelsea po stracie drugiego gola jest w wyraźnym szoku.

7
8
1
5
5
36'

Gol! Strzelił Stephan El Shaarawy. Asystował mu Radja Nainggolan. Radja Nainggolan zagrał z okolic środka pola do... nikogo. Piłkę chciał przepuścić Antonio Ruediger, ale sprytniejszy okazał się El Shaarawy, który niespodziewanie doszedł do futbolówki i natychmiast uderzył obok bramkarza. 2:0! Rzym świętuje, Rzym się bawi, Rzym szaleje!

35'

O właśnie! Trochę szaleństwa i już było groźnie. Wyjście 3 na 2, Stephan El Shaarawy mógł uderzać, mógł podawać. Wybrał wariant nr 1 i trafił w nogi bramkarza.

7
8
2
2
3
34'

Gospodarze dużo więcej uwagi poświęcają defensywie. Rzymianie wprawdzie również atakują, ale bardzo długo konstruują swoje akcje. Brakuje nam szaleństwa.

10
8
2
1
1
31'

Daniele De Rossi... zgłupiał. Pomocnik zaczął kręcić kółeczka przed własnym polem karnym. Część fanów Romy zaczęła mieć problemy z ciśnieniem.

3
4
2
2
4
30'

Eden Hazard potrzebuje pomocy znachorów i lekarzy. Ucierpiał staw skokowy.

12
11
9
12
10
29'

Przed pole karnym staranowany Hazard, sędzia zdarzenia nie widział.

2
8
1
1
7
29'

Coraz groźniej pod bramką Romy. Defensywa gospodarzy zaczyna mieć problemy.

2
2
2
2
1
25'

Złe wybicie piłki przez Kolarova, piłka trafiła pod nogi Moraty, a ten... spudłował z siedmiu metrów, mając przed sobą tylko bramkarza. Czasu miał mało, ale przecież to zawodowiec, a nie otłuszczony 30-latek grający wieczorem na Orliku.

9
4
3
3
5
24'

Kolejny strzał Hazarda, Alisson złapał strzał z ok. 18 metrów.

2
2
1
2
1
22'

Jeden rzut rożny, dwóch zawodników. Ci Włosi, ta taktyka... A po wspomnianym kornerze wysoko ponad bramką uderzył z dystansu Stephan El Shaarawy.

3
3
1
1
1
20'

Eden Hazard biegł z piłką wzdłuż pola karnego, płaski strzał pewnie złapał bramkarz Romy.

10
11
1
2
2
18'

Chelsea starał się przejąć inicjatywę. Goście stopniowo spychają Romę pod pole karne.

7
3
2
2
2
15'

Starała się zagrać kombinacyjnie Chelsea. Po raz kolejny nie wyszło gościom. Wciąż lepsze wrażenie sprawia Roma. Jednak poczekajmy z osądami.

4
1
1
2
2
12'

Optyczna przewaga rzymian, rywale trochę przytłumieni początkiem spotkania kiedy dostali po twarzy.

5
1
3
2
2
9'

Z dystansu ponad bramką uderzył Radja Nainggolan. Brawa za próbę, wykonanie pozostawiało sporo do życzenia.