Jupiler League
28 paź 2017 18:00
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Eric Ocansey. A jednak będzie ciekawie w ostatnich minutach. Kontaktowego gola dla gospodarzy zdobył Ocansey. Eupe ma niewiele czasu na doprowadzenie do wyrównania.

4
87'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mbaye Leye.

Mbaye Leye #11
KAS Eupen
3
86'
ZMIANA
83'
ZMIANA

KAS Eupen. Schodzi: Mickael Tirpan. Wchodzi: Nicolas Verdier.

wchodzi Wchodzi
Nicolas Verdier #12
schodzi Schodzi
Mickael Tirpan #7
3
79'

Obronę gospodarzy starał się rozmontować Teodorczyk, ale szybsi byli obrońcy.

3
3
1
72'

Goście nie mogą być pewni wygranej. Gospodarze wciąż atakują. Jeśli złapią kontakt, wówczas może być bardzo ciekawie!

1
1
3
1
67'

Blondelle uderzał z metra i... trafił w słupek! Nieprawdopodobne!

3
1
68'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Abdelkarim Hassan.

Abdelkarim Hassan #6
KAS Eupen
3
1
1
65'

Podrażniony stratą gola Anderlecht chce odpowiedzieć rywalom. Coraz ciekawiej na boisku. Otwarta gra z obu stron.

3
2
4
1
1
62'
ZMIANA

KAS Eupen. Schodzi: Marc Valiente. Wchodzi: Jean Amani.

Jean Amani #16
3
61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Garcia. Bramka dla Eupen wisiała na włosku i w końcu padła. Okazji nie zmarnował Luis Garcia, który popisał się kapitalnym strzałem z ok. 20 metrów w samo okienko. 1:3!

3
55'

Dośrodkowanie z lewej strony Hassana omal nie wpadło za kołnierz bramkarzowi. Ostatecznie golkiper piłkę wybił na róg.

3
55'

Gospodarze walczą o honorowego gola. Piłkarze Eupen przeważają, ale niewiele z tego wynika.

3
52'

Anderlecht wysoko prowadząc oszczędza siły przed spotkaniem w Lidze Mistrzów.

3
48'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marc Valiente.

4
46'
ZMIANA

KAS Eupen. Schodzi: Hendrik Van Crombrugge . Wchodzi: Babacar Niasse.

Babacar Niasse #13
Hendrik Van Crombrugge #1
4
46'

Gra wznowiona po przerwie.

3
40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sofiane Hanni. Asystował mu Dennis Appiah. Appiah znalazł Hanniego, a ten nie zmarnował okazji na podwyższenie wyniku. Już 0:3!

16
6
4
1
36'

Do momentu straty pierwszego gola dobrze grali gospodarze. Teraz wszystko posypało się.

1
6
2
32'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Moussa Wague. Nieprawdodobne! Kolejny gol samobójczy! Wague uprzedził bramkarza i skierował piłkę do własnej bramki. 0:2. Dramat gospodarzy!

Moussa Wague #2
KAS Eupen
14
15
16
2
30'

Gol samobójczy! Mbaye Leye. Po rzucie wolnym dla Anderlechtu piłka odbiła się od głowy Leye i wpadła do bramki gospodarzy! Pomocnik chciał wybić futbolówkę, ale efektownie wpadkował ją do własnej bramki!

KAS Eupen
17
14
9
4
3
24'

Anderlecht przyspieszył grę, jednak goście wciąż bez okazji na objęcie prowadzenia. Niewidoczny jest Łukasz Teodorczyk.

5
2
2
2
1
18'

I znowu Ocansey, tym razem po jego podaniu piłka trafiła w rękę jednego z obrońców. Sędzia słusznie nakazał grać dalej.

4
17'

Szarżował Ocansey, ale nie zdołał oddać uderzenia. Został zablokowany przez obrońcę.

4
13'

Powoli do głosu stara się dojść Anderlecht. Gospodarze coraz więcej uwagi zaczynają poświęcać defensywie.

1
1
3
8'

Pierwsze minuty to przewaga gospodarzy, piłkarze Eupen żwawiej poruszają się na boisku. Goście czekają...

2
2
5
2
2
4'

Skazywani na pożarcie gospodarze mogli zagrozić gościom. Szansę miał Ocansey, ale został przyblokowany.