1
2
86'

Gol! Strzelił Alex Oxlade-Chamberlain. Asystował mu Daniel Sturridge.

Piłkę stracił Suler, wyprowadził ją Sturridge, który dostrzegł kolegę. Oxlade-Chamberlain nie mógł spudłować, stojąc oko w oko z bramkarzem.

85'

Moreno bardzo chce strzelić bramkę, ale w ten sposób się nie da. Hiszpan odchylił się przy uderzeniu z woleja.

4
1
1
1
83'

Oxlade-Chamberlain szukał kwadratowych jaj i fatalnie rozwiązał akcję. Zupełnie nieudana wrzutka w pole karne.

1
2
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Blaz Vrhovec.

1
1
2
1
79'

Milner zakręcił obrońcami, dośrodkowanie doszło do Coutinho, ale na linii strzało dwóch rywali i Brazylijczyk nie zmieścił piłki.

1
1
1
1
76'

Fatalne wybicie Handanovicia, ale po chwilii golkiper odkupił winy i zatrzymał groźny strzał Oxlade-Chamberlaina.

1
1
1
75'

Maribor na moment przejął inicjatywę, ale nie może przedostać się bliżej niż 30 metrów od bramki Liverpoolu.

1
1
71'

Kompletnie nieudany rzut rożny w wykonaniu Liverpoolu. Piłkę wciąż mają The Reds. Ostatni raz Maribor zaatakował jakieś 10 minut temu.

2
1
69'
66'

Od piątej bramki w Mariborze nie dzieje się dosłownie nic. Wijnaldum i Firmino kręcą kółeczka na murawie, a bardzo aktywny jest Oxlade-Chamberlain, z tym, że 30 metrów od szesnastki.

1
1
64'

Milner przegrał pojedynek przy linii końcowej i Handanović od bramki. W Mariborze tempo już spacerowe.

61'

Nieudana akcja Coutinho z Firmino. Ale Liverpool cały czas przy piłce, podobnie jak przez całą druga połowę.

2
1
58'

NK Maribor. Schodzi: Valon Ahmedi. Wchodzi: Aleks Pihler.

58'
57'

Od razu po wejściu Alex Oxlade-Chamberlain zamknął dośrodkowanie Moreno. Strzał jednak zupełnie nieudany.

1
2
1
54'

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Philippe Coutinho.

Firmino tylko trącił dośrodkowanie Coutinho z rzutu wolnego. Zrobił to na tyle dobrze, że Handanović nie zdołał sięgnąć piłki.

15
9
3
2
3
52'

Firmino miałby kolejne trafienie na koncie, ale jego uderzenie wybił jeden z rywali znajdujący się na linii bramkowej.

2
1
1
51'

Bardzo niepewne piąstkowanie Handanovicia i Lovren mógł trafić do pustej bramki. Stoper Liverpoolu był chyba faulowany, arbiter innego zdania.

1
1
1
1
1
49'

Lovren strzelał, stojąc tyłem do bramki. Wyglądało efektownie, zagrożenia żadnego.

3
2
49'

Moreno z Canem "rozklepali" obronę Mariboru. Stoperzy wybili jednak piłkę na rzut rożny.

1
1
1
46'

Nieudany strzał Moreno z dystansu. Mocno, ale bardzo niecelnie.

1
1
1
46'

Stoperzy Mariboru w ostatniej chwili wybili piłkę spod nóg Firmino.

46'

Czas na drugą połowę.

1
1
1
1
1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Milec. Słoweniec nie był zainteresowany piłką.

1
1
3
1
1
44'

Stoperzy Mariboru tylko patrzyli, gdy Coutinho zyskiwał trochę miejsca i decydował się na strzał. Kapitalna interwencja Handanovicia.

1
1
1
42'

Obrona Liverpoolu zaspała i Marco Suler, znany z Legii Warszawa, znalazł się w kapitalnej sytuacji. Stoper uderzył głową metr obok słupka.

1
1
1
40'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Alberto Moreno.

Wzorcowo rozprowadzona akcja. Moreno włączył się do akcji, dojrzał kolegów, a Salah skierował piłkę do siatki, pomimo że przeszkadzał mu... Firmino.

26
12
3
1
2
38'

Pomimo opieki 4(!) obrońców, Coutinho zdołał oddać strzał w polu karnym. Po rykoszecie Handanović pewnie złapał piłkę w "koszyczek".

2
1
35'

Firmino pogubił się w polu karnym. Brazylijczyk idealnie przyjął piłkę, ale potem nie mógł zdecydować się na strzał.

32'

Handanović musi uwijać się jak w ukropie. Wystarczyło, że Liverpool przyspieszył i Salah ponownie sprawdził golkipera.

1
31'

Zupełnie siadło tempo meczu. Liverpool oddał Mariborowi pole, ale gospodarze nie potrafią właściwie skonstruować udanej akcji.

1
1
28'

Piłkarze Mariboru pierwszy raz zasłużyli na brawa. Milec włączył się do akcji, nawinął obrońcę w polu karnym i rozgrzał Kariusa.

1
1
27'

Salah znalazł miejsce do strzału z powietrza i zatrudnił Handanovicia. Pewna interwencja bramkarza Mariboru.

1
1
25'

Piłka spadła pod nogi Salaha. Egipcjanin, stojąc na 10. metrze, fatalnie jednak skiksował. A Liverpool bawi się piłką i pozwala sobie na spore ryzyko w zagraniach.

1
24'

Kapitalne dośrodkowanie od Alexandra-Arnolda. Wystarczy przeciąć piłkę, ale wszyscy piłkarze Liverpoolu minęli się z nią.

1
1
22'

Piłkarzom Mariboru nie wychodzi dzisiaj nic. Prosta strata piłki przy próbie przyjęcia.

21'

Alexander-Arnold przerwał akcję Mariboru i piłka w rękach Kariusa.

1
19'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Roberto Firmino.

Bliźniaczo podobna akcja jak przy pierwszej bramce. Firmino odebrał rywalom piłkę, uruchomił Salaha, a ten spokojnie strzelił obok Handanovicia. Nokaut.

25
15
4
1
2
18'

Każdy kontakt Salaha z piłką powoduje przyspieszone tętno u obrońców Mariboru. Tym razem Egipcjanin przegrał pojedynek.

1
2
1
16'

Kramarić katastrofalnie rozegrał atak Mariboru. Mistrzowie Słowenii na razie zupełnie nieszkodliwi.

1
1
1
2
1
15'

Ależ to rozegrali! Milner zagrał wzdłuż linii bramkowej i brakowało tylko strącenia piłki w kierunku posterunku Handanovicia.

3
3
1
1
13'

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Asystował mu James Milner.

Milner idealnie wycofał piłkę do nabiegającego Coutinho, a ten uderzył w pełnym biegu. Handanović bez szans.

27
24
6
3
3
12'

Emre Can tak walczył o piłkę pod polem karnym Mariboru, że faulował. Sędzia Kassai nie miał wątpliwości.

1
10'

Ale po chwili prosty błąd w wyprowadzeniu piłki i Maribor ma wyrzut z autu w okolicy pola karnego Liverpoolu.

1
1
1
1
1
10'

Maribor wyszedł wyżej pressingiem. Karius poradził sobie bez problemu.

1
1
1
7'

Milner zgarnął piłkę przed polem karnym, nawinął obrońcę i uderzył na dalszy słupek. Pewna interwencja Handanovicia.

6'

Liverpool idzie za ciosem. Zamknął Maribor na własnej połowie i niepokoi dośrodkowaniami z prawego sektora

4'

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Mohamed Salah.

Prosta strata piłkarzy Mariboru, Salah popędził na bramkę i wyłożył piłkę Firmino.

28
18
7
4
6
3'

Coutinho nie miał szans, by dojść do podania Salaha. Dobry pomysł, wykonanie pozostawia sporo do życzenia.

2'

Liverpool tak spokojnie budował akcję, że aż zabrakło koncentracji. Łatwa strata i Maribor od autu.

czas Start meczu
20:16

The Reds musi sobie radzić bez Sadio Mane. To ogromne osłabienie Liverpoolu.

2
1
1
20:16

Maribor spisuje się lepiej w lidze słoweńskiej i aktualnie plasuje się na drugiej lokacie.

1
20:16

Jak na razie Liverpool rozczarowuje w Premier League. The Reds zajmują dopiero ósme miejsce w lidze i tracą już 9 oczek do Manchesteru City.

1
20:16

Zapraszamy na relację ze spotkania Ligi Mistrzów. Liverpool czeka wyjazdowy mecz w Mariborze.