3
2
2
90'

To mogła być piłka meczowa. Talisca wyprowadził kontrę, obsłużył Quaresmę, a Portugalczyk, zamiast podać do Babela, strzelał z ostego kąta i został zablokowany.

3
3
2
2
6
88'

Żółtą kartkę otrzymał Ricardo Quaresma. Głowa Portugalczyka czasem nie wytrzymuje, tak jak teraz, gdy bezsensownie zmaltretował Raggiego. Może się cieszyć, że nie idzie już po prysznic.

3
2
1
88'

Ależ to wyciągnął Fabri! Świetny strzał, ale bramkarz Besiktasu na posterunku.

5
2
5
1
2
87'

Monaco będzie miało dobrą okazję na wrzutkę. Rzut wolny dla przyjezdnych.

5
4
1
1
1
86'

Balde dostał świetne podanie w pole karne. Senegalczyk podpalił się i strzelił nad poprzeczką.

1
1
3
85'

Monaco. Schodzi: Marcos Lopes. Wchodzi: Adama Diakhaby.

85'

Quaresma przedkładza efektowność nad efektywnością. Portugalczyk - tak, nie macie zwidów- próbował bezpośredniego strzału z kornera. Wykonanie i decyzja poniżej krytyki.

1
1
3
83'

Besiktas. Schodzi: Atiba Hutchinson. Wchodzi: Talisca.

82'

Słaba połowa w Stambule. Tyle 1 (!) celny strzał Besiktasu, Monaco właściwie bez zagrożenia bramki Fabriego. Tylko Raggi podniósł ciśnienie kibicom miejscowych.

3
1
1
81'

Tosun spróbował strzału. Piłka pewnie obudziła kibiców w 20. rzędzie.

1
2
2
2
3
80'

Jorge, nie wiedzieć czemu, zdecydował się na strzał. Miał kolegów w polu karnym do gry i właśnie z tego powodu partnerzy mają do niego pretensje.

2
2
1
2
1
80'

Babel! Napastnik Besiktasu tańczył z piłką, ale tak się w tym zatracił, że nawet nie oddał strzału.

2
3
4
77'

Zachowanie Jorge... bez komentarza. Lewy obrońca Monaco tak długo bawił się piłką w narożniku, że Besiktas wywalczył korner. Na szczęście dla Jorge, bez zagrożenia.

4
4
4
2
5
76'

Do pozycji strzałowej doszedł Glik. Uderzenie reprezentacyjnego stopera niegroźne, wysoko nad bramką. Wcześniej strzał głową Raggiego z linii bramkowej wybił Ozyakup.

3
3
4
3
9
75'
74'
73'

Moutinho zepsuł dośrodkowanie z rzutu wolnego. Piłka wpadła w "koszyczek" Fabriego.

4
2
1
1
2
71'

Jovetić ładnie rozprowadził akcję Monaco, strzelał Raggi, ale uderzenie nie wymaga komentarza. Fatalna próba Włocha.

2
2
1
1
3
69'

Składna akcja Besiktasu lewą stroną. Dośrodkowanie nie doszło do Tosuna, stoperzy Monaco na miejscu.

3
1
2
3
5
68'

Besiktas. Schodzi: Dusko Tosić. Wchodzi: Gary Medel.

4
1
1
1
1
67'

Dośrodkowanie Quaresmy dzisiaj rozgrzewają Subasicia bądź chłopców od podawania piłek. Wrzutki Portugalczyka w większości fatalne.

2
1
1
1
66'

No i nic nie wyszło z akcji Monaco. Spalony przy wrzutce z wolnego. Dokładniej chodzi o pozycję Raggiego.

2
1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Dusko Tosić. Faulowany Lopes, zdaniem Tosicia akcja bark w bark. Arbiter podjął jednak słuszną decyzję.

1
1
1
64'

Balde o krok od sytuacji sam na sam. Piłkę do Senegalczyka dotknął wcześniej Tosić i napastnika Monaco uprzedził Fabri.

3
1
62'

Monaco zadomowiło się na połowie Besiktasu. Niewiele jednak z tego wynika. Stoperzy gospodarzy odpierają ataki.

2
1
1
61'

Raggi bardzo często włącza się w akcję Monaco, ale niewiele z tego wynika. Kolejne nieudane dośrodkowanie Włocha.

1
1
2
58'

Ricardo, jak mogłeś spudłować w takiej sytuacji? - zdaje się pytać Quaresmę Babel. Katastrofalna postawa obrony Monaco, Raggi tylko patrzył jak Babel mija Subasicia. Piłka spadła pod nogi Quaresmy, który mógł z nią zrobić wszystko. A postanowił uderzył efektownie pod poprzeczkę. Skończyło się na fatalnym pudle.

3
7
4
1
1
57'

Ponownie pokazał się Glik. Polak nie dał uderzyć Ozyakupowi.

7
2
3
1
56'

Tielemans ruszał już w pole karne, ale Belg faulował Hutchinsona przed szesnastką Besiktasa. Belg wściekły na sędziego.

1
2
55'

I Besiktas od razu chce iść za ciosem. Nieudana próba akcji prawa stroną.

5
4
1
1
3
54'

Gol! Strzelił Cenk Tosun.

Mocno, pod poprzeczkę, choć Subasić miał piłkę w zasięgu ręki.

6
3
2
7
19
53'

Żółtą kartkę otrzymał Jorge. Strata Monaco, kontra i Quaresma wpadł w pole karne. Po drodze faulował go lewy obrońca.

AS Monaco
1
1
2
3
5
53'

Karny dla Besiktasu!

4
3
2
16
51'

Quaresma fatalnie wykonał rzut wolny, a była bardzo dobra okazja do wrzutki.

1
50'

Pepe leży na murawie. Pamiętając jego występki z Realu Madryt, trzeba brać poprawkę na jego reakcje.

2
4
1
49'

Keita Balde nie zdołał przejąć adresowanej do niego piłki. Wcześniej Jovetić założył rywalowi "siatkę" i zrobił sobie sporo miejsca na linii szesnastki.

1
1
48'

Tosun ma fantazję. Napastnik uderzał przewrotką po dośrodkowaniu Quaresmy. Strzał ponad poprzeczką.

2
47'

Balde bardzo długo czekał z podaniem do Lopesa, a gdy już skierował do niego piłki, to strzelec bramki fatalnie ją przyjął.

1
1
1
1
46'

Ruszyła druga połowa.

1
45+1'

Gol! Strzelił Marcos Lopes. Asystował mu Joao Moutinho.

Piłkarze Besiktasu czekali już na końcowy gwizdek, a Monaco jeszcze spróbowali zaatakować. Moutinho przejął futbolówkę, zagrał do Lopesa, ten bardzo dokładnie uderzył zza szesnastki. Wyciągnięty Fabri nie dał rady.

31
23
9
5
5
44'

Gonul odżył po kontuzji. Prawy obrońca ograł Balde, wszedł w pole karne, uderzył kąśliwie po ziemi, niecelnie, ale Subasić chyba nie do końca miał piłkę pod kontrolą.

5
3
4
2
42'

Piłka w siatce, ale Besiktas się nie cieszy. Na minimalnym spalonym jeden z gospodarzy.

5
2
2
2
4
41'

Kapitalny Glik! Ozyakup w dziecinnie łatwy sposób ograł Jorge i Polak uratował Monaco od straty bramki. Rzut rożny dla Besiktasu bez żadnego zagrożenia.

20
6
3
2
1
40'

Tym razem Subasić musiał się namęczyć. Bramkarz Monaco odważnie wyszedł do dośrodkowania Babela i pewnie chwycił piłkę.

1
1
2
40'

Ależ Quaresma łatwo zwiódł obronę Monaco! Portugalczyk miał mnóstwo miejsca i w swoim stylu przekombinował. Uderzył "zewniakiem" wprost w Subasicia, choć miał jakieś 24 inne rozwiązania.

1
1
37'

Jovetić już odnalazł się na murawie. Wbiegł w szesnastkę, dojrzał Lopesa i zagrał mu w tempo. Zamiary odczytał jednak Fabri i zablokował strzał z bliska, choć piłka i tak mogła wtoczyć się do siatki.

1
4
1
37'

Prawy obrońca trzyma się za kolano, źle to wygląda.

36'

Tym razem zapowiada się na przymusową zmianę w Besiktasie. Cierpie Gonul.

1
1
34'

Długo rozgrywało akcję Monaco, aż w końcu na dośrodkowanie - niezbyt udane - zdecydował się Jorge.

2
2
2
1
1
32'

Rony Lopes uderzył z 35 metrów. Tak, napastnik. Z 35 metrów. I na tym zakończmy.

2
4
31'

Fabinho wracał co sił w nogach i wybił Babelowi piłkę. Mogło być groźnie.

2
2
2
30'

Jovetić chyba jeszcze nie wie, gdzie się znajduje. Moutinho wywalczył piłkę w środku, dojrzał kolegę w polu karnym, a Czarnogórzec... no właśnie, został zablokowany, a po chwili tak się zakręcił, że nie wiedział, że piłka spadła obok niego.

3
1
1
28'

Agresywna wrzutka Quaresmy, Subasić piąstkował, ale przy okazji, na spalonym byli piłkarze Besiktasu.

3
1
2
27'

Żółtą kartkę otrzymał Marcos Lopes. Adriano popchnęty 35 metrów przed bramką Monaco.

3
1
1
26'

Fabinho oszukał obrońcę, wydawało się, że będzie strzelał, jednak spróbował podania do Raggiego. Stoperzy Besiktasu na miejscu.

1
26'

Monaco. Schodzi: Thomas Lemar. Wchodzi: Stevan Jovetić.

26'

Uraz Lemara jednak poważniejszy, lider Monaco zejdzie z placu.

1
1
25'

Żółtą kartkę otrzymał Tolgay Arslan. Przerwana kontra wyprowadzana przez Tielemansa.

1
25'

Gonul pozostawiony sam sobie. Prawy obrońca wstrzelił piłkę, przejął ją Tosun, ale strzał zablokowany.

1
23'

Monaco ma problem w ataku pozycyjnym. Tosić i Pepe nie pozwalają piłkarzom z Księstwa na wiele.

1
1
22'

Mały kocioł w polu karnym Monaco. Ozyakup za długo zwlekał ze strzałem i akcja Besiktasu straciła na szybkości.

1
3
21'

Glik zapędził się do przodu, minął jednego rywala, ale wyrosło przed nim dwóch. Polak bez szans i może mówić o szczęście, że Besiktas nie ruszył z kontrą.

4
3
2
19'

Quaresma już zdrowy. Otrzepał się i ruszył do przodu. Pierwsza dobre dośrodkowanie Portugalczyka, ale ani Babel, ani Tosun nie doskoczyli do piłki.

1
18'

Jorge nie patyczkował się z Quaresmą. Portugalczyk zwija się z bólu.

1
1
16'

Szalony rajd Lemara zatrzymany na 20. metrze. Francuz domaga się faulu.

3
3
15'

Glik skupił na sobie uwagę Pepe, bez opieki pozostał Tielemans. Belg uderzył głową, ale Fabri stał w odpowiednim miejscu.

11
3
1
1
14'

Pierwszy rzut rożny dla Monaco. Piłka nie dotarła do Balde.

2
13'

Krótka przerwa, na murawie leżał Lemar, ale napastnikowi Monaco nie stało się nic groźnego.

2
3
12'

Glik ruszył w okolicę koła środkowego i znów przerwał akcję Besiktasu. Niezły początek reprezentanta Polski.

10
3
1
11'

Monaco zupełnie bez pomysłu. Dośrodkowanie na niedostępnym dla Lemara pułapie.

1
1
1
9'

Kapitalne podanie do Tosuna, turecki supersnajper mógł wyjść sam na sam z Subasiciem. Napastnik Besiktasu nie zdołał jednak przyjąć piłki.

4
1
1
8'

Na razie Quaresma nie może znaleźć złotego środka, kolejne za niskie dośrodkowanie.

3
7'

Quaresma fatalnie wykonał rzut rożny, ale po chwili jego dośrodkowanie trafiło w rękę rywala i wolny dla Besiktasu.

1
3
1
2
6'

Jeszcze raz skutecznie Glik. Było groźnie, Besiktas trzema podaniami wyszedł z bardzo niebezpieczną kontrą.

6
4
2
5'

Pierwsza udana interwencja Kamila Glika.

12
7
3
2
1
4'

Błąd Babela mógł się zakończył kontrą Monaco. Obrońcy Besiktasu wyjaśnili sytuację dalekim wybiciem.

1
1
2'

Tańczył Quaresma w narożniku pola karnego, założył jedną siatkę, próbował drugą, ale czujny Jorge.

1
1
1'

Besiktas rzucił się na Monaco. Ricardo Quaresma szukał dośrodkowaniem Pepe.