Puchar Niemiec: 1/16 finału
24 paź 2017 20:45
90'

Gol! Strzelił Shinji Kagawa. Świetna, zespołowa akcja Borussii. W polu karnym dobrze odnalazł się Shinji Kagawa, który pokonał bramkarza gospodarzy. 5:0!

Borussia Dortmund
10
4
1
1
2
87'

Przewrotką strzelał jeden z zawodników gospodarzy. Wynik jednak bez zmian.

5
2
1
1
3
86'

W dobrej pozycji znalazł się Nuri Sahin. Oddał jednak niecelny strzał z 15 metrów.

3
2
85'

Borussia wciąż stara się atakować. Czy w tym meczu padną jeszcze gole?

3
4
1
82'

Schodzi: Dennis Erdmann. Wchodzi: Christopher Handke.

1
79'

Gol! Strzelił Marc Bartra. Po dośrodkowaniu w pole karne Marc Bartra oddał strzał głową, po którym piłka wpadła do bramki. 4:0 dla Borussii.

12
4
2
1
78'

Zawodnicy 1.FC Magdeburg bronią głównie dostępu do własnej bramki. Borussia spokojnie szuka kolejnej szansy na gola.

4
1
1
74'

Borussia. Schodzi: Alexander Isak. Wchodzi: Andre Schuerrle.

Alexander Isak #14
3
1
2
73'

Gol! Strzelił Andrij Jarmolenko. Andrij Jarmolenko wykorzystał rzut karny. Alexander Brunst blisko był jednak obrony tego uderzenia.

11
3
1
3
1
72'

Rzut karny dla gości. Po dośrodkowaniu w pole sędzia odgwizdał "jedenastkę" za zagranie piłki ręką.

3
1
1
68'

Borussia Dortmund spokojnie rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy.

3
1
66'

. Schodzi: Philip Turpitz. Wchodzi: Tarek Chahed.

Tarek Chahed #24
Philip Turpitz #8
3
66'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sokratis Papastathopoulos.

1
1
2
61'

Schodzi: Richard Weil. Wchodzi: Bjoern Rother.

Bjoern Rother #6
Richard Weil #37
2
2
60'

Andrij Jarmolenko zdecydował się na strzał z kilkunastu metrów. Uderzenie było jednak niecelne.

1
1
56'

Gospodarze fatalnie rozegrali rzut wolny i stracili piłkę. Borussia wyprowadziła kontrę, lecz zabrakło celnego strzału na bramkę 1.FC Magdeburg.

1
2
1
2
55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dan-Axel Zagadou.

1
1
1
1
55'

Będzie rzut wolny dla gospodarzy i dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne Borussii.

2
1
52'

Zanosiło się na groźną kontrę Borussii, lecz zabrakło dokładnego dogrania. Goście utrzymali się jednak przy piłce.

2
1
1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Alexander Isak.

1
1
3
6
47'

Gol! Strzelił Alexander Isak. Isak otrzymał dobre podanie w pole karne i nie miał problemów, aby pokonać bramkarza gospodarzy! Borussia prowadzi już 2:0.

19
6
3
1
2
46'

Początek drugiej połowy.

4
2
2
1
1
45'

Doliczona jedna minuta.

4
2
1
1
1
45'

Bardzo niecelnie z dystansu strzelał Andrij Jarmolenko.

2
2
2
3
3
42'

Gol! Strzelił Gonzalo Castro. Asystował mu Alexander Isak. Po dośrodkowaniu w pole karne Isak zgrał piłkę, a do bramki pewnie skierował ją Gonzalo Castro.

Asysta:
12
6
4
1
4
41'
39'

Andrij Jarmolenko zagrał przed bramkę gospodarzy. Piłkę wybili obrońcy 1.FC Magdeburg.

2
1
2
1
38'

Gra wznowiona. Przed chwilą jeden z zawodników gospodarzy oddał niecelny strzał z dystansu.

1
2
37'

Wszystko wskazuje na to, że potrzebna będzie zmiana i Mahmoud Dahoud opuści boisko.

1
1
2
37'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Borussii.

1
1
1
2
33'

Gra przeniosła się na połowę Borussii. Gospodarze nie zdołali jednak wypracować sobie dobrej okazji strzeleckiej.

2
1
1
31'

W ostatnich minutach dużo gry w środku pola. Częściej przy piłce są zawodnicy Borussii.

3
2
1
1
29'

Borussia rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy i szuka swojej okazji na gola.

3
1
1
24'

Szybka odpowiedź gospodarzy. Po strzale Philipa Turpitza dobrze interweniował jednak bramkarz gości.

3
2
3
1
3
23'

W dobrej sytuacji znalazł się Andrij Jarmolenko. Jego strzał z kilku metrów obronił jednak bramkarz gospodarzy.

2
1
1
1
1
20'

Ładnie w pole karne gospodarzy dośrodkował Mahmoud Dahoud. Wrzutka była jednak zbyt mocna, piłki nie przejął Alexander Isak.

1
1
1
2
19'

Strzał z dystansu na bramkę Borussii. Znów jednak było to uderzenie niecelne.

2
2
2
1
1
16'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Borussii. Główkował Dennis Erdmann, lecz piłka wyszła poza boisko.

1
1
13'

Z dystansu strzelał Dennis Erdmann. Piłkę pewnie złapał bramkarz Borussii.

3
2
11'

Zanosiło się na groźną akcję gospodarzy, lecz na spalonym złapany został jeden z zawodników 1.FC Magdeburg.

4
2
1
1
1
8'

Gra toczy się w środkowej części boiska.

2
1
1
1
1
4'

Ogromne zamieszanie w polu karnym gospodarzy! Najpierw Maximilian Philipp strzelił w słupek, potem Borussia jeszcze miała szansę na zdobycie gola, ale ostatecznie bramka nie padła!

3
1
1
3
2'

Pierwsza groźna akcja gości. Dobrze w defensywie spisał się jednak Nico Hammann.