90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
90'

Anderlecht kontruje gospodarzy, ale w dwukrotnie mistrzom Belgii zabrakło zimnej krwi.

1
88'

Lokeren. Schodzi: Mario Ticinović. Wchodzi: Lewis Enoh.

wchodzi Wchodzi
Lewis Enoh #17
schodzi Schodzi
Mario Ticinović #8
1
85'

Piłkarze Anderlechtu starają się oddalić grę od własnej bramki i atakują. Przed szansą mógł znaleźć się Onyekuru, ale nie zrozumiał się z partnerem.

82'

Piłkarze Lokeren wciąż biją głową w mur. Gospodarze nie są w stanie wykreować sobie okazji bramkowej.

79'

Lokeren. Schodzi: Tom De Sutter. Wchodzi: Amine Benchaib.

Amine Benchaib #16
77'

Anderlecht więcej uwagi skupia na defensywie, goście sporadycznie przebywają pod bramką Lokeren.

75'

Starają się piłkarze Lokeren zagrozić Anderlechtowi, ale mają problemy ze stwarzaniem sytuacji bramkowych.

71'

Niebezpiecznie z dystansu uderzył Ari Freyr Skulason, bramkarz gości pewnie interweniował.

1
69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Samy Kehli.

Samy Kehli #6
KSC Lokeren
67'

Sporo przerw w grze. Zawodnicy często potrzebują pomocy medycznej.

64'

Lokeren. Schodzi: Steve De Ridder. Wchodzi: Guus Hupperts.

Guus Hupperts #14
60'

Goście kontrolują mecz. Piłkarze Lokeren nie potrafią im poważniej zagrozić.

2
1
56'

Po stracie gola zaatakowali gospodarze. Czujny w bramce jest jednak Matz Sels.

1
52'

Gol! Strzelił Henry Onyekuru. Asystował mu Sofiane Hanni. Zamieszanie w polu karnym Lokeren. Gospodarze nie potrafili wybić piłki. Ostatecznie Hanni podał do Onyekuru, a ten zdobył gola na 2:1!

7
3
49'

Gra toczy się w środku pola. Żadna z drużyn nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce.

46'

Gramy po przerwie.

43'

Wyrównana końcówka pierwszej części. Gospodarze starają się wyjść na prowadzenie, obudzili się także gracze Anderlechtu.

1
41'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Steve De Ridder.

39'

Bibuangu dogrywał z prawej strony do De Suttera, ale ten nie wykorzystał dobrej sytuacji.

34'

Strzelał Ticinović, ale piłka poszybowała daleko od bramki.

31'

Po wyrównującym golu więcej z gry mają piłkarze Lokeren. Jednak póki co bez kolejnych okazji  bramkowych z obu stron. Anderlecht pasywny w ostatnich minutach.

28'

Gol! Strzelił Ari Freyr Skulason. Lokeren jest słabsze, ale doprowadziło do wyrównania po rzucie karnym!

KSC Lokeren
4
1
2
27'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dennis Appiah.

RSC Anderlecht
26'

Rzut karny dla Lokeren. Appiah przewrócił w poli karnym De Suttera!

24'

Niewiele wskazuje na to, aby obraz meczu uległ zmianie. Wciąż więcej z gry mają lepsi piłkarsko gracze Anderlechtu, którzy dążą do podwyższenia wyniku.

1
2
21'

Starają się odpowiedzieć Anderlechtowi piłkarze Lokeren. Jednak grają zbyt nerwowo.

1
17'

Gol! Strzelił Pieter Gerkens. Asystował mu Dennis Appiah. Gol dla Anderlechtu był kwestią minut. Dośrodkował Appiah, a Gerkens głową zdobył gola.

7
6
1
14'

Więcej z gry ma Anderlecht, ale gracze Lokeren nie zamierzają murować bramki i szans szukają w kontrach.

2
1
1
1
9'

Pokazał się Teodorczyk. Strzał głową Polaka wybił bramkarz Lokeren!

6
5
3
2
3
6'

Michel uderzył z rzutu wolnego. Niewiele brakowało, aby piłka znalazła się w bramce Anderlechtu.

1
4'

Pierwszy groźniejszy atak Lokeren. Soeder minął kilku rywali, ale zabrakło dokładności.

3'

Częściej przy piłce znajdują się goście, ale póki co bez okazji bramkowych.

1
17:40

Spotkanie poprowadzi Alexandre Boucaut.

1
17:40

Anderlecht do lidera traci aż 9 punktów. Zespół Łukasza Teodorczyka w tabeli jest 3. Rywal Lokeren jest dużo niżej, na 13. pozycji.