Z dystansu wysoko nad bramką strzelił Jens Stryger Larsen.

3
8
90+3'
90+1'

Cyrus Christie zablokował strzał Strygera Larsena z 20 metrów i piłka poleciała obok słupka.

14
8
6
8
8
90'

Doliczone 3 minuty.

7
6
6
3
6
90'

Teraz mogło być 1:0 dla Danii, ale Darren Randolph kapitalnie obronił główkę Poulsena z 5 metrów!

14
8
6
5
6
89'

Zapachniało golem dla gości! Po centrze Brady'ego z rzutu wolnego celnie główkował Shane Duffy, jednak piłkę złapał Kasper Schmeichel.

6
5
2
3
5
88'

Irlandia. Schodzi: Harry Arter. Wchodzi: Glenn Whelan.

5
3
2
1
3
87'

Z lewego skrzydła niedokładnie dośrodkował Jens Stryger Larsen i Stephen Ward spokojnie odprowadził piłkę poza boisko.

2
2
2
2
3
85'

Z dystansu w trybuny uderzył Robbie Brady.

5
5
1
1
5
85'

Mnożą się niedokładnie zagrania i faule. Wszystko wskazuje na bezbramkowy remis.

4
4
1
4
4
81'

Irlandczycy od dłuższego czasu utrzymują grę z dala od własnej bramki. Teraz wykonywali rzut wolny na połowie przeciwnika, ale dośrodkowanie Brady'ego było zbyt krótkie.

4
4
4
1
4
77'

Nicklas Bendtner dość przypadkowo, ale bardzo boleśnie nadepnął Artera. Krótka przerwa w grze.

4
3
3
7
7
74'

Irlandia. Schodzi: Daryl Murphy. Wchodzi: Shane Long.

5
2
2
2
2
72'

Dania. Schodzi: Pione Sisto. Wchodzi: Nicklas Bendtner.

72'

Bardzo groźna centra Ankersena z boku pola karnego, sytuację wyjaśnił jednak obrońca.

2
2
2
2
3
69'

Sprzed pola karnego wyraźnie obok słupka uderzył Yussuf Poulsen.

3
2
3
2
3
67'

Irlandczycy egzekwowali rzut wolny, piłka trafiła na boku pola karnego do Clarka, ale ten fatalnie skiksował.

3
1
3
3
3
64'
63'

Cyrus Christie przyjął na głowę potężny strzał Strygera Larsena sprzed pola karnego. Nokaut i konieczna była interwencja lekarska.

1
1
3
3
3
60'

Chaos na boisku. Dania wciąż nie znajduje sposobu na gości, a ci grają coraz odważniej.

6
6
3
3
56'

Irlandczycy mieli rzut wolny. Po dośrodkowaniu próbował główkować Shane Duffy, ale popełnił faul w ofensywie.

2
2
2
7
4
53'

Gospodarzom brakuje cierpliwości i dość często popełniają proste błędy w pobliżu pola karnego Irlandii.

2
5
2
2
2
49'

Optyczna przewaga Duńczyków, z której niewiele wynika.

6
6
3
3
6
Czy w drugiej połowie padnie choć jedna bramka?
3
3
3
3
3
46'

Początek drugiej połowy.

5
5
3
3
5
43'

Trybuny Parken zamarły! Kasper Schmeichel obronił strzał Christiego z ostrego kąta, a dobitka Hendricka została zablokowana!

12
7
2
4
12
42'

Gra przeniosła się do środkowej strefy, Irlandczycy poczynają sobie nieco odważniej.

7
7
7
3
3
38'

Teraz niezła okazja Irlandczyków. James McClean dośrodkował w pole karne, piłka trafiła na 15. metr do O'Dowdy, lecz jego strzał zablokował Thomas Delaney.

6
6
2
6
6
37'

Po głębokiej wrzutce Ankersena z prawego skrzydła piłka przeleciała nad poprzeczką.

5
9
5
5
5
32'

Teraz Irlandczycy popełnili błąd i powinni przegrywać! Ciaran Clark zaliczył fatalną stratę na własnej połowie, po chwili mocno z dystansu uderzył Christian Eriksen, Darren Randolph odbił piłkę przed siebie i w stuprocentowej sytuacji obok słupka dobijał Pione Sisto.

5
5
8
5
5
31'

Tempo spadło, Duńczycy na razie nie mają pomysłu na sforsowanie irlandzkiej defensywy.

8
6
3
3
6
28'

Płasko z 25 metrów uderzył Nicolai Joergensen - obok słupka.

7
4
2
7
7
26'

Duńczycy bez trudu poradzili sobie z dośrodkowaniem Brady'ego z rzutu wolnego z narożnika boiska.

7
4
4
4
7
22'

Z dystansu celnie, lecz w sam środek bramki strzelił Christian Eriksen. Darren Randolph złapał piłkę.

10
8
5
5
8
19'

Gospodarze często centrują w pole karne, ale poza okazją z 11. minuty, stwarzanie zagrożenia pod bramką Randolpha przychodzi im z trudem.

7
6
3
7
7
15'

Duńczycy częściej w ataku pozycyjnym, Irlandia czyha na kontry. Obraz gry raczej zgodny z przewidywaniami.

6
3
3
2
4
11'

Kapitalna okazja Danii! Darren Randolph instynktownie obronił potężny strzał Strygera Larsena z ostrego kąta, potem natychmiast skorygował pozycję i poradził sobie także z dobitką Corneliusa!

12
7
3
3
4
8'

Goście zniwelowali początkową przewagę Duńczyków, gra jest teraz wyrównana.

15
9
5
4
3
6'

Irlandczycy zatrzymali indywidualną szarżę Eriksena.

9
9
4
4
8
4'

Duńczycy od początku narzucili wysokie tempo i mają przewagę.

8
5
5
6
13
3'

Z prawego skrzydła centrował William Kvist, próbował to zamykać strzałem głową Nicolai Joergensen, ale skutecznie blokował go obrońca.