0:3
Zakończony
FC Porto
89'

Gol! Strzelił Miguel Layun. Asystował mu Moussa Marega. Olbrzymie zamieszanie i 3:0 dla FC Porto! Golkiper Monaco obronił strzały Maregi i Jesusa Corony, ale nie miał szans przy uderzeniu Layuna.

5
2
3
12
87'

Żółtą kartkę otrzymał Iker Casillas. Za opóźnianie gry.

5
2
4
86'

Porto. Schodzi: Sergio Oliveira. Wchodzi: Diego Reyes.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Djibril Sidibe. Za faul.

80'

Guido Carrillo zablokowany przy próbie strzału z 17. metrów.

78'

Monaco rzuciło wszystkie siły do ataku i naraża się na kolejne kontry Porto. Bardzo skomplikowana sytuacja dla gospodarzy.

74'
71'

Porto. Schodzi: Yacine Brahimi. Wchodzi: Miguel Layun.

71'

Poprzeczka ratuje Porto! Kamil Glik świetnie dośrodkował do Lopesa, ten z pierwszej piłki zagrał na środek pola karnego, gdzie o centymetry pomylił się Radamel Falcao!

3
1
1
2
3
71'

Porto. Schodzi: Vincent Aboubakar. Wchodzi: Jesus Corona.

69'

Gol! Strzelił Vincent Aboubakar. Asystował mu Moussa Marega.

2:0 dla FC Porto! Yacine Brahimi kapitalnie wypuścił w uliczkę Maregę, ten zagrał prostopadłą piłkę w pole karne, gdzie po raz drugi do siatki trafił Aboubakar. Napastnik FC Porto wyprzedził Glika.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo Pereira. Za faul taktyczny w środku boiska.

FC Porto
1
1
2
1
65'

Świetna interwencja Glika we własnym polu karnym. Gdyby nie reprezentant Polski FC Porto miałoby 100-procentową okazję do drugiego gola.

5
1
3
1
65'

Gospodarze dochodzą do dośrodkowań z rzutów rożnych, jednak ich strzały nie sprawiają żadnego problemu Casillasowi. Tym razem zbyt lekko uderzył Radamel Falcao.

2
63'

Monaco. Schodzi: Thomas Lemar. Wchodzi: Rony Lopes.

62'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Oliveira. Za faul taktyczny.

62'

Yacine Brahimi miał sporo miejsca przed polem karnym, lecz jego strzał zablokowali Kamil Glik z Jemersonem.

3
1
61'

Radamel Falcao mógł wyjść do sytuacji sam na sam, jednak Thomas Lemar zagrał ciut za mocno i Kolumbijczyk nie zdołał przyjąć piłki.

2
2
59'

Świetna okazja dla FC Porto! Moussa Marega niespodziewanie znalazł się z piłką w polu karnym gospodarzy, ale trafił wprost w bramkarza. Napastnik gości powinien to lepiej wykończyć!

1
1
55'

Sergio Oliveira strzelił zza pola karnego, ale trafił w jednego z rywali. Było groźnie pod bramką Monaco.

1
55'

AS Monaco ma wielkie problemy ze stworzeniem podbramkowej akcji. Goście grają bardzo mądrze po przerwie.

1
50'

Po zmianie stron FC Porto jest bardzo dobrze ustawione na tyłach i nie dopuszcza rywali do własnego pola karnego.

1
45+1'

WOW! To mogła być bramka sezonu! Radamel Falcao składał się do efektownej przewrotki na 11 metrze, jednak nie trafił w piłkę. Ależ było blisko!

2
3
45'

Sędzia doliczył minutę.

45'

Kamil Glik główkował po rzucie rożnym pod poprzeczkę bramki Porto, ale piłka leciała zbyt dużym lobem i Iker Casillas nie miał problemów z interwencją.

2
1
44'

Radamel Falcao zgrał piłkę głową w środek pola karnego, jednak tam znajdowali się tylko zawodnicy Porto.

1
2
42'

Ricardo wycofał na 12. metr do Brahimi'ego, który w dobrej sytuacji nie trafił czysto w piłkę i spudłował. Zła postawa defensorów Monaco.

1
1
3
41'

Vincent Aboubakar przyjmując piłkę uderzył ręką w twarz Glika. Polak padł na ziemię, a sędzia odgwizdał faul.

1
3
Czy Monaco zdobędzie gola jeszcze w pierwszej połowie?
2
1
2
2
37'

Radamel Falcao wrócił na boisko.

5
1
36'

Radamel Falcao musi być po raz drugi opatrywany. Napastnik Monaco znów krwawi w okolicach łuku brwiowego.

1
1
1
2
1
34'

Żółtą kartkę otrzymał Hector Herrera. Za taktyczny faul w środku boiska.

1
2
1
3
1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Fabinho. Za faul na Danilo w środku boiska.

AS Monaco
1
1
31'

Gol! Strzelił Vincent Aboubakar.

Bramka dla FC Porto!!! Diego Benaglio odbił piłkę przed siebie po strzale z półwoleja Danilo Perreiry, kapitalnie obronił dobitkę Aboubakara, ale wobec drugiego strzału napastnika FC Porto nie miał już najmniejszych szans! Można rzec - do trzech razy sztuka!

6
5
3
8
21
29'

Joao Moutinho dwa razy dośrodkowywał w pole karne FC Porto. Najpierw nieczysto z główki uderzył Radamel Falcao, a później dobrze piąstkował Iker Casillas.

1
2
1
26'

Kamil Glik na razie nieomylny. Polak skutecznie przerwał akcję gości już w środku boiska.

4
1
2
1
23'

Adama Diakhaby dziubnął piłkę po dośrodkowaniu z prawej strony, jednak Iker Casillas nie miał problemów z interwencją.

1
21'

Radamel Falcao wrócił do gry z opatrunkiem na głowie.

1
19'

Radamel Falcao zderzył się głową z rywalem i zalał się krwią. Kolumbijczyk schodzi z boiska o własnych siłach, ale trudno będzie na szybko zatamować tę ranę.

2
2
1
17'

Gospodarze oddali inicjatywę FC Porto i czekają na kontry.

1
2
13'

Yacine Brahimi wpadł w pole karne AS Monaco, jednak jego dogranie skutecznie przyblokował Kamil Glik.

2
9'

Żółtą kartkę otrzymał Adama Diakhaby. Po centrze z prawego skrzydła Diakhaby trafił w poprzeczkę. Powtórki wykazały, że zagrał... ręką i słusznie otrzymał żółtą kartkę.

8'

Optyczna przewaga Monaco. Gospodarze coraz częściej wpadają w pole karne gości.

1
4'

Obrońca Porto zagrał na 17. metr wprost pod nogi Ghezzala, ten zamarkował strzał i podał w pole karne do Falcao, który strzelił wprost w dobrze ustawionego golkipera.

Jak zakończy się spotkanie?
Wygraną Monaco
Remisem
Wygraną Porto
2
20:08

Spotkanie poprowadzi Slavko Vincić ze Słowenii.

1
1
1
1
2
20:08

Tradycyjnie w podstawowej jedenastce AS Monaco znalazł się Kamil Glik.

4
20:08

W pierwszej kolejce AS Monaco zremisowało na wyjeździe z Lipskiem 1:1, z kolei FC Porto przegrało u siebie z Besiktasem 1:3.