4
5
8
88'

Wyrównanie wisiało w powietrzu. Shinji Kagawa potwierdził, że nie jest strzelcem wyborowym. Japończyk już położył defensora na łopatkach, ale nie potrafił trafić w nieomal odsłoniętą bramkę.

4
7
7
6
15
84'

Marco Asensio dośrodkował za mocno i Cristiano Ronaldo nie miał szans na oddanie strzału głową.

10
8
4
6
8
81'

Gol! Strzelił Lucas Vazquez. Asystował mu Theo Hernandez.

Po złym piąstkowaniu Romana Burkiego piłka trafiła do Lucasa Vazqueza. Ten ostatni strzelił na 3:2 z kilkunastu metrów tuż przy słupku. Nieczyste, ale skuteczne uderzenie!

70
32
10
32
47
80'

Borussia. Schodzi: Marc Bartra. Wchodzi: Omer Toprak.

7
3
4
4
8
79'

Piłka w bramce przyjezdnych, ale nie ma gola Cristiano Ronaldo. Sędziowie uznali, że Portugalczyk był na spalonym.

9
14
3
8
12
77'

Wysoko wyskoczył Cristiano Ronaldo i główkował z bliska w rękawice Romana Burkiego. Głęboko cofnęła się drużyna z Dortmundu i to może się niebawem źle skończyć.

5
4
5
6
5
75'

Cristiano Ronaldo zderzył się z Romanem Burkim, co okazało się bardziej bolesne dla piłkarza ofensywnego Realu Madryt. Nie udało mu się wepchnąć futbolówki z bliska po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Minęła minuta i Portugalczyk domagał się rzutu karnego po starciu z Nevenem Suboticiem.

12
10
6
4
4
72'

Dani Ceballos uruchomił Cristiano Ronaldo. Po krótkim balansie ciała Portugalczyk próbował umieścić piłkę w okienku bramki Borussii Dortmund. Pudło!

14
9
3
5
6
70'

Zinedine Zidane przygląda się z bliska wydarzeniom w końcówce spotkania. Francuz dokonał już wszystkich możliwych zmian.

6
8
4
2
2
69'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Marcos Llorente.

10
5
4
6
5
68'

Chwila oddechu w atrakcyjnym meczu. Po wejściu na boisko Daniego Ceballosa i Juliana Weigla jakby mniej chaosu.

4
2
2
2
65'

Borussia. Schodzi: Nuri Sahin. Wchodzi: Julian Weigl.

12
5
2
2
3
63'

Sergio Ramos w komitywie z Theo Hernandezem zatrzymali na skraju pola karnego Christiana Pulisicia. Poturbowany piłkarz Borussii Dortmund usłyszał jeszcze kilka cierpkich słów od reprezentanta Hiszpanii.

8
5
3
1
7
60'

Dwa kwadranse zostały obu drużynom na rozstrzygnięcie spotkania. Dobijają powoli do 20 strzałów i to na pewno nie jest ich ostatnie słowo.

4
5
2
2
2
58'

Real. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Dani Ceballos.

55'

Wymiana ciosów trwa, radosna piłka. Giganci obu klubów mieli swoją sytuację podbramkową. Cristiano Ronaldo i Pierre-Emerick Aubameyang zostali zablokowani w momencie oddawania strzału.

5
3
7
3
3
52'

Mahmoud Dahoud zgubiła piłkę na własnej połowie, za co mógł wymierzyć karę Cristiano Ronaldo. Płaskie uderzenie najlepszego snajpera Realu Madryt obok słupka! Powinien to wykorzystać.

5
7
2
3
4
50'

Cicho zrobiło się na moment na stadionie. Po 12 minutach zanosiło się bardziej na pogrom niż wyrównanie, po którym Borussia Dortmund przeważa.

5
7
2
3
2
48'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang.

Akcję rozegrali Christian Pulisić z Nurim Sahinem. Po podaniu tego drugiego Pierre-Emerick Aubameyang miał przed oczami tylko Keylora Navasa. Kostarykanin zatrzymał uderzenie, ale Gabończyk dostał natychmiast szansę na poprawienie się i ją wykorzystał. 2:2 w Madrycie!

80
42
13
26
39
46'

19:47

Dobre wiadomości dla Dortmundu są dwie. Borussia ma już tylko gola do odrobienia, a APOEL Nikozja przegrywa 0:2 z Tottenhamem Hotspur.

5
45'

Doliczona minuta.

6
2
1
2
3
43'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Marcel Schmelzer.

Po idealnym dośrodkowaniu z lewego skrzydła Aubameyang złożył się do uderzenia szczupakiem. Wzorowe wykonanie i piłka poleciała do bramki poza zasięgiem rąk Keylora Navasa. Trafienie kontaktowe przed przerwą.

64
32
21
28
45
42'

Borja Mayoral rozsmakował się w strzelaniu goli. Oderwał się od obrońców Borussii Dortmund i po podaniu Isco oddał płaskie uderzenie. Roman Burki miał szczęście, że Hiszpan minimalnie chybił.

5
1
1
1
1
40'

Końcówka pierwszej części. 20 minut dla Realu, 20 dla Borusii i zostało pięć w regulaminowym czasie.

4
3
2
2
38'

Real. Schodzi: Raphael Varane. Wchodzi: Marco Asensio. To zmiana spowodowana kontuzją defensora.

37'

Delegacja z Dortmundu w Madrycie.

8
3
2
2
3
35'

Podobna sytuacja podbramkowa Pierre'a-Emericka Aubameyanga do Shinjiego Kagawy. Snajper Borussi Dortmund nie lobował Keylora Navasa, a próbował ominąć płaskim uderzeniem. Pudło!

8
2
1
1
3
33'

Zorganizowali się ponownie do ataku Królewscy. Lucas Vazquez dośrodkował niebezpiecznie i w ostatnim momencie nie dopuścili do strzału przyjezdni.

2
2
2
30'

Minuty ze wskazaniem na Borussię Dortmund. Dość niespodziewany zwrot akcji. Bramka kontaktowa przedstawiciela Bundesligi podwyższy temperaturę widowiska.

6
6
4
3
3
27'

Shinji Kagawa po podaniu z głębi pola miał trochę miejsca w polu karnym przeciwnika. Japończyk próbował dziobnąć piłkę nad doświadczonym bramkarzem do siatki, jednak Kostarykanin poradził sobie.

6
5
4
5
3
25'

Ponownie Borussia Dortmund. Zabrakło ostatniego podania, a pożar gasił Raphael Varane wybiciem futbolówki na korner. Przyjezdni pozostają pod polem karnym obrońcy trofeum.

9
9
6
8
6
24'

Próbował odpowiedzieć Pierre-Emerick Aubameyang. Był osamotniony oraz daleko od bramki Keylora Navasa i zgubił piłkę w połowie drogi.

7
6
4
7
5
22'

Szybka wymiana podań Cristiano Ronaldo z Theo Hernandezem. Zakończył ją ten drugi strzałem z kilkunastu metrów obok bramki. Roman Burki nie musiał interweniować.

8
9
6
6
7
20'

W ostatnich minutach warta odnotowania była sytuacja podbramkowa Theo Hernandeza. Boczny obrońca został zatrzymany w momencie oddawania strzału z ostrego kąta przez Romana Burkiego.

10
6
8
7
7
18'

Borussia Dortmund bezradna wobec ataków przeciwnika i aktualnie za burtą europejskich pucharów, ponieważ APOEL Nikozja remisuje w Londynie.

13
10
6
5
6
16'

Żółtą kartkę za faul w bocznym sektorze boiska otrzymał Marc Bartra.

Borussia Dortmund
14
8
8
6
9
15'

Korrida z udziałem Keylora Navasa. Bramkarz interweniował daleko poza polem karnym i niewiele zabrakło, żeby narobił sobie kłopotów.

11
9
7
7
8
14'

Cristiano Ronaldo z minimum golem w każdym spotkaniu fazy grupowej. Generalnie w klasyfikacji kanadyjskiej ma już dziewięć bramek i asystę. Świetne liczby.

10
6
4
6
9
12'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Mateo Kovacić.

Już drugi cios zadany Borussii Dortmund. Po podaniu Mateo Kovacicia dużo miejsca miał Cristiano Ronaldo. Gwiazdor Realu Madryt przymierzył zza pola karnego tak idealnie, że Roman Burki został w blokach i obserwował jak futbolówka trafia do jego bramki!

91
46
20
24
52
10'

Ekspresowo otworzyli wynik Królewscy na potwierdzenie świetnych statystyk strzeleckich w meczach Realu z Borussią.

10
5
5
6
12
8'

Gol! Strzelił Borja Mayoral. Asystował mu Isco.

Piłkę przetransportował przed pole karne Cristiano Ronaldo. Po podaniu Portugalczyka dość szczęśliwie Isco wypuścił w pojedynek sam na sam z bramkarzem Borję Mayorala. Hiszpan pokonał Romana Burkiego i zdobył pierwszego w karierze gola w Lidze Mistrzów!

83
42
19
23
41
7'

Roman Burki tym razem chwycił piłkę w pierwszym tempie po stałym fragmencie. Po przeciwnej stronie boiska Keylor Navas czeka na jakieś wyzwanie.

4
1
3
5
6
6'

Szuka miejsca do oddania strzału mistrz Hiszpanii, a Borussia Dortmund delikatnie wycofana w stosunku do pierwszych akcji tego spotkania.

5
3
4
4
5
3'

Piłkę przed polem karnym przedstawiciela Bundesligi wyłuskał Cristiano Ronaldo. Portugalczyk oczywiście natychmiast strzelił i Roman Burki musiał interweniować. Na raty, ale skutecznie.

8
3
5
6
8
2'

W rozegraniu Borussia Dortmund. Na prawym skrzydle nie przebił się Marc Bartra i szansę na przeprowadzenie pierwszego ataku ma Real Madryt.

5
4
4
6
9
19:47

Hymn Ligi Mistrzów na Santiago Bernabeu w Madrycie. Gospodarze zagrają w białych strojach, natomiast Borussia w żółto-czarnych.