Na murawie leży Burki i chyba zakończy się zmianą bramkarza.

4
10
9
88'

Fernando Llorente sam przed bramkarzem! Próba minięcia, ale już drugi raz tego wieczoru Szwajcar nie daje się nabrać.

2
3
1
1
1
86'
85'
84'

Podanie wzdłuż bramki Tottenhamu, ale nie ma tam żadnego z gospodarzy.

2
2
81'

Tottenham. Schodzi: Dele Alli. Wchodzi: Moussa Dembele.

80'

Soczysta próba Eriksena, ale tuż obok słupka.

1
1
1
78'
76'

Gol! Strzelił Heung-Min Son. Asystował mu Dele Alli.

Koreańczyk pozostawiony bez opieki na 13. metrze i to wystarczyło. Strzał w "okienko" daje Kogutom prowadzenie!

Tottenham Hotspur
27
10
7
13
15
73'

Kilka minut gry w zdecydowanie wolniejszym tempie. Bez okazji, bez spięć, bez fajerwerków.

2
1
69'

Lekki chaos w polu karnym gospodarzy, ale sprawę wyjaśnia Roman Burki. Zdecydowany rzut pod nogi Sona i po strachu.

1
3
1
2
1
67'

Głęboka centra ze skrzydła w wykonaniu Schmelzera, ale Lloris czujnie na przedpolu.

6
1
66'
62'

Marc Bartra świetnie zatrzymał kontrę Tottenhamu i przyblokował Kane'a. Po chwili jednak fatalnie stracił piłkę przed własnym polem karnym. Heung-Min Son nieskutecznie mijał Burkiego i gospodarzom się upiekło.

9
3
1
1
2
59'

Górne podanie do Alliego, ale ten popchnął Bartrę i doskonale widział to francuski sędzia. Brak gwizdka oznaczałby sytuację sam na sam.

2
5
1
1
57'

Ładna akcja Kogutów zakończona płaskim strzałem Alliego z 25 metrów, jednak dość daleko od celu.

2
1
1
1
53'

Chwila przerwy w grze. Za kark we własnym polu karnym trzyma się Andrij Jarmolenko.

1
1
2
6
1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Marcel Schmelzer. Brzydki faul na Aurierze.

Borussia Dortmund
1
1
4
2
49'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Dele Alli.

Wyrównanie! Strata Toljana przy wyprowadzaniu piłki z własnej połowy, błyskawiczne płaskie podanie i niesygnalizowany strzał przy lewym słupku.

26
16
11
15
19
46'

Początek II połowy.

3
43'

Bartra podciął Sona na lewym skrzydle tuż przed narożnikiem pola karnego. Harry Kane zamiast dośrodkować mocno uderzył, ale piłka trafiła w nogi jednego z obrońców.

3
3
2
2
5
41'

I ponownie Roman Burki! Szwajcar pofrunął w swoją prawą stronę i końcami palców zbił piłkę po strzale głową Diera.

10
4
3
3
2
40'

Fantastyczna obrona Burkiego po soczystym strzale Eriksena z 11 metrów. Duńczyk otrzymał świetne podanie i powienien to wpakować do siatki!

7
3
1
2
37'

Christian Eriksen ładnym dryblingiem z piłką trzymaną krótko przy nodze przedarł się przed "szesnastkę" Borussii. Strzał trafił jednak prosto do rąk Burkiego.

3
2
4
2
2
34'

Długie podanie w pole karne gości do rozpędzonego Aubameyanga, ale tym razem Gabończyk łatwo powstrzymany przez Diera.

4
3
2
1
1
31'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Andrij Jarmolenko.

U-la-la! Ależ to podał Jarmolenko! Mocna piłka od Guerreiro i przedłużenie piętą. Aubameyang w sytuacji sam na sam huknął płasko obok rąk Llorisa.

47
30
11
12
17
29'

Świetna okazja Kogutów! Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy z lewej strony boiska. Jak spod ziemi na 9. metrze wyrósł Heung-Min Son, ale uderzył prosto w bramkarza.

3
2
1
1
1
25'

Na bliższym słupku piłkę strącił głową Marcel Schmelzer, ale metr przed linią bramkową stał Dele Alli i uratował Tottenham.

2
3
2
2
1
23'

Serge Aurier podłączył się do akcji ofensywnej i zapomnieli o nim gospodarze. Zagranie wzdłuż bramki, ale Son nie dał rady zmienić kierunku lotu piłki.

1
1
19'

"Setka" zmarnowana przez Aubameyanga! Kapitalne górne podanie od Jarmolenki, ale Gabończyk uderzył obok bramki.

1
3
9
3
18'

Bartra zbyt lekko podał piłkę w kierunku własnego bramkarza, ale arbiter uznał, że stało się tak przez zbyt intensywną pracę rękoma Kane'a. To prawda, Anglik wyraźnie odepchnął obrońcę.

1
2
16'

Kwadrans za nami. Nie jest to porywający mecz... niestety.

2
5
1
13'

Lekki strzał z 17 metrów oddał Andrij Jarmolenko, ale piłka zmierzała dokładnie tam gdzie stał bramkarz gości.

4
3
3
6
5
12'

Shinji Kagawa zagrał za plecy wysoko ustawionych obrońców Tottenhamu, ale napastników na 16. metrze uprzedził Hugo Lloris.

2
1
1
1
8'

Wysoka centra spod chorągiewki i lekki strzał głową Aubameyanga. Llorisa naciskał jeszcze Zagadou, ale bramkarz pewnie chwycił piłkę.

1
1
2
2
7'

Ostry atak Rose'a w nogi biegnącego prawym skrzydłem Jarmolenki. Arbiter tylko pogroził palcem choć mógł wyjąć kartkę.

4
1
3'

Heung-Min Son w tempo wybiegł do podania z głębi pola, poradził sobie z Zagadou, ale obrońca w ostatniej chwili wstawił jeszcze nogę i strzał Koreańczyka podbity.

6
2
1
1
2
19:42

Trybuny na Signal Iduna Park powoli się zapełniają. Piłkarze zaczynają rozgrzewkę.

2
1
1
1
1
19:42

Spotkanie poprowadzi Clement Turpin (Francja).