Doliczone minimum 3 minuty do regulaminowego czasu.

1
1
1
85'

Kostaryka w ataku pozycyjnym. Może wykombinuje jakiś celny strzał w ostatnich pięciu minutach. Dotychczas Kepa Arrizabalaga nie był zmuszony do interweniowania na linii.

2
1
4
1
83'

Kilkanaście podań Kostaryki. Piłka powędrowała w pole karne do Rodneya Wallace'a, którego płaskie dośrodkowanie sprzątnął jedyny, możliwy adresat Kepa Arrizabalaga.

1
1
1
1
2
80'

10 minut do końca regulaminowego czasu. W posiadaniu piłki oczywiście Hiszpania, która stara się jeszcze wymyślić coś kreatywnego na połowie przeciwnika.

2
1
1
77'

Andres Iniesta strzelił swojego gola krótko przed zejściem z boiska. Jego zmiennikiem ofensywny pomocnik Lazio.

8
1
1
75'

Kostaryka. Schodzi: Johan Venegas. Wchodzi: Osvaldo Rodriguez.

wchodzi Wchodzi
Osvaldo Rodriguez #14
schodzi Schodzi
1
1
74'
73'

Gol! Strzelił Andres Iniesta. Asystował mu Marc Bartra.

Andres Iniesta dostał podanie z głębi pola, przebiegł bezkarnie z koła środkowego pod pole karne Kostaryki i strzelił na 5:0. Zaskoczył bramkarza kozłem!

28
7
3
1
2
70'

Nie ma się specjalnie czym ekscytować na murawie, więc kibice zajęli się sami sobą. Meksykańska fala w Maladze.

1
67'

Żółtą kartkę za przewinienie w centrum boiska otrzymał Thiago Alcantara.

1
1
1
1
66'

Kostaryka. Schodzi: Bryan Oviedo. Wchodzi: Ronald Matarrita.

Ronald Matarrita #22
1
2
65'

Hiszpania. Schodzi: Isco. Wchodzi: Marco Asensio.

2
2
1
1
2
64'

Isco podniósł się z boiska o własnych siłach. W Maladze czuje się prawie jak w domu. Nie pierwszy raz podczas tego spotkania publiczność skandowała jego przydomek.

2
2
2
2
2
62'

Żółtą kartkę za faul na Isco otrzymał Cristian Gamboa.

4
2
1
1
1
60'

Kostaryka. Schodzi: Christian Bolanos. Wchodzi: Rodney Wallace.

Rodney Wallace #13
2
2
1
2
1
58'

David Silva popisał się dubletem w pięć minut. Może starczy mu sił i pomysłu na klasycznego hat-tricka.

4
3
3
1
1
56'
56'

Kostaryka. Schodzi: Marcos Urena. Wchodzi: Jose Ortiz.

Jose Ortiz #12
2
1
1
1
1
55'

Gol! Strzelił David Silva.

David Silva sam zabrał piłkę przyjezdnym. Po wykonaniu eleganckiego wślizgu wbiegł w pole karne Kostaryki i zdobył swojego drugiego gola strzałem po ziemi. 4:0!

19
7
6
1
1
53'

Hiszpania zadowolona, ale chce kolejnych goli.

7
5
3
2
2
51'

Żenujące. Trzech obrońców Kostaryki nie wiedziało jak wybić piłkę z własnego pola karnego, kopnęli ją w siebie i ta trafiła do Davida Silvy. Piłkarz ofensywny reprezentacji Hiszpanii nie marnuje takich prezentów!

21
9
1
1
49'

Trochę niepotrzebnych zabaw bramkarza i obrońców reprezentacji Hiszpanii. Marcos Urena podbiega tam pressować i momentami pachnie problemami.

1
2
1
46'

Gra wznowiona po przerwie!

2
1
46'

Hiszpania. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Iago Aspas.

46'
46'

Hiszpania. Schodzi: Sergio Ramos. Wchodzi: Nacho.

#14
1
2
6
46'

Hiszpania. Schodzi: Gerard Pique. Wchodzi: Marc Bartra.

Czy Kostaryka odpowie golem po przerwie?
2
1
1
43'

Gerard Pique wyskoczył zdecydowanie najwyżej po dośrodkowaniu Isco z rzutu rożnego. Obrońca FC Barcelona główkował nieznacznie ponad bramką Kostaryki.

1
1
1
1
1
40'

Marcos Urena i Johan Venegas próbowali zmontować akcję w polu karnym Hiszpanii. Zakończyła się ta próba fiaskiem, ponieważ napastnik Kostaryki poślizgnął się na futbolówce.

1
35'

Dobra interwencja bramkarza Kostaryki po strzale Isco z rzutu wolnego. Wiedział, w które miejsce będzie uderzać pomocnik Realu Madryt.

1
1
34'

Faul na Alvaro Moracie blisko linii pola karnego i Hiszpanie już zastanawiają się, jak zaskoczyć Keylora Navasa uderzeniem z rzutu wolnego.

1
30'

Wywołana do tablicy Kostaryka zagroziła Hiszpanom. Do dośrodkowania dopadł na drugim słupku Cristian Gamboa i strzelił z półwoleja. Pudło!

1
1
1
3
1
29'

Dotychczas ostatnie słowo w tym meczu towarzyskim powiedział Alvaro Morata.

3
1
1
1
1
27'

Nawet gdyby ktoś chciał odnotować jakiś atak Kostaryki, to jej reprezentanci nie dają mu na to szans. Kepa Arrizabalaga nudzi się setnie.

1
1
1
1
23'

Gol! Strzelił Alvaro Morata.

Ładna wymiana podań w polu karnym Kostaryki. Wmieszał się w nią na moment Keylor Navas, jednak skierował płaskie dośrodkowanie prosto pod nogi Alvaro Moraty, który strzelił z bliska na 2:0. Należała się ta bramka napastnikowi reprezentacji Hiszpanii.

16
9
2
1
2
22'

Faul na Davidzie Silvie w bocznym sektorze boiska. To czwarte przewinienie Kostaryki. Sam poszkodowany wykonał rzut wolny, po którym interweniował obrońca.

1
18'

Piłka na obrzeżach pola karnego Kostaryki. Alvaro Morata nie wygląda na zachwyconego, że w pojedynku na skraju szesnastki wywalczył jedynie korner. Zwłaszcza, że z tych stałych fragmentów niewiele wynika.

1
1
15'

Cała seria stałych fragmentów Hiszpanii na zakończenie pierwszego kwadransa. Dwa rzuty rożne, jeden wolny. Jakoś radzą sobie piłkarze grający w białych koszulkach i spodenkach.

1
12'

Alvaro Morata ma coraz więcej do powiedzenia w polu karnym Kostaryki. W ostatnim momencie przyjezdni wyekspediowali piłkę na korner i mają chwilkę na złapanie oddechu.

2
10'

Hiszpania pozostaje w posiadaniu piłki i nie pozwala podrażnionemu przeciwnikowi na odpowiedź. Spokojne budowanie akcji od tyłu - to drużyna z Półwyspu Iberyjskiego lubi najbardziej.

2
2
1
8'

Jordi Alba wziął piłkę pod koszulkę, więc to bramka ze specjalną dedykacją.

6
2
1
6'

Gol! Strzelił Jordi Alba. Asystował mu David Silva.

Hiszpania nie musiała długo pracować na objęcie prowadzenia! Po płaskim podaniu ze skrzydła piłka minęła prawie całe towarzystwko w polu karnym Kostaryki. Poza Jordim Albą, który zamknął akcję mocnym strzałem na 1:0!

26
11
10
5
7
3'

Pierwszą akcję Kostaryki zahamował sędzia asystent, który zasygnalizował spalonego. Nawet specjalnie nie protestowali przyjezdni. Woleli wykorzystać ten czas na ustawienie się w obronie.