Liga Mistrzów: Grupa C
22 lis 2017 18:00
90'

Rozpoczął się doliczony czas, a Ibrahim Sehić nie ma ani chwili spokoju. Przed momentem najlepszy dziś piłkarz Karabachu obronił uderzenie Cesca Fabregasa.

2
1
86'

Karabach. Schodzi: Dino Ndlovu. Wchodzi: Dani Quintana.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Dino Ndlovu #9
1
1
85'

Gol! Strzelił Willian. Asystował mu Pedro Rodriguez.

Świetne zawody pomocnika Chelsea. Strzelił dwa gole i wywalczył tyle samo rzutów karnych. Przed momentem huknął zza pola karnego na 4:0!

20
10
2
1
1
81'

Karabach. Schodzi: Donald Guerrier. Wchodzi: Elwin Junuszada.

Elwin Junuszada #32
2
78'

Thibaut Courtois rozgrzał się po strzale z dystansu. Na brak obowiązków nie może narzekać Ibrahim Sehić, który minutę wcześniej wygrał pojedynek sam na sam z Alvaro Moratą.

1
1
76'

Cesc Fabregas autorem dziewiątego gola w dwumeczu z Karabachem.

1
1
75'
73'

Gol! Strzelił Cesc Fabregas.

Podwójną rozrywkę miał Hiszpan, ponieważ egzekwował jedenastkę dwukrotnie. W obu przypadkach skutecznie i jest 3:0 dla Chelsea.

18
7
1
1
1
71'

Żółtą kartkę za protestowanie otrzymał Maksim Miedwiediew.

Maksim Miedwiediew #5
Karabach Agdam
4
1
71'

Rzut karny dla Chelsea! To już drugi tego wieczoru. Gara Garajew pociągnął za koszulkę Williana.

4
1
1
1
2
68'

Dobra kombinacja londyńczyków i zasługiwała ona na lepsze zakończenie niż strzał Alvaro Moraty obok bramki. Hiszpan mógł śmiało zameldować się na boisku golem.

1
1
65'

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Alvaro Morata.

64'

Eden Hazard strzelił mocno z półdystansu, ale za mało zaskakująco, żeby pokonać dobrze dysponowanego Ibrahima Sehicia.

62'

Mniej niż pół godziny do końca regulaminowego czasu. Publiczność chciałaby zobaczyć jakiś niebezpieczny atak Karabachu, ale dotychczas żaden z jego piłkarzy ofensywnych nie zaraża optymizmem.

3
1
58'

Chelsea. Schodzi: Marcos Alonso. Wchodzi: Gary Cahill.

1
1
1
1
2
56'

Walka o panowanie w centrum boiska.

1
54'

Żółtą kartkę za przewinienie otrzymał Marcos Alonso.

1
3
1
53'

Niby w żółwim tempie atakuje Chelsea, mimo to stwarza sytuacje podbramkowe. Pedro został zatrzymany przez ostatnią instancję gospodarzy, czyli Ibrahima Sehicia.

2
1
51'

Jakub Rzeźniczak nie pozwolił na dobre dośrodkowanie Willianowi. W odpowiednim momencie wybił piłkę na korner, a po wrzutce ze stałego fragmentu interweniował Ibrahim Sehić.

5
1
1
49'

Mało dziś o Donaldzie Guerrierze, ale dopiero przed momentem pokazał się w jakiejś wyrazistej akcji. Chelsea zatrzymała byłego zawodnika Wisły Kraków faulem.

1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

1
46'

Karabach. Schodzi: Mahir Madatow. Wchodzi: Joszgun Dinijew.

1
Czy Chelsea strzeli kolejnego gola po przerwie?
3
43'

Willian nie spożytkował rzutu wolnego po faulu Jakuba Rzeźniczaka. Ibrahim Sehić wyłącznie odprowadził piłkę poza boisko po niecelnym strzale pomocnika.

2
2
2
4
4
41'

Żółtą kartkę za niebezpieczny wślizg w nogi Edena Hazarda otrzymał Jakub Rzeźniczak.

1
2
7
2
3
40'

Willian sprawił, że londyńczycy nie muszą już drżeć o wynik.

2
1
37'

Gol! Strzelił Willian. Asystował mu Eden Hazard.

Świetna wymiana podań zakończona strzałem Williana na 2:0. W rolach głównych Brazylijczyk i Eden Hazard. Defensywa Karabachu Agdam została rozmontowana.

26
13
5
2
2
33'

Cesc Fabregas wrzucił futbolówkę z drugiej linii w pole karne gospodarzy. Poradził sobie Jakub Rzeźniczak, na którego barkach jest od kilkunastu minut podwójna odpowiedzialność.

1
30'

Na zakończenie drugiego kwadransa Eden Hazard główkował w rękawice bramkarza po dośrodkowaniu Cesara Azpilicuety z głębi pola. Pewny chwyt Ibrahima Sehicia.

2
28'

Akcja mistrza Azerbejdżanu zakończyła się kilkadziesiąt metrów przed bramką Chelsea. Po odzyskaniu futbolówki podopieczni Antonio Conte opiekują się nią troskliwie.

3
2
2
2
2
26'

Musi się jakoś zorganizować Karabach Agdam. Przy niekorzystnym wyniku i w osłabieniu nie jest to łatwe zadanie.

1
1
1
1
2
24'

Eden Hazard wyprowadził Chelsea na prowadzenie. Od tego momentu drużyna Belga spokojnie wymienia podania.

4
1
1
21'

Eden Hazard wyprowadził mistrza Anglii na prowadzenie! Pewne uderzenie Belga z rzutu karnego do bramki po uprzednim zmyleniu Ibrahima Sehicia.

31
16
7
3
4
19'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Raszad Sadygow.

Karabach będzie grać w osłabieniu. Na dodatek sędzia podyktował rzut karny za przewinienie na Willianie!

Raszad Sadygow #14
19
11
8
5
8
17'

Drugi raz Willian. Drugi raz blok. Tym razem Edena Hazarda.

2
4
4
4
6
16'

Piłka po przeciwnej stronie boiska. W pole karne wbiegł z myślą o strzale Willian. Do końca obok Brazylijczyka był obrońca, który zablokował futbolówkę.

2
1
1
3
5
13'

Karabach o włos od prowadzenia! Świetna wymiana podań z udziałem Richarda Almeidy i Michela. Strzelił ten drugi z bliska i chyba za bardzo podekscytował się swoją szansą. Pudło!

2
1
3
10'

Mahir Madatow próbował odpowiedzieć podobnym do Cesca Fabregasa uderzeniem. Czujni na linii pola karnego są przyjezdni i zablokowali strzał skrzydłowego.

2
1
1
2
7'

Radzą sobie środkowi obrońcy Karabachu. Po płaskim dośrodkowaniu interweniował już Jakub Rzeźniczak. Polak próbował zainicjować akcję swojego zespołu.

3
1
5'

Pierwsze uderzenie na bramkę Karabachu Agdam. Ibrahim Sehić poradził sobie z próbą Cesca Fabregasa.

2
1
1
2
3
3'

Początkowo rozgrywała drużyna w białych strojach, czyli Chelsea. Karabach nie pozwolił przyjezdnym na oddanie strzału i sam zaczął wymieniać podania. Typowe przywitanie z piłką na początku meczu.

1
1
2
2
3
17:02

Piłkarze wyszli na murawę stadionu w Baku. Na trybunach kibice stworzyli flagę Azerbejdżanu.