Liga Mistrzów: Grupa D
31 paź 2017 20:45
90+1'

Silvio Proto jest coraz bardziej zachwycony swoim występem. Bramkarz Olympiakosu Pireus świętuje dwie udane interwencje po strzałach Lionela Messiego.

6
5
1
5
8
90'

Doliczone minimum 3 minuty do regulaminowego czasu.

4
2
1
1
3
89'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Diogo Figueiras.

Olympiakos Pireus
5
5
3
2
1
87'

Ostatnie minuty tego spotkania. Zmieniani piłkarze Olympiakosu Pireus opuszczali murawę w ślimaczym tempie, więc gospodarze szanują remis.

1
1
3
3
11
80'

Zablokowane dośrodkowanie z prawego skrzydła. Olympiakos Pireus liczył, że piłka wyląduje w innym miejscu, a tylko sprowokował Barcelonę do kontrataku zakończonego lobem Luisa Suareza w poprzeczkę!

4
2
4
3
7
79'

Olympiakos. Schodzi: Mehdi Carcela. Wchodzi: Felipe Pardo.

3
77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andre Gomes.

FC Barcelona
2
2
1
4
9
75'

Barcelona. Schodzi: Denis Suarez. Wchodzi: Andre Gomes.

5
1
2
2
6
72'

Delikatnie mówiąc Luis Suarez nie jest bohaterem tego spotkania. Trochę za dużo sytuacji podbramkowych marnuje południowiec. Na Urugwajczyka trzeba jednak uważać do końca.

5
2
1
4
7
71'

Nie zmienia trener Olympiakosu Pireus. Czają się gospodarze i czekają na możliwość przeprowadzenia kontrataku. Ich zwycięstwo byłoby niespodzianką.

4
3
4
4
9
68'

Akcja zmienników Barcelony. Ani Gerard Deulofeu, ani Ivan Rakitić znalazł miejsce do oddania strzału i trzeba wymienić w irytującym hałasie kolejne podania.

9
6
10
9
13
65'

Futbolówka na obrzeżach pola karnego Olympiakosu i w posiadaniu Barcelony. Potwornymi gwizdami podsumowuje te rozegranie publiczność.

6
3
5
3
5
63'

Po podaniu Luisa Suareza bramka przeciwnika była w dużej mierze odsłonięta. Lionel Messi mógł to wykorzystać, ale strzelił nieczysto i zarazem niecelnie.

5
2
3
12
16
62'

Barcelona. Schodzi: Paulinho. Wchodzi: Ivan Rakitić.

11
7
5
8
9
60'

Kostas Fortounis był blisko wpakowania piłki z bliska do bramki po wrzutce z rzutu wolnego. Futbolówkę sprzątnął sprzed nosa napastnika Marc-Andre ter Stegen.

9
8
2
4
6
59'

Dobrze zapowiadała się wrzutka Vadisa Odjidji-Ofoe. Pożar w polu karnym FC Barcelona ugasił na moment Paulinho. Za moment Grecy będą mogli posłać kolejne dośrodkowanie po przewinieniu Nelsona Semedo.

2
1
3
4
5
58'

Żółtą kartkę za faul na Luisie Suarezie otrzymał Bjoern Engels.

6
4
2
3
2
57'

Dobrze broni po przerwie Olympiakos Pireus, gorzej organizuje się do kontrataku, dlatego na murawie zrobił się klincz.

3
3
4
2
2
55'

Właśnie Gerard Deulofeu wstrzelił piłkę w pole bramkowe Olympiakosu Pireus. Było tam chyba z sześciu gospodarzy, więc któryś po prostu musiał skierować futbolówkę na korner. Po stałym fragmencie bez zagrożenia dla Silvio Proto.

4
4
2
6
3
52'

Gerard Deulofeu jest nowym piłkarzem ofensywnym FC Barcelona w tym meczu. Mają kim atakować goście, ale po przerwie jeszcze nie stworzyli sytuacji podbramkowej.

4
3
2
2
3
49'

Bezpańskie podanie Sergio Busquetsa prosto w rękawice Silvio Proto. Po genialnej pierwszej połowie bramkarz Olympiakosu Pireus wraca do rytmu.

4
3
2
3
8
47'

Trenerzy nie mieli pewnie wielu uwag do podopiecznych. FC Barcelona musi przede wszystkim podkręcić skuteczność, a jej przeciwnik nie cofać się tak głęboko w niektórych fragmentach meczu.

5
3
2
2
4
46'

Gra wznowiona po przerwie.

10
5
2
2
3
Czy FC Barcelona strzeli gola po przerwie?
18
9
8
7
8
45+1'
42'

Żółtą kartkę za faul na Vadisie Odjidji-Ofoe otrzymał Sergi Roberto.

8
6
4
4
15
39'

Leonardo Kourtis wygrał pojedynek jeden na jednego na skraju pola karnego i oddał strzał tak samo mocny jak niecelny. Marc-Andre ter Stegen tylko odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko.

10
4
4
3
3
37'

Marc-Andre ter Stegen nie chce być gorszy od swojego vis-a-vis. W odpowiednim momencie zrobił kilka kroków do przodu, skrócił kąt i zatrzymał strzał Kostasa Fortounisa po składnym rozegraniu Olympiakosu.

10
2
2
1
1
36'

Draka na murawie. Żółtą kartkę za przepychanki po faulu na Lionelu Messim otrzymał Panagiotis Tachtsidis.

15
7
7
4
4
34'

Tak też się stało. Strzał z rzutu wolnego oddał Lionel Messi, jednak nie zaskoczył Silvio Proto. Bramkarz Olympiakosu Pireus sparował futbolówkę na korner.

3
4
2
5
8
33'

Silvio Proto nie pozwala sobie na moment zawahania. Wysoko zawieszona futbolówka padła jego łupem. Za moment może być poddany kolejnemu testowi po przewinieniu na Luisie Suarezie przed polem karnym.

2
2
2
2
3
32'

Pokazywany kilkakrotnie sędzia. Anglik jest poddawany presji z trybun, ale powinien być na to przygotowany przed wyjazdem do Grecji.

7
4
2
2
2
30'

Wyczekiwana riposta Olympiakosu Pireus z linii pola karnego. Kostas Fortounis mógł przymierzyć zdecydowanie lepiej, ponieważ może nie mieć tego wieczoru wielu podobnych szans.

1
2
2
2
1
28'

Silvio Proto kontra piłkarze ofensywni FC Barcelona. Bramkarz zatrzymał nogą uderzenie Lionela Messiego, który bezkarnie wbiegł w pole karne Olympiakosu Pireus.

5
6
3
2
5
25'

Nieporozumienie Samuela Umtitiego z własnym bramkarzem i wcale nie zabrakło dużo, żeby wysokiej klasy zawodnicy wpakowali sobie piłkę do własnej siatki.

2
2
4
3
23'

Luis Suarez miał przed oczami tylko Silvio Proto. Potraktował swojego przeciwnika z respektem i w sytuacji sam na sam ominął strzałem zarówno bramkarza, jak i bramkę. Kolejna zmarnowana szansa!

1
1
1
4
10
20'

Rozkręca się Silvio Proto! Intuicyjna interwencja bramkarza po strzale krzyżakiem Luisa Suareza uratowała Olympiakos Pireus. Jeszcze korner, ale sędzia przerwał grę po faulu Javiera Mascherano na Vadisie Odjidji-Ofoe.

3
1
1
1
5
18'

Po raz czwarty spalony i to, że piłka wylądowała w siatce Olympiakosu Pireus nie ma znaczenia. Tym razem linii obrońców gospodarzy nie przypilnował Denis Suarez.

1
1
2
5
15'

Omar Elabdellaoui w polu karnym przeciwnika, piłka w rękawicach Marca-Andre ter Stegena, a gospodarze domagają się jedenastki. Sędzia pokazuje piłkarzom Olympiakosu, że nie było przewinienia i nakazuje Niemcowi wznowienie gry wyrzutem.

5
6
12'

FC Barcelona miała z kolei korner. Po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu interweniował Silvio Proto.

4
1
1
2
8
9'

Nelson Semedo faulował w bocznym sektorze boiska. Bez kartki i bez zagrożenia dla FC Barcelona. Olympiakos Pireus nie wpadł na żaden kreatywny pomysł rozegrania stałego fragmentu.

4
7
1
3
7'

To już cała wieczorna gimnastyka sędziego asystenta. Ponownie podniósł chorągiewkę w momencie podania do Luisa Suareza. Olympiakos zastawia pułapki ofsajdowę na swoich rywali z Katalonii.

2
3
3
4
8
5'

Ponownie chorągiewka sędziego asystenta w powietrzu. Tym razem skoncentrował swoją uwagę na Luisie Suarezie i zobaczył Urugwajczyka na spalonym.

5
2
3
5
10
3'

Silvio Proto interweniował po raz pierwszy tego wieczoru. Aktywny na prawym skrzydle Nelson Semedo postraszył bramkarza Olympiakosu płaskim uderzeniem.

14
7
4
4
4
2'

Olympiakos w biało-czerwonych pasiakach. Gospodarze nie mają już dużo do stracenia i od początku starają się przenosić grę na połowę faworyta. FC Barcelona odpowiedziała podaniem za plecy wysoko ustawionego przeciwnika, ale Lionel Messi był na spalonym.

10
4
6
10
7
19:51

Kartoniada wita piłkarzy na murawie. Czas na hymn Ligi Mistrzów w Pireusie. Na skoncentrowanych wyglądają gospodarze.