Trwa już oczekiwanie na ostatni gwizdek. Nikt nie forsuje tempa.

1
2
1
81'

Z dystansu nieźle uderzył Jesse Lingard, ale na posterunku Kristoffer Nordfeldt.

1
1
1
2
80'

Gospodarze nie wierzą w odrobienie strat i wręcz demonstracyjnie okazują to na boisku.

2
76'

Z rzutu wolnego celnie, nad murem strzelił Jordan Ayew. Zrobił to jednak tak lekko, że Sergio Romero nie miał żadnych problemów ze złapaniem piłki.

1
1
75'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Axel Tuanzebe.

Manchester United
1
74'

Soczyście z dystansu uderzył Tammy Abraham i gości uratowała efektowna parada Sergio Romero!

2
1
72'
70'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Sung-Yueng Ki.

Swansea City
1
69'

Powinno być 0:3! Po rzucie rożnym i główce Smallinga fatalnie interweniował Kristoffer Nordfeldt, ale dobijający Axel Tuanzebe chybił z 3 metrów!

1
2
69'

Mike van der Hoorn zablokował przy linii końcowej szarżującego w polu karnym McTominaya.

2
67'

Swansea. Schodzi: Roque Mesa. Wchodzi: Leroy Fer.

67'

Man Utd. Schodzi: Ander Herrera. Wchodzi: Nemanja Matić.

66'
63'

Wydaje się, że jest po meczu. Biorąc pod uwagę dotychczasowy przebieg rywalizacji, odrobienie przez gospodarzy dwubramkowej straty graniczyłoby z cudem.

2
2
3
1
59'

Gol! Strzelił Jesse Lingard. Asystował mu Matteo Darmian.

0:2! Piękna akcja! Z prawego skrzydła perfekcyjnie dośrodkował Darmian, a piłkę w siatce precyzyjnym strzałem głową umieścił Lingard.

8
6
1
58'

Anthony Martial ruszył do piłki, ale nie zdołał zamknąć dośrodkowania z prawego skrzydła.

1
57'

Niestety mecz jest zwyczajnie słaby. Manchester United próbuje wygrać najmniejszym nakładem sił, a Łabędziom brakuje argumentów.

2
56'

Żółtą kartkę otrzymał Sam Clucas.

1
52'

Daley Blind skiksował przy próbie strzału sprzed pola karnego.

1
1
51'

Bez fajerwerków na początku drugiej połowy, brakuje ciekawych akcji.

1
2
Czy w drugiej połowie ekipie Swansea uda się doprowadzić do remisu?
1
47'

Po powietrznej walce z Rangelem boleśnie na boisko upadł Anthony Martial. Konieczna była interwencja lekarska.

2
1
1
46'

Początek drugiej połowy. Bez zmian.

1
45+1'

Po podaniu Ki, nad poprzeczką uderzył z ostrego kąta Oliver McBurnie.

1
45'

Doliczona 1 minuta.

43'

Technicznie sprzed pola karnego strzelił Sam Clucas, jednak piłka minęła słupek.

42'

Anthony Martial ładnie wyłożył piłkę przed pole karne, ale stamtąd nad poprzeczką uderzył mocno McTominay.

1
1
41'

Żółtą kartkę otrzymał Angel Rangel.

39'

Swansea. Schodzi: Martin Olsson. Wchodzi: Kyle Naughton. Zmiana spowodowana urazem.

36'

Gospodarze mieli rzut wolny, w polu karnym MU wytworzył się niemały kocioł, ale zabrakło strzału.

1
34'

Z ostrego kąta w boczną siatkę uderzył Jesse Lingard.

30'

Kuriozum! Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła Daley Blind chciał wybić piłkę z pola karnego, ale trafił w McBurniego i omal nie skończyło się to golem na 1:1! Centymetry obok słupka.

1
26'

Gospodarze poradzili sobie z ostrą centrą Rashforda z rzutu wolnego z narożnika boiska.

24'

Tempo znów spadło. Czerwone Diabły osiągnęły swój cel i teraz grają bardzo spokojnie.

1
1
1
1
21'

Gol! Strzelił Jesse Lingard. Asystował mu Marcus Rashford.

Mamy gola dla faworyta! Piękną asystę zaliczył Rashford, który efektownym podaniem - stojąc tyłem do bramki - uruchomił Lingarda, a ten z zimną krwią wykorzystał sytuację sam na sam z Nordfeldtem.

8
7
3
1
1
19'

Dość spokojna gra. Pierwsze minuty należały do drużyny Jose Mourinho, ale Łabędzie szybko opanowały sytuację.

1
15'

Jordan Ayew efektownie zatańczył w polu karnym Swansea, strzału jednak nie oddał.

1
13'

Wayne Routledge zamknął miękką centrę Olssona z lewego skrzydła, ale główkował bardzo anemicznie i Sergio Romero łatwo złapał piłkę.

2
8'

Łabędzie próbują odpowiadać na akcje gości, ale na razie pod bramką Sergio Romero nie było jeszcze dużego zagrożenia.

2
5'

Mocno pod poprzeczkę uderzył Jesse LingardKristoffer Nordfeldt wybił piłkę na rzut rożny.

2
1
4'

Manchester United w ataku pozycyjnym, ale głównie w środku pola.

1
1
1
2'

Chris Smalling doszedł do strzału głową i posłał piłkę tuż obok słupka. To mogło być mocne otwarcie Czerwonych Diabłów.

2
1
1
20:07

W bramce Łabędzi stanie dziś Kristoffer Nordfeldt. Łukasz Fabiański znalazł się poza kadrą meczową.

1
4
1
20:07

O awansie do kolejnej rundy decyduje jedno spotkanie. Zatem w przypadku remisu po 90 minutach, czeka nas dogrywka, a potem ewentualnie rzuty karne.