Barcelona. Schodzi: Andres Iniesta. Wchodzi: Andre Gomes.

12
24
11
81'

Marc-Andre ter Stegen wciąż czujny. Przed momentem bramkarz FC Barcelona sparował piłkę po płaskim uderzeniu Paulo Dybali.

46
22
8
7
10
78'

Lionel Messi to numer jeden tego meczu, ale również gra Ivana Rakiticia spodobała się kibicom. Część powstała i pożegnała autora drugiego gola brawami na stojąco. Tymczasem piłka po raz czwarty w bramce Juventusu, ale tym razem sędzia asystent zasygnalizował spalonego.

43
19
9
11
20
77'

Barcelona. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Paulinho.

29
36
12
9
10
75'

Żółtą kartkę otrzymał Miralem Pjanić.

36
17
9
9
8
73'

Lionel Messi - dwa gole i kluczowe podanie. Kolejny świetny mecz w karierze tego zawodnika.

96
40
8
5
10
70'
41
11
16
18
28
69'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Andres Iniesta.

Gianluigi Buffon patrzy z niedowierzaniem. Trzeci gol i ponownie w centrum wydarzeń był Lionel Messi! Tym razem Argentyńczyk wymienił podania z Andresem Iniestą i spokojnie ominął Włocha strzałem.

266
114
30
27
37
65'

Odpowiedź Juventusu na stratę drugiego gola to dotychczas jedno uderzenie. Do 40. minuty widowisko było wyrównane, jednak zmiana wyniku zasadniczo zmieniła układ sił na boisko.

22
12
3
5
6
63'

Juventus. Schodzi: Rodrigo Betancur. Wchodzi: Federico Bernardeschi.

#30
20
14
11
9
8
61'

Dobra interwencja Gianluigiego Buffona. Reprezentant Włoch nie pozwolił, by futbolówka wpadła do bramki po strzale Lionela Messiego z rzutu wolnego.

23
10
6
13
34
61'

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Barzagli.

32
16
5
6
9
60'

Luis Suarez ma dużo do powiedzenia sędziemu. Także Blaise Matuidi nie zgodził się z decyzją Damira Skominy. Za moment Słoweniec nie wytrzyma i zacznie rozdawać kartki.

23
13
10
12
17
56'

Gol! Strzelił Ivan Rakitić.

Był we właściwym miejscu oraz czasie! Wstrzelenie Lionela Messiego zostało wybite przez Stefano Sturaro prosto pod nogi Ivana Rakiticia, którego uderzenie dało Barcelonie prowadzenie 2:0.

FC Barcelona
258
116
41
42
56
54'

Żółtą kartkę otrzymał Lionel Messi.

40
30
20
41
82
52'

Lionel Messi, słupek, Gianluigi Buffon i nie ma drugiego gola. Mieli szczęście przyjezdni, że odbita od pleców weterana piłka nie trafiła do siatki.

19
13
18
39
21
50'

Gospodarze nie oddają piłki Juventusowi. Każda minuta w jej posiadaniu to minuta mniej przeciwnika.

31
21
4
12
9
48'

Paulo Dybala złapał się za głowę! Nie pozostało nic innego. Gerard Pique dał Argentyńczykowi wielką szansę na wyrównanie, jednak ten jakby nie spodziewał się piłki i oddał strzał z kilkunastu metrów nad poprzeczką.

17
26
11
13
16
46'

19:55

Juventus Turyn nie upilnował gwiazdora FC Barcelona!

19:55

Lionel Messi przypomniał Włochom, że nie wolno zostawić mu miejsca ani w pierwszej, ani w ostatniej minucie.

96
44
10
9
21
45'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Luis Suarez.

Gol do szatni! Lionel Messi przebiegł bezkarnie środkiem pola, zagrał klepkę z Luisem Suarezem i strzelił precyzyjnie z 16. metra w narożnik bramki Juventusu. Gianluigi Buffon został w blokach.

350
141
48
65
104
43'

Stefano Sturaro był awizowany przez włoskie media w jedenastce, gdyby Massimiliano Allegri zdecydował się na ustawienie z pięcioma obrońcami. Na boisko wszedł jednak z ławki rezerwowych zamiast kontuzjowanego Mattii De Sciglio.

13
11
7
9
8
41'
40'

Trwa walka o pierwsze punkty w Lidze Mistrzów.

13
15
5
3
4
38'

Gorąco w polu karnym Juventusu po beznadziejnym podaniu Mattii De Sciglio do Ousmane'a Dembele. Francuz nie potrafił skorzystać z prezentu i huknął obok bramki Gianluigiego Buffona.

21
9
13
8
7
37'

FC Barcelona ma ponad 60 procent posiadania piłki, ale oddała tylko jedno celne uderzenie. Konkretnie zrobił to Luis Suarez. Mistrz Włoch konstruuje krótsze akcje, ale trzy razy zmusił do interweniowania Marca-Andre ter Stegena.

15
5
10
6
5
35'

Żółtą kartkę otrzymał Nelson Semedo.

27
11
8
19
40
33'

Mattia De Sciglio doznał urazu i trener Massimiliano Allegri wysłał na rozgrzewkę Stefano Sturaro. Niebawem wyjaśni się, czy włoska zmiana będzie konieczna.

12
3
4
21
8
31'

Dotychczas w pojedynku Ousmane Dembele kontra Paulo Dybala remis bez wskazania. Obaj są aktywni, ale nie są w stanie sforsować wszystkich zasieków obronnych przeciwnika.

34
19
15
9
10
29'

Damir Skomina zastanawiał się również nad pokazaniem kartki Douglasowi Coście za brzydkie przewinienie na Lionelu Messim. Tym razem Słoweniec oszczędził zawodnika z Turynu.

16
13
9
13
25
25'

12
25'

Próba kombinacyjnego rozegrania rzutu rożnego przez Juventus. W centrum wydarzeń był Paulo Dybala, który najpewniej chciał poszukać dośrodkowaniem swojego rodaka Gonzalo Higuaina. Piłka wylądowała jednak za bramką FC Barcelona.

28
10
7
11
12
24'

Jordi Alba zatrzymał Rodrigo Betancura tuż przed strzałem. Dotychczas wyrównane spotkanie, w którym piłkarze ofensywni obu drużyn mają coś do powiedzenia.

27
12
8
4
10
20'

Pierwszy strzał Lionela Messiego z rzutu wolnego utknął w murze. Groźniejsza była poprawka Luisa Suareza. Piłka zmierzała pod poprzeczkę bramki Juventusu i w ostatnim momencie przeniósł ją na rzut rożny Gianluigi Buffon.

51
22
19
20
29
18'

Po dobrej akcji Andresa Iniesty będzie szansa dla FC Barcelona na zdobycie gola z rzutu wolnego. Faulowany blisko linii pola karnego był Ousmane Dembele.

49
25
11
10
16
16'

Gianluigi Buffon jest czujny na przedpolu. Właśnie weteran sprzątnął piłkę sprzed nosa Ousmane'a Dembele, który wystartował do podania z głębi pola.

33
12
16
17
20
14'

Andres Iniesta zatańczył przed polem karnym przyjezdnych. Nie zdecydował się na strzał, a próbował sprytnym podaniem poszukać Luisa Suareza. Dobrze ustawili się rywale.

25
14
10
11
21
11'

Rozkręcili się podopieczni Massimiliano Allegriego. Po uderzeniach Mattii De Sciglio, Paulo Dybali była próba Miralema Pjanicia zza pola karnego. Marc-Andre ter Stegen nie mógł być pewny, że futbolówka minie jego bramkę.

24
9
14
10
11
9'

Blaise Matuidi uruchomił prostopadłym podaniem Paulo Dybalę. Argentyńczyk nie zdecydował się na pojedynek sprinterski z przeciwnikiem i oddał anemiczne uderzenie z dystansu.

26
10
11
8
16
7'

Już po przeciwnej stronie boiska jest Mattia De Sciglio i odprowadził Jordiego Albę razem z piłką poza boisko.

15
8
9
9
14
6'

Mattia De Sciglio odpowiedział gospodarzom, żeby nie poczuli się zbyt pewnie. Niezłe uderzenie z dystansu sparował końcami palców Marc-Andre ter Stegen. Sędzia nie zauważył interwencji Niemca.

24
10
11
12
22
4'

Dość wysoko ustawili się Włosi i zostali zaskoczeni podaniem za plecy obrońców do Ousmane'a Dembele. Nowy zawodnik klubu z Katalonii wywalczył korner.

45
23
13
11
18
2'

FC Barcelona stroje granatowo-bordowe, a mistrz Włoch w tradycyjnych biało-czarnych pasiakach. Na początku spotkania w posiadaniu piłki gospodarze.

48
18
11
13
13
19:55

Gianluigi Buffon, a nie Wojciech Szczęsny w bramce Juventusu. Włoch odpoczywał w weekend i było pewne, że kumuluje energię na mecz z FC Barcelona.