3
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Henry Onyekuru. Asystował mu Leander Dendoncker.

RSC Anderlecht w końcu dopiął swego! Leander Dendoncker posłał dokładne dośrodkowanie z prawego skrzydła, które na gola strzałem głową zamienił Henry Onyekuru.

14
9
4
3
2
86'

Swoje akcje próbują przyspieszać miejscowi zawodnicy, którzy atakują lewą flanką.

3
3
2
3
1
83'

Próbują odpowiedzieć przyjezdni, lecz ich akcja została zastopowana przez defensorów gospodarzy.

3
2
2
2
3
81'
ZMIANA
80'

Teraz cały czas w ofensywie są piłkarze z Brukseli, ale nie są w stanie postawić kropki nad "i".

1
1
2
77'

Było groźnie pod bramką Anderlechtu, ale gospodarze byli w stanie wyjść z szybką kontrą.

2
2
1
1
2
72'
ZMIANA
67'

RSC Anderlecht praktycznie dzieli i rządzi na boisku, a brakuje mu tylko strzelonego gola.

1
1
1
65'

Szybka akcja gospodarzy, a nad poprzeczką uderzył Łukasz Teodorczyk.

1
1
1
1
2
63'

Znów groźnie strzelał Łukasz Teodorczyk, jednak Guillermo Ochoa na posterunku.

1
2
2
1
2
62'

Standard Liege w głębokiej defensywie. RSC Anderlecht będzie miał rzut wolny.

1
1
60'

Coraz bardziej aktywny jest Łukasz Teodorczyk, którego strzał znów zatrzymał Guillermo Ochoa.

1
1
58'

Łukasz Teodorczyk strzelał, ale jego uderzenie na rzut rożny sparował Guillermo Ochoa.

1
1
1
1
1
57'

Duje Cop stworzył zagrożenie pod bramką Anderlechtu, ale dalej bez zmiany wyniku.

1
1
1
1
55'

Znów w ofensywie są piłkarze z Brukseli. Goście czekają na wyprowadzenie kontry.

1
1
1
52'

Dużo walki w środku pola. Dotychczas jakby lepiej prezentują się gospodarze.

1
1
49'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Uche Agbo.

Standard Liege
1
48'

Standard Liege od razu ruszył do przodu, ale mógł się nadziać na kontrę gospodarzy.

1
1
1
1
46'

Początek drugiej odsłony konfrontacji w Brukseli.

1
45+1'

Łukasz Teodorczyk miał dogodną okazję na typowego gola do szatni, ale uderzył obok bramki.

1
3
45'

Łukasz Teodorczyk dobrze utrzymał się przy piłce, a gospodarze jeszcze rozgrywają piłkę w okolicach pola karnego Standardu. Sędzia doliczył jedną minutę.

1
43'

Ostatnie fragmenty pierwszej połowy rywalizacji.

1
1
1
1
1
41'

RSC Anderlecht rusza z kolejną akcją ofensywną. Umiejętnie rozgrywa Adrien Trebel.

2
2
1
1
1
38'

Łukasz Teodorczyk twierdzi, że był faulowany w polu karnym rywali, ale sędzia pozostał niewzruszony i nie podyktował rzutu karnego.

1
1
1
3
3
35'

Coraz bardziej gorąco na boisku - mnożą się kolejne faule.

1
2
2
33'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Serigne Kara.

2
2
32'

Łukasz Teodorczyk znalazł się w polu karnym gości, ale jego uderzenie było niecelne.

2
2
2
3
4
31'

1
28'
ZMIANA

Liege. Schodzi kontuzjowany Merveille Bope Bokadi. Wchodzi: Walerij Łuczkewycz.

28'

Dotychczas bezbłędnie gra bramkarz Guillermo Ochoa, który pewnie wyłapał dośrodkowanie.

1
1
2
1
1
25'

Merveille Bope Bokadi ma problemy zdrowotne.

1
1
1
1
1
23'

Goście mieli rzut wolny, jednakże nie zagrozili bramce RSC Anderlechtu.

2
2
1
1
1
20'

Alexandru Chipciu nie może pogodzić się z decyzją arbitra o faulu na rywalu.

2
2
1
1
1
19'

Na razie niewidoczny jest polski napastnik Anderlechtu, Łukasz Teodorczyk.

1
1
1
2
3
17'

Coraz odważniej zaczyna atakować Standard Liege, którego zawodnicy wymieniają kolejne podania na połowie gospodarzy.

1
1
1
1
1
14'

Przyjezdni mieli rzut wolny, lecz nic nie wynikło z tej akcji.

1
1
1
1
1
11'

Guillermo Ochoa uchronił gości przed stratą gola. W ataku Standard Liege.

1
1
1
1
1
9'

Zespół z Anderlechtu przeważa, ale nie jest w stanie udokumentować swojej przewagi strzelonym golem.

1
1
1
7'

Faul w wykonaniu Łukasza Teodorczyka.

2
2
2
2
4
5'

Groźnie pod bramką przyjezdnych, a dobrze interweniował Guillermo Ochoa.

1
4'

Na razie lepiej prezentuje się RSC Anderlecht, zaś Standard Liege czyha na kontrę.

1
1
1
2'

W ataku znajdują się gospodarze, którzy starają się narzucić swój styl gry.