Barcelona. Schodzi: Andres Iniesta. Wchodzi: Jordi Alba.

4
3
6
80'

Gospodarze nie chcą ryzykować. Piłkarze Juventusu są świadomi, że remis także przybliża ich do wyjścia z grupy.

7
5
2
3
4
77'

Odważniej Juventus, gospodarze poczuli, że mogą nie tylko zremisować, ale i wygrać.

6
3
1
3
5
75'

Gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego, sędzia uznał, że faulu nie było.

5
3
3
3
6
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alex Sandro.

Juventus FC
12
6
2
4
6
71'
68'

Cóż zrobił Semedo! Zamiast uderzać w dogodnej sytuacji dogrywał do Suareza i piłkę przejął obrońca.

6
4
3
2
9
66'

Juventus. Schodzi: Miralem Pjanić. Wchodzi: Rodrigo Betancur.

4
64'

Z rzutu wolnego uderzył Messi, piłka przeleciała pół metra ponad poprzeczką.

6
5
5
6
10
61'

Sprzed pola karnego mocno, ale niecelnie uderzył Higuain. Aktywniejsi z przodu w końcą są gracze Juve.

6
2
1
2
9
59'

Juventus w końcu na dłużej znalazł się pod bramką Barcelony. Jednak gospodarze nie potrafią celnie uderzyć.

3
56'
25
14
9
4
5
55'

Barcelona konsekwentnie szuka dziury w obronie gospodarzy. Juventus cały czas na własnej połowie.

9
3
2
2
2
53'

Uwidoczniła się przewaga Barcelony. Juventus na własnej połowie czeka na to co zrobią Hiszpanie.

6
5
2
3
4
50'

Z rzutu wolnego z ok. 20 metrów tuż ponad bramką uderzył Suarez.

8
7
3
3
3
49'

Twarda walka w środku pola. Póki co pod bramkami nic się nie działo.

4
4
2
3
3
46'

Rozgrzewkę rozpoczął Lionel Messi. Póki co rozciąga ramiona, ręce...

11
6
4
3
6
46'

Gramy po przerwie.

6
5
2
1
1
Leo Messi wejdzie po przerwie na boisko?
7
2
3
2
3
45'

Doliczona została minuta.

14
6
5
5
5
44'

Dybala wjechał z piłką w pole karne niczym... podwyżka cen w masło. Strzał z trudnej pozycji z sześciu metrów przeleciał tuż ponad bramką!

11
10
6
6
6
43'

Gerard Deulofeu uderzył sprzed pola karnego anemicznie i Buffon pewnie złapał piłkę.

4
4
4
3
9
42'

Barcelona cały czas ma więcej z gry, Juventus taktyki nie zmienia i szans szuka w kontrach. Włochom brakuje jednak dokładności.

10
3
2
2
3
38'

Dalekie dogranie do Suareza, ale ten na metrowym spalonym.

3
2
1
3
4
37'

Ładna wymiana piłki przez graczy Juventusu. Z woleja uderzył Cuadrado, ale bardzo niecelnie.

9
3
1
2
4
36'

Dwie groźne wrzutki w pole karne Juventusu, ale żaden z graczy Barcelony nie doszedł do piłki.

2
3
4
5
7
33'

Gospodare mają pretensje do sędziego o odgwizdanie faulu. A arbiter miał rację Pjanić wsadził palce w... oczy rywala.

4
3
5
1
5
33'

Gra wzowiona, wszyscy prawie zdrowi.

7
9
1
1
3
32'

Dwóch graczy Barcelony leży na boisku. Digne już się pozbierał, Umtiti jeszcze nie.

7
7
5
13
7
30'

Żółtą kartkę za "padolino" otrzymał Paulinho.

12
8
4
5
11
28'

Trochę chaosu w środka pola. A z chaosu, jak przed milionam lat, coś się zrodziło. Tym razem jednak nie do końca wypaliło. Khedira prostopadle dogrywał w pole karne, ale zbyt mocno.

5
7
3
3
3
25'

Dośrodkowanie w pole karne Barcelony z rzutu wolnego z lewej strony pola karnego. Gościom udało się jednak wyjść cało z opresji.

6
5
2
1
1
22'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, piłkę sześć metrów przed bramką trącił Paulinho, ale ta trafiła w słupek!

8
6
11
10
15
21'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Miralem Pjanić.

16
11
5
5
6
20'

Obraz gry nie ulega zmianie. Atak pozycyjny Barcelony. Juventus przyczajony.

5
7
1
1
3
17'

Coraz więcej z gry ma Barcelona. Goście przejęli inicjatywę, ale nie potrafią sobie stworzyć okazji bramkowej. Juventus nastawiony na kontry.

4
14'

Dośrodkowanie w pole karne Barcelony, ale żaden z piłkarzy Juventusu nie doszedł do piłki.

6
5
2
4
4
10'

Płaski strzał sprzed pola karnego Paulinho minął bramką Buffona o 2 metry.

5
5
7
5
8
9'

W końcu piłkę przejęła Barcelona. Goście powoli rozgrywają piłkę. Nie potrafią przedostać się pod pole karne.

2
1
3
3
4
6'

Optyczna przewaga Juventusu. Barcelona póki co bardzo pasywnie.

3
3
1
7
3'

W odpowiedzi wysoko ponad bramką sprzed pola karnego uderzył Paulinho.

4
3
9
1
3
2'

Już gorąco pod bramką Barcelony. Strzał z pola karnego Costy obronił Marc-Andre ter Stegen.