Rodriguez z rzutu wolnego trafia w ręce bramkarza.

10
9
20
90+2'

Evans mógł być bohaterem gości! Jego główkę z linii bramkowej wybili jednak obrońcy!

14
10
10
18
42
90'

Doliczone 4 minuty.

19
10
7
7
8
90'

Niecelny strzał Breela Embolo.

6
5
6
7
6
89'

Gospodarze grają daleko od własnej bramki, czym nie stwarzają przeciwnikowi okazji do zrobienia sobie krzywdy.

9
7
5
4
13
87'
12
5
4
3
6
85'

Fatalna próba Davisa.

3
3
2
2
13
83'
82'

Jordan Jones próbował obiec Stephana Lichtsteinera, lecz doświadczony obrońca nie dał się ograć rywalowi.

8
4
3
4
5
80'
79'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jonny Evans.

Irlandia Północna
5
2
2
1
4
77'

Jordan Jones szarżował na bramkę rywala, ale po drodze stracił równowagę i grę rozpocznie Sommer.

5
2
2
2
2
76'

Gola szukał Zuber, ale piłka po interwencji obrońcy powędrowała nad poprzeczką.

3
4
3
3
6
75'
74'
7
4
4
4
6
74'

Coraz odważniej atakują goście. Wszak nie mają wyboru, bowiem za około 20 minut - przy tym wyniku - nie pojadą do Rosji.

7
6
6
7
5
72'

Haris Seferović wyszedł sam na sam z bramkarzem, jednak sędzia odgwizdał spalonego.

7
6
5
5
4
71'

Fatalna wrzutka Zubera.

4
4
4
4
6
69'

Irlandczycy próbują akcji oskrzydlających - bez efektów.

5
5
5
5
4
66'

W ostatnich minutach niewiele dzieje się na boisku.

6
7
5
7
9
61'

George Saville dostał dobre podanie w pole karne i szybko przymierzył. Sommer nie miał problemów z obroną.

8
6
5
7
5
61'
60'

Błąd Sommera, który nie złapał długiej piłki, jednak nikt nie wykorzystał tej pomyłki.

4
4
4
3
4
57'

Zuber miał sporo miejsca w polu karnym, ale zagrał do nikogo.

2
3
2
2
2
54'

Szybka kontra gości została zakończona niecelną główką Conora Washingtona.

4
3
4
3
4
52'

Stephan Lichtsteiner płasko podawał wzdłuż bramki, jednak jego zagranie przecięli obrońcy.

6
3
3
3
4
49'

Ricardo Rodriguez huknął tuż sprzed szesnastki, a piłka o centymetry minęła słupek.

5
2
3
4
4
48'

Stuart Dallas przymierzył z okolic narożnika pola karnego wprost w ręce Sommera.

6
4
2
2
2
47'

Strzał Zubera zablokowany.

6
4
4
4
4
46'

Jonny Evans niebezpiecznie zabawił się z rywalem tuż przed swoim polem karnym, ale na jego szczęście obyło się bez starty.

4
4
3
4
4
46'

Gramy dalej. Ostatnia połowa tego dwumeczu dla Irlandczyków, aby zagrać na Mundialu.

4
4
4
4
4
45+1'

Fatalny strzał Chrisa Brunta z rzutu wolnego. Była dobra okazja, a piłka obija trybuny.

9
7
10
8
10
45'

Doliczona minuta.

14
9
7
5
7
42'

Granit Xhaka fatalnie przestrzelił z kilku metrów, lecz na swoje szczęście znajdował się na spalonym.

9
7
7
7
10
40'

Na spalonym Xherdan Shaqiri.

7
7
7
7
7
39'

Za głębokie dośrodkowanie Dallasa.

9
7
7
9
9
36'

Od wielu minut goście nie potrafią zagrozić rywalowi. Szwajcarzy z kolei próbują atakować, ale też nie wychodzi im to najlepiej.

8
6
6
6
8
31'

Steven Zuber zdecydował się na techniczne uderzenie z linii pola karnego i... posłał piłkę kilka metrów obok bramki.

5
5
5
5
6
28'

Steven Zuber dostał bardzo dobre podanie i szybko uderzył z ósmego metra. Bramkarz po raz kolejny nie dał się zaskoczyć.

6
6
6
6
7
28'

Gospodarze oddalili grę od własnego pola karnego.

5
4
4
4
7
25'

Xherdan Shaqiri wpadł w pole karne i płasko uderzył między nogami obrońcy. Golkiper jednak świetnie interweniował.

8
6
6
6
6
23'

Niecelna próba Harisa Seferovicia.

6
6
8
8
8
20'

Od kilku chwil Szwajcarzy są wycofani na własną połowę, a piłką grają goście.

9
7
3
3
5
15'

Po raz drugi Brunt huknął z dystansu i po raz drugi Sommer nie dał się zaskoczyć.

9
3
3
3
6
14'

Zablokowane uderzenie Xherdana Shaqiriego.

4
4
3
6
5
12'

Ależ okazję mieli Irlandczycy do kontry, lecz w ostatnim momencie ich akcję przerwał Stephan Lichtsteiner.

8
6
6
6
8
10'

Na początku niespodziewanie zaatakowali Irlandczycy, lecz po chwilowym szoku Szwajcarzy przejęli inicjatywę.

5
5
5
5
5
8'

Xherdan Shaqiri dośrodkował z rzutu wolnego wprost na głowę obrońcy.

5
5
6
5
5
7'

Żółtą kartkę zza faul otrzymał Chris Brunt.

7
5
4
5
5
5'

Xherdan Shaqiri świetnie dośrodkował ze skrzydła, lecz Haris Seferović nieczysto trafił głową w piłkę.

3
3
3
3
6
4'

Tym razem huknął Stuart Dallas, jednak tym razem Sommer nie musiał interweniować.

6
6
4
4
4
3'

Ależ bomba z dystansu Chrisa Brunta! Sommer z ogormnym trudem wybił piłkę na rzut rożny.

6
4
4
4
4
2'

Davis dośrodkował z prawego skrzydła, jeden z jego kolegów zgrał piłkę przed bramkę, lecz tam nikogo nie było, poza obrońcami gopodarzy.