Brugge. Schodzi: Anthony Limbombe. Wchodzi: Helibelton Palacios.

Helibelton Palacios #15
schodzi Schodzi
Anthony Limbombe #8
87'

Gerkens uprzedził obrońcę, uderzył ponad bramkarzem, ale strzał sprzed linii wybił piłkarz gości!

87'

Atakuje Anderlecht, ale goście także szukają szans na zdobycie zwycięskiego gola.

1
84'
83'

W końcówce przycisnął Anderlecht. Pod bramką gości coraz groźniej.

1
1
80'

Okazję stworzył sobie Henry Onyekuru, jednak w końcowej fazie akcji zabrakło mu zimnej krwi. Piłka w rękach bramkarza.

1
1
77'

Z ok. 25 metrów mocno uderzył Trebel, bramkarz bez większych problemów obronił.

1
1
75'

Wciąż niewiele dzieje się pod bramkami. Piłkarze nie chcą zbyt wiele ryzykować. Remis satysfakcjonuje gości, gospodarze nie potrafią im zagrozić.

1
72'

Brugge. Schodzi: Jelle Vossen. Wchodzi: Emmanuel Dennis.

71'
68'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Stefano Denswil.

65'

Hamdi Harbaoui po raz drugi w meczu zdobył gola, ale po raz drugi trafienie nie zostało uznane. Po raz kolejny spalony.

1
62'

Brugge. Schodzi: Abdoulay Diaby. Wchodzi: Wesley.

Wesley #14
Abdoulay Diaby #10
2
1
61'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ruud Vormer.

Ruud Vormer #5
Club Brugge
1
61'

Już ponad 2/3 meczu za nami. Wciąz bez goli. Wydaje się, że o wyniku może zadecydować jeden gol. Może to Łukasz Teodorczyk, który wkrótce ma pojawić się na boisku?

2
1
1
59'

Po początkowej przewadze Anderlechtu spotkanie wyrównało się. Gościom udało się przenieść ciężar meczu w kierunku środka pola.

55'

Hanni w pole karne do Gerkensa, ale ten przestrzelił w dobrej sytuacji.

1
1
53'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Hamdi Harbaoui.

RSC Anderlecht
51'

Limbombe przebiegł z piłką w kierunku środka boiska i uderzył. Ponad poprzeczką!

2
1
49'

Goście nie zamierzają zmieniać obranej taktyki. Club Brugge na własnej połowie czeka na ruch Anderlechtu.

1
46'

Początek drugiej części meczu.

1
1
2
1
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
1
2
1
1
43'

Wciąż nikt nie chce podjąć ryzyka. Gra jest szarpana, sporo denerwujących strat.

1
1
2
39'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Obradović.

1
1
2
38'

Mecz na szczycie póki co zawodzi swoim poziomem. Nikt nie chce ryzykować. Goście oddali pole rywalom, ale ci mają problemy w ataku pozycyjnym.

1
1
1
2
35'

Wciąż gra głównie w środku pola. Zespoły mają problemy ze stwarzaniem sobie okazji bramkowych.

1
1
31'

Kombinacyjna akcja Anderlechtu. W końcowej fazie piłkę otrzymał Hanni, ale był na spalonym.

28'

Nerwowo na boisku. Najpierw goście domagali się podyktowania rzutu karnego, ale sędzia uznał, że Vossen nie był faulowany. Po chwili Diaby ostro potraktował rywala i to gospodarze domagali się drugiej żółtej kartki dla rywala.

23'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Abdoulay Diaby.

Club Brugge
21'

Piłka w bramce gości po strzale Harbaoui. Arbiter trafienia nie uznał. Powód? Spalony.

18'

Wciąż więcej z gry mają gospodarze, ale optyczna przewaga nie przekłada się na sytuacje podbramkowe.

15'

Więcej z gry mają gospodarze, ale to gracze Club Brugge póki co mieli klarowniejszą okazję na objęcie prowadzenia.

11'

Groźny strzał z ośmiu metrów oddał Diaby, bramkarz sparował piłkę na róg!

9'

Nikt nie chce się otworzyć przed rywalem. Gospodarze wysoko atakują gości i zaczyna przynosić to efekty, przeciwnicy zaczynają popełniać błędy.

5'

Mocno na bramkę gości uderzył Hamdi Harbaoui. Piłka jednak poszybowała ponad poprzeczką.

3'

Korner dla Club Brugge. Obrona Anderlechtu niepewnie interweniowała. Ostatecznie udało się wyjaśnić niebezpieczeństwo.