Argentyna. Schodzi: Sergio Aguero. Wchodzi: Paulo Dybala.

5
4
86'

Gol! Strzelił Sergio Aguero.

Mamy gola! Messi prostopadle podał do Pavona, a ten wyłożył piłkę na 10. metr. Aguero najpierw trafił w Dzikiję, ale poprawka była już skuteczna.

59
35
14
14
12
82'

Rosja. Schodzi: Aleksandr Kokorin. Wchodzi: Aleksiej Miranczuk.

Aleksiej Miranczuk #15
6
2
3
3
80'

Rausch mocno wstrzelił piłkę w pole karne Argentyny, ale Romero uprzedził napastników i oddalił niebezpieczeństwo pewnym piąstkowaniem.

6
3
2
2
3
78'
76'

Od kilku minut piłka krąży w środku boiska. Bez zagrożenia pod obiema bramkami.

3
2
4
2
3
75'
71'

Zaskakująca próba Otamendiego. Strzał "nożycami" i Akinfiejew przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

5
4
2
2
3
69'

Rosja. Schodzi: Daler Kazjajew. Wchodzi: Aleksandr Jerochin.

Aleksandr Jerochin #21
Daler Kazjajew #19
3
68'

Angel di Maria dogonił piłkę zagraną z głębi pola, ale niepotrzebnie sam wyrzucił się w boczny sektor pola karnego, utrudniając sobie oddanie groźnego strzału... anemicznie i obok celu.

5
3
3
5
6
66'

Przyspieszenie Messiego i podanie do Aguero. Napastnik Manchesteru City kropnął jak z armaty, ale trafił w jednego z rywali.

8
2
2
3
3
62'

Gomez tuż po wejściu na boisko mógł zaliczyć asystę. Dobrze zagrał na dalszy słupek, ale Eduardo Salvio uderzył nad poprzeczką.

3
1
2
60'
58'

Długo do strzału sprzed "szesnastki" skłądał się Denis Głuszakow. Nawinął jednego rywala, oszukał drugiego, ale uderzył obok lewego słupka.

5
3
1
1
3
55'

Rosja po przerwie gra dużo odważniej. Bardzo aktywny jest na lewym skrzydle Konstantin Rausch.

4
3
3
3
2
52'

Rausch dośrodkował na 13. metr, Romero wybiegł do piłki, ale szybko się cofnął. Na jego szczęście argentyńscy obrońcy wygrali walkę w powietrzu.

7
4
4
3
2
48'

Salvio świetnym podaniem obsłużył Messiego. Kapitan Argentyny podjął decyzję o lobowaniu bramkarza. Udałoby się gdyby nie interweniujący tuż przed linią bramkową Rausch.

4
3
4
3
4
46'

Rosja. Schodzi: Mario Fernandes. Wchodzi: Igor Smolnikow.

46'

Rosja. Schodzi: Dmitri Poloz. Wchodzi: Ałan Dzagojew.

Dmitri Poloz #7
3
1
1
1
2
46'

2
45'

Świetne podanie z lewego skrzydła na 11. metr. Sergio Aguero urwał się obrońcy i natycmiastowo uderzył wolejem. Kapitalnie w bramce Igor Akinfiejew!

7
5
1
1
5
43'

Ilekroć piłkę otrzymuje Messi bądź Aguero rywale błyskawicznie do nich doskakują. Gwiazdy nie mają dziś łatwo.

4
1
2
1
3
40'

Przewaga po stronie gości, Rosjanie czekają na kontrę.

6
1
2
37'

Eduardo Salvio przedarł się w pole karne Rosji, spod linii końcowej boiska dograł przed bramkę gdzie nadbiegał Messi. W ostatniej chwili dobrze interweniowali obrońcy.

8
2
3
2
4
36'

Messi chytrze podał do di Marii, ale ten nie opanował piłki przed bramką Akifiejewa.

7
1
2
2
3
33'

Słowna reprymenda dla Dalera Kazjajewa, który taktycznym faulem przerwał kontrę wyprowadzaną przez Messiego.

5
1
2
2
5
30'

Salvio faulował Głuszakowa tuż przed linią własnego pola karnego. Rausch krótko do Poloza, a ten starał się dokręcić piłkę, aby wpadła tuż przy dalszym słupku. Próba ciekawa, ale zabrakło precyzji.

2
3
6
2
1
27'

Stanisław Czerczesow żyje przy linii. Jednoznacznymi gestami nakazuje swoim piłkarzom uspokoić grę.

2
5
3
2
1
24'

Rozkręca się nam Argentyna. Kilka krótkich podań przed polem karnym Rosji kończy strzałem Sergio Aguero. Mocno w prawy róg, ale Igor Akinfiejew broni "na raty".

5
4
4
2
3
21'

Mocny strzał w długi róg wykonaniu Di Marii, ale Akinfiejew odbił piłkę na rzut rożny.

4
5
5
3
3
18'

Dobrze pomyślał Angel di Maria, ale otwierajace drogę do bramki podanie w kierunku Messiego było zbyt mocne.

5
5
5
5
4
16'

Obie drużyny szukają prostopadłych podań, może dlatego sporo pracy mają sędziowie liniowi. Do tej pory pokazali już sześć ofsajdów.

7
6
6
5
6
15'

Kwadrans za nami. Bez zachwytów.

6
6
6
6
4
13'

Ładnie lewą flanką zabrał się Rausch, ale jedyne co udało się wywalczyć to korner.

6
6
6
4
2
9'

Celny strzał Di Marii, ale Igor Akinfiejew bezproblemowo złapał piłkę.

9
6
9
4
4
7'

Długie podanie z pominięciem środka na wolne pole do Salvio. Pomocnik popędził prawym skrzydłem, zbiegł do środka i uderzył. Akcja jednak przerwana... był metrowy spalony.

6
4
8
4
3
5'

Ładnie na jeden kontakt zagrali gospodarze, Konstantin Rausch wybiegł zza pleców obrońców, ale wślizgiem piłkę wybił mu Mascherano.

9
5
6
4
2
3'

Rozpędził się środkiem Lionel Messi, ale w polu karnym było aż siedmiu rywali, więc przedryblowanie wszystkich graniczyłoby z cudem. Nawet dla Messiego to zbyt wiele.

9
7
7
5
4
13:47

Uroczyste odśpiewanie hymnów już za nami. Argentyna zagra w błękitno-białych koszulkach i czarnych spodenkach, Rosjanie na czerwono-biało.

9
9
7
5
3
13:47

Spotkanie poprowadzi Damir Skomina (Słowenia).