Brzydkie końcowe minuty. Sędzia często przerywa grę.

2
1
83'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Tonny Vilhena. Atak na nogi Ounasa tuż przy linii bocznej.

4
5
3
2
2
81'

Żółtą kartkę otrzymał Jeremiah St Juste. Faul powstrzymujący kontrę. Ucierpiał Mertens.

3
3
1
2
2
80'

Jeremiah St Juste bliski przelobowania Reiny! Hiszpan końcami palców przeniósł piłkę nad poprzeczką.

2
2
1
2
1
79'

Żółtą kartkę otrzymał Dries Mertens. Faulowany Tapia.

1
2
1
1
2
77'

Agresywny wślizg Tapii na pełnym biegu w szarżującego w polu karnym Mertensa. Kibice i trener mogą odetchnąć... czysto.

1
76'
75'

Przerwa w grze. Na murawie siadł Bart Nieuwkoop i konieczna jest pomoc sztabu medycznego.

1
2
2
3
2
74'

Napoli. Schodzi: Jose Callejon. Wchodzi: Adam Ounas.

1
2
1
1
73'

Mocny strzał Zielińskiego z 25 metrów, ale zabrakło precyzji.

5
4
3
2
6
71'
67'

Jak na debiutanta Tyrell Malacia gra bardzo odważnie. Zaliczył dużo strat, ale i tyle samo ambitnych odbiorów. To podoba się publiczności.

2
2
66'

Jens Toornstra pada w "szesnastce" gości, ale sędzia uznał, że Albiol nie faulował.

1
64'

Napoli. Schodzi: Christian Maggio. Wchodzi: Mario Rui.

61'

Dobre podanie do Jorgensena, ale ten przesadził z agresją w walce o pozycję i grę przerywa gwizdek.

1
60'

Napoli. Schodzi: Allan. Wchodzi: Marko Rog.

2
1
2
56'

Mertens do Allana, ale środkowego pomocnika SSC Napoli uprzedził na 8. metrze Kenneth Vermeer.

1
1
2
1
54'

Van Beeek przewrócił Mertensa tuż przed linia pola karnego z jego lewej strony. Do bramki 28 metrów, ale koszmarnie wybił stały fragment gry Allan. Feyenoord ruszył z kontrą, ale czysto zatrzymany Jorgensen.

1
1
1
2
53'

Marek Hamsik zaznacza swoją obecność na boisku strzałem z 30 metrów. Trzeba jednak oddać, że Słowaka wcale nie widać. Gra dzisiaj bardzo słabo.

1
2
1
1
2
50'

Debiutant Tyrell Malacia zagrał za plecy wysoko ustawionej obrony Napoli, ale Nicolai Jorgensen był na spalonym.

49'

Bardzo spokojne, jak nie anemiczne pierwsze minuty po przerwie.

1
46'

Początek II połowy.

1
1
1
1
43'

Osamotniony w polu karnym Napoli Steven Berghuis strzela z ostrego kąta... wysoko nad poprzeczką.

1
1
41'

Ni to strzał ni dośrodkowanie Hysaja. Kenneth Vermeer z uśmiechem złapał piłkę.

1
2
2
1
5
39'

Długie, otwierajace drogę do bramki podanie Zielińskiego do Callejona. Hiszpan opanował piłkę w polu karnym, ale grę przerwał gwizdek... był ofsajd.

2
2
8
37'

Remis w Rotterdamie, a Szachtar Donieck prowadzi z Manchesterem City już 2:0. Anglicy wyszli na ten mecz w rezerwowym składzie.

1
1
2
4
7
35'

Rozochocilił się Feyenoord Rotterdam! Ponownie centra z prawej strony boiska. Dogrywał Sofyan Amrabat, ale tym razem Jorgensen umiejętnie przyblokowany.

1
1
3
33'

Gol! Strzelił Nicolai Jorgensen. Asystował mu Steven Berghuis.

Gospodarze wyrównują! Nie dało się lepiej dośrodkować z prawej flanki. Duński napastnik idealnie wbiegł między obrońców i celnie uderzył głową.

4
4
4
17
55
30'

Berghuis stracił piłkę przed własnym polem karnym i taktycznym faulem zatrzymał rozpędzającego się Mertensa. Kartki nie ma, zagrożenia po centrze również brak.

1
3
1
28'

Żółtą kartkę otrzymał Tonny Vilhena. Atak od tyłu w nogi Allana.

2
1
1
26'

Jest odpowiedź Feyenoordu. Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła akcję na dalszym słupku zamykał Jens Toornstra. Uderzenie z powietrza kończy się jednak kiksem.

24'

Wielkie brawa dla Zielińskiego. Polak gra dzisiaj jak z nut. Przed momentem ruszył lewym skrzydłem i zatrzymał go dopiero faul jednego z rywali.

20
6
2
20'

SSC Napoli rządzi i dzieli na boisku. Mertens miękko zagrał za plecy obrońców, piłkę trącił Jose Callejon, ale trafił w bramkarza.

1
1
2
2
1
19'

Gra na jeden kontakt Zielińskiego z Mertensem i Belg sam przed bramkarzem! Górą Kenneth Vermeer!

7
3
4
5
3
18'

Maggio stracił piłkę 35 metrów przed własną bramką. Natychmiastowe, prostopadłe podanie do wbiegajacego między dwóch obrońców Jorgensena. Blondyn przegrał jednak fizyczną walkę z Koulibalym.

1
1
1
1
1
16'

Ostre wejście Nieuwkoopa w nogi Zielińskiego. Powinna być kartka, ale na razie sędzia "grozi palcem".

1
2
7
14'

Christian Maggio szarpnął prawym skrzydłem, wymienił "klepkę" z kolegą i zbiegł do linii końcowej. Dograć przed bramkę już się jednak nie udało.

1
11'

Wysokie podanie w pole karne Feyenoordu. Do piłki wystartował Dries Mertens, ale w starciu z dwoma dobrze zbudowanymi obrońcami był bez szans.

7'

Jose Callejon przechwycił piłkę na połowie Feyenoordu, alod razu zaregował Tyrell Malacia. Złapany wpół Hiszpan nie mógł wyprowadzić kontry. Dziwi tylko brak kartki dla winowajcy.

2
4'

Długie podanie do Boetiusa, ten opanował piłkę na 19. metrze. Błyskawiczna decyzja o strzale, ale futbolówka poleciała hen hen w trybuny.

1
2
2'

Gol! Strzelił Piotr Zieliński.

Ależ się to zaczęło! Agresywna gra Napoli i szybki przechwyt przed polem karnym gospodarzy kończy się faulem. Zagranie na głowę Albiola, ten zgrał piłkę na 5. metr, przyblokowany Mertens, ale jest jeszcze Zieliński. Polak huknął pod poprzeczkę!

297
142
46
7
5
19:51

Na Feijenoord Stadion w Rotterdamie trwa rozgrzewka. "Widzimy się" niebawem.

8
3
3
2
2
19:51

Spotkanie poprowadzi Michael Oliver (Anglia).

5
1
1
3
1
19:51

Zgodnie z przewidywaniami w pierwszym składzie gości Piotr Zieliński. Polak ustawiony będzie bardzo ofensywnie.

9
5
1
1
1
19:51

Witamy w ostatni wieczór grupowych zmagań w Lidze Mistrzów. Przed ostatnią kolejką SSC Napoli ma 6 punktów, trzy mniej od drugiego w tabeli Szachtara Donieck. Ekipa Maurizio Sarriego musi dziś wygrać w Rotterdamie i liczyć na porażkę ukraińskiego zespołu. Szachtar gra u siebie z będącym w genialnej formie Manchesterem City.