Obie drużyny chcą już tylko dograć ten mecz do końca.

2
4
7
85'

Modrić dogrywa przed bramkę APOELu, a tam jest Ronaldo. Piłka w siatce, ale sędzia liniowy zasygnalizował ofsajd i gol nie został uznany.

5
7
5
7
16
83'

APOEL. Schodzi: Igor de Camargo. Wchodzi: Mickael Pote.

3
82'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Borja Mayoral.

5
2
2
2
6
78'

Piłka głównie u Królewskich, ale Ci zupełnie nie forsują tempa. Trochę sennie zrobiło się na Santiago Bernabeu.

2
1
1
2
6
75'

Ładnie lewą stroną pola karnego Realu przedarł się Efstathios Aloneftis. Podanie na 5. metr do de Camargo, ale Belg strzela bardzo anemicznie i do tego niecelnie.

1
2
1
2
3
73'

APOEL. Schodzi: Lorenzo Ebecilio. Wchodzi: Ghayas Zahid.

7
72'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Dani Ceballos.

8
4
2
3
7
69'

Zaskakujący strzał z dystansu oddał Isco i pomylił się nieznacznie. Piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

8
4
3
3
6
66'

Wypracowana sytuacja dla Ronaldo, ale uderzenie z ostrego kąta nogami odbił Boy Waterman.

4
2
2
2
4
63'

Żółtą kartkę otrzymał Lorenzo Ebecilio. Faulowany Kroos.

6
3
4
5
11
61'

Gol! Strzelił Sergio Ramos.

Dośrodkowanie Marcelo do Bale'a. Walijczyk zgrał piłkę głową, a ta uderzyła jeszcze w obrońcę i trafiła do Ramosa. Strzał przewrotką z 3 metrów i już 3:0 dla obrońcy trofeum.

Real Madryt
65
31
13
10
27
60'

APOEL. Schodzi: Roland Sallai. Wchodzi: Agustin Farias.

Roland Sallai #20
7
4
4
3
10
60'

Ruszył lewym skrzydłem Cristiano Ronaldo, ale dogranie do Isco trochę nie w tempo.

7
3
4
5
7
57'

Bardzo niecelna próba Kroosa z 25 metrów.

5
3
3
5
6
54'

Lago podciął Ronaldo we własnym polu karnym, ale sędzia nie zareagował. Piłka trafia pod nogi Isco, ale ten uderza prosto w bramkarza.

6
3
2
4
9
53'

Żółtą kartkę otrzymał Roland Sallai. Taktyczny faul na Kroosie.

5
5
3
5
8
52'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Carvajal. Faul 35 metrów przed własną bramką.

Real Madryt
8
5
4
3
8
51'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Płasko, mocno w lewy róg, poza zasięgiem Watermana.

52
28
10
9
23
50'

Zagranie ręką Lago w polu karnym i sędzia gwizdnął "jedenastkę" dla Realu.

13
7
4
6
9
46'

Dośrodkowanie z prawej flanki i atomowy strzał Ronaldo z kilku metrów. Piłka odbiła się od poprzeczki i spadła na linię bramkową. Ostro protestował u arbitra CR7, ale ten gola nie widział i słusznie.

13
2
6
5
8
46'

Początek II połowy.

6
8
2
2
5
45+2'

APOEL jeśli już ma piłkę stara się ją szanować. Wymiana kilkunastu podań i długie zagranie do de Camargo. Osamotniony Belg niewiele jednak może zdziałać.

7
4
2
2
4
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

4
4
4
2
4
42'

Chytre podanie górą nad głowami obrońców gości w kierunku wbiegającego w szesnastkę CR7. Carlao do spółki z Watermanem dali radę.

3
2
3
3
6
38'

Przechwyt piłki w środku boiska i kontra gospodarzy. Isco wykłada futbolówkę na 17. metr, ale strzelając zewnętrzną częścią stopy skiksował Cristiano Ronaldo.

8
7
4
4
7
35'

Zaskakuje nas Real. Królewscy zupełnie nie forsują tempa, grając nad wyraz cierpliwie. Wszyscy, którzy spodziewali się skoku "do gardła" mistrza Cypru muszą czuć się zawiedzeni.

9
4
5
2
5
34'

Nagle przyspieszył akcję Realu Bale. Podanie wzdłuż bramki przecina Ronaldo, ale tym razem obok lewego słupka.

5
4
5
3
5
32'

Piłkę uderzył głową wbiegający na bliższy słupek Bale, ale chybił celu dość wyraźnie.

7
3
4
3
5
31'

"Wrzutka" na środek pola karnego APOELu, gdzie wbiega Luka Modrić. Jesus Rueda przepchnął drobnego Chorwata i nic z tego nie będzie.

5
3
7
1
5
29'

Bardzo mocny strzał Modricia z 25 metrów zatrzymał się na plecach rywala.

4
1
3
1
3
28'

Ładnie pograli teraz piłką Cypryjczycy w środku boiska, po chwili długie podanie na wolne pole do Ebecilio przechwycili jednak obrońcy.

5
2
1
2
3
25'

Real. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Toni Kroos.

18
8
5
5
8
23'

Gracze gości wymusili błąd Navasa, który naciskany wybił piłkę na aut. Po chwili jednak ponownie w jej posiadaniu Real.

6
2
1
1
4
20'

Uraz mięśniowy Kovacicia, który usiadł na murawę. Konieczna będzie zmiana.

10
8
8
22
14
19'

Długie podanie do de Camargo. Belg wbiegł między dwóch rywali i przejął piłkę, ale był na spalonym.

4
2
2
5
5
17'

Sędzia przywołał do siebie Mateo Kovacicia, ktory od samego początku gra bardzo ostro. Następny atak na nogi rywala będzie już oznaczał kartkę.

6
2
1
2
4
15'

Kopia akcji sprzed trzech minut. Tym razem górna piłka od Bale'a i niecelny strzał głową Ronaldo.

7
5
4
3
4
12'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Gareth Bale.

Kilka minut odważnej gry gości i już przegrywają. Real wymienił kilka szybkich podań, a następnie płasko z lewej strony boiska przed bramkę dograł Bale. Ronaldo na spokoju zamknął akcję na dalszym słupku.

95
53
17
22
34
10'

Krótkie rozegranie rzutu wolnego i soczysty strzał Lago z 30 metrów. Piłka zmierzała pod poprzeczkę, ale w sam środek bramki, więc Navas łatwo przeniósł ją nad bramką.

7
4
2
4
6
9'

Centra Marcelo i nieczysto piłkę głową trafił Gareth Bale.

10
4
3
4
8
7'

Dwukrotnie z prawego skrzydła starał się dośrodkować Dani Carvajal, ale uniemożliwił to Lago.

6
3
3
4
5
5'

Przerwa w grze. Za żebra po starciu ze Sallaiem trzyma się Marcelo.

4
4
3
10
6
3'

Real od razu zamknął rywala na jego połowie i cierpliwie buduje ataki pozycyjne. Jest już pierwsze dośrodkowanie przed bramkę Watermana, ale Cristiano Ronaldo mimo iż łatwo poradził sobie z Aloneftisem strzału jednak nie oddał.

10
5
4
5
6
20:06

Wychodzą. Real na biało, APOEL w żółto-niebieskich strojach.