3
2
5
90'

Subasić końcami palców wybił do boku strzał głową Motroglou! Dobitka partnera była niecelna!

1
1
2
5
2
89'
89'

Teraz to Zeca zarobił po głowie. Nie ma krwi, można grać!

3
2
3
1
3
88'

Ostro potraktowany przez rywala został Modrić. Chorwat trzyma się za głowę, ale za moment dojdzie do siebie.

2
2
2
2
1
86'

Pełna kontrola meczu Chorwatów. Grecy nie są w stanie nic zdziałać.

2
1
1
2
1
82'
79'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tasos Bakasetas.

Tasos Bakasetas #14
Grecja
1
1
1
2
78'

Grecy biegają niczym ćmy latające przy latarni. Bez ładu i składu. Chorwaci przerastają ich o klasę.

3
2
2
2
3
75'
74'

Gra toczy się w środku pola. Grecy niewiele potrafią zdziałać, a Chorwaci nie chcą póki co dobijać rywala.

1
1
71'

Grecja. Schodzi: Kostas Stafylidis. Wchodzi: Tasos Bakasetas.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
1
69'

Perisić wpadł w pole karne, ale mocny strzał z okolic narożnika pola bramkowego poszybował w trybuny.

66'

Kolejna koronkowa akcja Chorwatów. Strzał sprzed pola karnego Perisicia wybił obrońca. Karnezis mógł uderzenia nie obronić.

1
1
2
1
64'

Aktywny po przerwie Kramarić uderzył technicznie z pola karnego. Metr obok dalszego słupka.

1
1
63'

Po rogu i kolejnej wrzutce Sokratis Papastathopoulos głową uderzył ponad bramką. Subasić został przelobowany, ale piłka była uderzona zbt mocno.

2
1
62'

Subasić w końcu przestał się nudzic. Wcześniej zdążył napisać do żony sms-a: Lecę do Rosji!

3
5
2
3
1
60'

Sprzed pola karnego płasko uderzył Konstantinos Mitroglou, Subasić wybił piłkę na róg.

2
3
2
3
2
56'

Kramarić uderzył z dość ostrego kąta, piłka leciała na aut, ale bramkarz profilaktycznie wybił ją na róg.

4
2
2
1
52'

Grecy są sami sobie winni pozbawienia się szans na wygranie w dwumeczu już po niespełna godzinie gry.

5
3
2
2
2
49'

Gol! Strzelił Andrej Kramarić. Asystował mu Sime Vrsaljko. Kolejna tragedia w wykonaniu defensywy Greków! Stafylidis chciał klatką piersiową zagrywać do bramkarza, ale uczynił to tak nieduolnie, że piłkę przejął Vrsaljko... pięć metrów przed bramką. Obrońca atakowany wyłożył futbolówkę Kramariciowi, a ten wprawił w ekstazę fanów piłki w Chorwacji!

23
10
2
1
5
46'

Gramy po przerwie.

5
3
1
1
2
46'
45'

Doliczone zostały 2 minuty.

2
1
4
44'

Zamieszanie pod bramką gości. Strzał Kramaricia odbił bramkarz, po chwili podobnie uczynił przy próbie Kalinicia. Karnezis w końcu uratował zespół, powinno być 4:1.

1
2
5
1
43'

Chorwaci zaczynają grać efektownie. Podoba się to kibicom. Grecy nie mają zbyt wielu argumentów.

4
2
2
41'

Z dystansu mocno, ale niecelnie uderzył Modrić.

1
1
1
38'

Kolejne bezseznsowne wyjście Karnezisa, Nie jest to dobry dzień bramkarza.

1
2
1
4
37'

Po podwyższeniu prowadzenia Chorwaci znowu uspokoili się i postawili Greków w szalenie trudnej sytuacji. Goście nie potrafią im zagrozić.

1
2
2
1
33'

Gol! Strzelił Ivan Perisić. Asystował mu Sime Vrsaljko.  Chorwaci ponownie odjechali na dwa gole. Piękne dogranie do Vrsaljko, ten dośrodkował z prawej strony, a nadbiegający Perisić z bliska głową wpakował piłkę do bramki na 3:1. Cóż za mecz!

34
14
9
4
6
31'

W odpowiedzi próbował Kramarić, ale nie trafił w bramkę.

4
1
2
2
1
30'

Gol! Strzelił Sokratis Papastathopoulos. Asystował mu Kostas Fortounis. A jednak nie! Grecy wracają do gry! Z rogu dogrywał Fortounis, a Papastathopoulos głową uderzył. Piłkę z bramki starał się wybić obrońca, ale... został przelobowany. Zabrakło kilku centymetrów. Już tylko 2:1!

29'

W końcu podziało się pod bramką Subasicia. Konstantinos Mitroglou dogrywał, ale partnerzy myśleli o czymś zupełnie innym. Czyżby już mieli zaplanowane wczasy w czerwcu?

4
1
1
27'

Dośrodkowanie z lewej strony, głową uderzał Perisić, ale pomylił się o kilka metrów.

2
1
1
25'

Grecy w dalszym ciągu nie potrafią zagrozić Chorwatom, którzy rozgrywają piłkę i... oszczędzając siły. Oni swoje już zrobili.

3
1
1
22'

2
22'

Grecy nie istnieją na boisku, całkowita dominacja Chorwatów.

9
4
4
1
19'

Gol! Strzelił Nikola Kalinić. Asystował mu Ivan Strinić. Ależ bramka Kalinicia! Lewą stroną w pole karne wpadł Strinić, dograł do Kalinicia, a ten stojąc tyłem do bramki piętą zdobył gola! 2:0!

37
19
6
3
5
18'

Po wrzutce z rogu głową obok bramki uderzył Lovren.

1
2
1
1
1
16'

Starają się skonstruować akcje Grecy. Jednak mają problemy z przedostaniem się w pole karne.

3
2
1
1
2
13'

Gol! Strzelił Luka Modrić.  Modrić wykorzystał rzut karny. Pierwszy krok Chorwatów zrobiony!

45
22
13
9
10
12'

Nikola Kalinić odczuwa skutki wejścia bramkarza, potrzebuje pomocy medyków.

4
3
2
4
11
12'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Orestis Karnezis.

7
2
2
2
2
11'

Karnezis źle przyjął piłkę podawaną przez obrońcę. Doszedł do niej Kalinić, golkiper wślizgiem powalił rywala. Rzut karny dla Chorwacji!

6
4
2
1
3
8'

Sime Vrsaljko zderzył się z... barkiem rywala. Chorwat odczuł uderzenie.

2
2
4
3
3
6'

Kolejna próba Chorwatów. Strzał Kalinicia był jednak niecelny. Uderzenie z pola karnego nie mogło zagrozić gościom.

3
3
2
2
1
5'

Po rogu uderzał Vida, bramkarz gości dobrze interweniował.

2
2
1
2
1
3'

Grecy wysoko atakują rywali i już na połowie Chorwatów utrudniają gospodarzom rozgrywanie akcji.

4
2
4
4
2
20:38

Piłkarze minutą ciszy uczcili pamięć zmarłego w środę Josipa Webera.

8
3
2
5
2
Która z drużyn awansuje do mistrzostw świata?