Puchar Króla: 1/16 finału, pierwsze mecze

Paco Alcacer został w ostatniej chwili zablokowany przez ofiarnie interweniującego defensora.

89'

Denis Suarez groźnie uderzył z 15. metrów, ale golkiper Murcii zanotował skuteczną interwencję.

1
84'

Jasper Cillessen jednym z bohaterów końcówki meczu! Holender wygrał pojedynek oko w oko z napastnikiem Murcii!

3
1
83'

Barcelona. Schodzi: Lucas Digne. Wchodzi: Marc Cucurella. Mamy drugi debiut w zespole z Katalonii!

wchodzi Wchodzi
Marc Cucurella #36
schodzi Schodzi
1
82'

Fatalnie z dystansu spudłował Lucas Digne.

2
79'

FC Barcelona skutecznie oddala grę od własnego pola karnego i może już myślec o rewanżu, który odbędzie się za miesiąc na Camp Nou.

2
76'

Barcelona. Schodzi: Carles Alena. Wchodzi: Ivan Rakitić.

76'

Zmiana w Murcii. Schodzi: David Mateos. Wchodzi: Armando Ortiz.

Armando Ortiz #14
David Mateos #6
1
71'

Jasper Cillessen! Holender świetnie obronił dwa strzały z najbliższej odległości Chamorro!

2
1
1
67'

Paco Alcacer uderzył z półwoleja z 17. metrów wprost w golkipera Murcii.

65'

Uspokoiło się w Murcii. Barcelona już kontroluje wydarzenia na boisku.

1
61'

Zmiana w Murcii. Schodzi: Abel Molinero. Wchodzi: Salva Chamorro.

Salva Chamorro #16
Abel Molinero #11
1
61'

Zmiana w Murcii. Schodzi: Fernando Llorente. Wchodzi: David Sanchez.

David Sanchez #15
Fernando Llorente #10
1
59'

Cóż zrobił Arnaiz! Debiutujący zawodnik w Barcelonie w polu karnym między trzema rywalami zrobił efektowną ruletę! Ostatecznie nie wykończył akcji strzałem, ale akcja pierwsza klasa!

4
1
1
56'

Gol! Strzelił Jose Manuel Arnaiz. 3:0 i bramka debiutującego Arnaiza! Skrzydłowy świetnie zbiegł do środka i strzelił płasko z linii pola karnego.

4
52'

Gol! Strzelił Gerard Deulofeu. 2:0! Kapitalny rajd Deulofeu, który minął trzech rywali i strzelił pod nogami interweniującego golkipera.

27
15
4
4
3
52'

Gospodarze nie rezygnują z ataków, ale narażają się na kontry lidera Primera Division.

49'

Żółtą kartkę otrzymał Nadjib Montes. Za faul na Deulofeu.

Nadjib Montes #7
Real Murcia
3
1
46'

Początek II połowy.

2
4
44'

Gol! Strzelił Paco Alcacer. Asystował mu Gerard Deulofeu. Bramka dla Barcelony! Deulofeu świetnie dośrodkował w pole karne, Alcacer przepchnął rywala i uderzył do siatki z główki.

22
16
6
6
5
43'

W rzutach rożnych 9:0 dla Barcelony. "Duma Katalonii" nie potrafi jednak wykorzystać licznych stałych fragmentów gry.

1
1
3
40'

Zaatakowała też Barcelona! Po wrzutce Deulofeu na krótkim słupku groźnie główkował Paco Alcacer. Golkiper zdołał odbić piłkę przed siebie. Dobitka Denisa Suareza bardzo niecelna.

1
2
38'

Od kilku minut to Murcia prezentuje się znacznie lepiej. Gospodarze atakują głównie lewym skrzydłem. Tym razem Thomas Vermaelen w ostatniej chwili uprzedził składającego się do uderzenia Elany'ego.

1
1
36'

Kolejna akcja Murcii. Molinero przerzucił piłkę na prawą nogę, ale strzelił zbyt lekko, a na dodatek w sam środek. Gospodarze dochodzą do sytuacji, jednak brakuje im wykończenia.

1
1
32'

III-ligowiec wyczuł, że może dziś poważniej zagrozić Barcelonie i atakuje większą ilością piłkarzy. Doczekamy się niespodzianki w pierwszym meczu?

2
1
1
1
4
28'

Mogło być 1:0 dla Murcii! Nadjib świetnie ruszył lewą flanką, w polu karnym wzorowo minął Vermaelena i wycofał na 6. metr, skąd fatalnie spudłował Llorente.

1
22'

Bardzo groźnie po rzucie rożnym dla Barcelony! Jeden z graczy Murcii wybił piłkę sprzed linii bramkowej. Bliski gola był Thomas Vermaelen.

3
1
3
1
1
21'

Jeden z piłkarzy Murcii dotknął piłki ręką we własnym polu karnym, ale sędzia uznał, że zagranie nie kwalifikowało się na "jedenastkę". Wydaje się, że była to błędna decyzja arbitra.

4
3
19'

Wciąż sporo niedokładności w grze Barcelony. Gdyby nie rewanż, trener Valverde najprawdopodobniej wystawiłby inny skład.

1
1
2
15'

Lucas Digne wpadł w lewego skrzydła w pole karne, dobrze zagrał do środka w kierunku Alcacera, ale ten nie trafił w piłkę z bliskiej odległości od bramki.

1
1
11'

Sytuacja dla Realu Murcia! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zakotłowało się w polu karnym Barcelony, ale Ortilla nie dosięgnął piłki po zagraniu kolegi. Kibice mogli tylko złapać się za głowy.

1
1
4
7'

Barcelonie łatwo udaje się przedostać w pole karne. Na razie kończy się tylko na rzutach rożnych dla lidera Primera Division.

6
1
1
4'

Optyczna przewaga Barcelony. Ataki gości są jednak chaotyczne, zdecydowanie brakuje dokładności.

2
1
20:56

Trener Ernesto Valverde do Murcii nie wziął wielu zawodników podstawowego składu. Nawet na ławce rezerwowych zabrakło Messiego, Luisa Suareza, Iniesty, Busquetsa, Umtitiego czy ter Stegena.

2
2
2
20:56

Debiut w Barcelonie zaliczy Jose Manuel Arnaiz występujący na pozycji lewego napastnika. Ponadto pierwsze minuty w tym seoznie zanotują Jasper CillessenThomas Vermaelen oraz Carles Alena.

4
20:56

We wtorkowy wieczór odbędzie się pierwsze spotkanie 1/16 finału Pucharu pomiędzy Realem Murcia i Barceloną. Lider Primera Division przyjeżdża na stadion III-ligowej ekipy, która w swojej grupie zajmuje dopiero 16. miejsce.