Liga Mistrzów: Grupa G
17 paź 2017 20:45
90+4'

Kontra Besiktasu, ale akcja zakończona strzałem obok bramki. Uderzał Oguzhan Ozyakup.

1
2
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
2
1
2
1
89'

Besiktas. Schodzi: Cenk Tosun. Wchodzi: Alvaro Negredo.

1
1
1
1
1
85'

Minuty upływają, a Monaco wciąż nie potrafi nawet przedostać się z piłką pod bramkę Besiktasu.

3
2
2
2
3
82'

Fabri wyszedł z bramki, a właściwie z niej wyfrunął w stylu pajacyka. Bramkarz wybił piłkę, przy okazji taranując Pepe.

2
3
5
1
78'

Rzut rożny dla Monaco, ale piłkarze gospodarzy bardzo pasywni w polu karnym Besiktasu.

1
1
3
75'

Ozyakup znalazł się z piłką w narożniku pola bramkowego, lepszy Subasić. Powinno być 1:3!

1
1
1
74'

Besiktas. Schodzi: Tolgay Arslan. Wchodzi: Gary Medel.

74'

Besiktas. Schodzi: Talisca. Wchodzi: Oguzhan Ozyakup.

72'

Besiktas nie spieszy się, a Monaco wciąż nie ma pomysłu na atak frontalny. Dzwony w Monaco biją, a właściwie już walą. W fatalnej sytuacji będą w grupie Francuzi na półmetku rywalizacji.

1
69'

Z woleja z ostrego kąta uderzył Quaresma, ale przestrzelił.

1
1
67'

Anemiczny strzał Balde złapał bramkarz. Dobrze, że Fabri nie pękł ze śmiechu przy tej próbie rywala.

64'

Ależ kiks Balde, który stał w polu karnym. Wystarczyło jedynie dobrze trafić w piłkę.

1
62'

Gospodarze starają się odpowiedzieć rywalom, ale nie mają póki co pomysłu na zaskoczenie Besiktasu.

1
59'

Sprzed pola karnego uderzał Talisca. Piłka poszybowała ponad bramką.

2
57'

Monaco. Schodzi: Youri Tielemans. Wchodzi: Marcos Lopes.

wchodzi Wchodzi
Marcos Lopes #20
schodzi Schodzi
2
57'

Wyjście Monaco, ale na spalonym Balde.

1
3
54'

Gol! Strzelił Cenk Tosun. Asystował mu Ryan Babel. Rozmontowali obronę gospodarzy goście. Strzał Arslana wprawdzie wylądował na słupku. Piłkę przejął Babel i mądrze dograł do Tosuna, a ten zdobył swojego drugiego gola w meczu! 1:2 i dzwony zaczynają bić w Monaco!

Besiktas Stambuł
4
2
4
7
17
53'

Monaco stara się przejąć inicjatywę, ale rywal nie chce na to pozwolić i wysoko atakuje gospodarzy.

2
1
1
3
2
49'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Balde Diao Keita.

2
1
3
1
1
47'

Fabri musiał wyjść przed pole karne, dzięki temu uprzedził Falcao.

1
1
46'

Gramy po przerwie.

2
1
45+1'

Dogranie w pole karne do Balde, ale ten głową uderzył obok bramki.

1
1
1
1
45'

Pogramy jeszcze przez minutę.

1
1
1
44'

Monaco aktywniejsze w końcówce pierwszej połowy.

2
1
1
42'

Falcao po raz kolejny uderzał ze "szpica". Tym razem trafił w rywala.

2
1
40'

Youri Tielemans uderzył z pola karnego, bramkarz na raty złapał piłkę.

1
1
39'

Otwarty mecz. Piłka raz pod jedną, raz pod drugą bramką. Żadna z drużyn nie zamierza bronić remisu.

1
36'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tolgay Arslan.

1
1
34'

Gol! Strzelił Cenk Tosun. Asystował mu Ricardo Quaresma. Książkowa akcja Besiktasu. Perfekcyjnie dośrodkował z prawej strony Quaresma, a wbiegający Tosun z sześciu metrów głową uderzył do bramki. 1:1!

2
2
3
6
16
33'

Po bramce Monaco cofnęło się i całkowicie oddało inicjatywę Turkom.

4
2
3
30'

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Asystował mu Balde Diao Keita. Glik rozpoczął akcję Monaco, Balde przebiegł z piłką kilkanaście metrów i w polu karnym podał do Falcao. Napastnik ograł Pepe i strzałem ze "szpica" wtoczył futbolówkę do siatki. 1:0!

26
16
5
2
2
29'

Monaco przejmowało inicjatywę, ale to Besiktas wyprowadził kontrę. Akcję strzałem zakończył Babel. Piłka po rykoszecie przeleciała ponad poprzeczką.

1
1
24'

Do piłki w polu karnym doszedł Falcao, ale atakowany przez rywala uderzył niecelnie.

1
1
21'

Po dobry dograniu z rzutu wolnego Quaresmy z ok. 16 metrów huknął Atiba Hutchinson, Subasić wybił piłkę na róg!

2
2
2
2
2
18'

Lemar uderzył z rzutu wolnego z ok. 20 metrów. Fabri piłkę zobaczył w ostatniej chwili, ale zdążył ją odbić.

3
2
2
1
1
16'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Pepe. A mogła być i czerwona.

3
3
3
2
2
16'

Bardzo dobra interwencja we własnym polu karnym Glika.

5
6
3
1
1
16'

Rozkręcili się piłkarze, rozkręcili się i kibice. Coraz milej obserwuje się ten mecz.

2
2
2
2
1
12'

Szybkie wyjście gospodarzy zakończone strzałem Tielemansa z ok. 18 metrów wprost w ręce bramkarza.

3
2
2
1
1
11'

Besiktas ma więcej z gry, to goście dążą do zdobycia gola. Monaco sporadycznie atakuje.

1
1
2
3
1
8'

Babel do bramki Monaco, sędzia uznał, że był spalony.

1
2
3
2
2
7'

Fabinho i Tosun zobaczyli gwiazdozbiór i powoli dochodzą do siebie poza boiskiem.

2
2
4
2
2
5'

Dośrodkowanie z lewej strony, główkował Tosun, ale z bliska przestrzelił. Gracz gości przy okazji staranował Fabinho.

2
1
2
1
1
4'

Sidibe dośrodkował z lewej strony. Tragicznie. Piłkarze wchodzą w mecz.

1
1
2
3
1
3'

Póki co piknikowa atmosfera meczu, piknikowa gra. Kompot w restauracji.

2
4
2
1
1
20:35

Po dwóch meczach Besiktas ma 6 punktów, Monaco zaledwie 1. Zespół Kamila Glika zagra niemal o piłkarskie życie w Lidze Mistrzów.

3
3
3
3
2
20:35

- Chłopaki! Raz jeszcze powodzenia! - powiedział sędzia. Zawodnicy ruszyli na murawę!