3
1
1
83'

Dario Benedetto strzelił głową po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Piłka szybowała pod poprzeczkę, tyle że dokładnie w miejscu, gdzie stał bramkarz, a ten popisał się zgrabną interwencją.

3
2
1
4
2
80'

Argentyna. Schodzi: German Pezzella. Wchodzi: Emiliano Insua.

1
77'

Argentyna. Schodzi: Cristian Pavon. Wchodzi: Emiliano Rigoni.

Emiliano Rigoni #24
3
1
3
3
2
77'
74'

Gol! Strzelił Alex Iwobi.

Udana akcja indywidualna zakończona celnym strzałem. To drugie trafienie Alexa Iwobiego w tym spotkaniu, a jego drużyna jest już bardzo blisko zwycięstwa!

13
9
14
5
7
73'

John Obi Mikel dobrze zastawił piłkę w centrum boiska i sprowokował przeciwnika do faulu. Nigeria zyskuje cenne sekundy, a Argentyna znów się denerwuje.

1
70'

Nigeria. Schodzi: Kalechi Iheanacho. Wchodzi: Ahmed Musa.

Kalechi Iheanacho #14
1
1
69'

Jorge Sampaoli wygląda na mocno poirytowanego obrotem wydarzeń i nie ukoi jego nerwów ostatnie uderzenie Nicolasa Otamendiego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

1
65'

Nigeria wbiega w wolne przestrzenie na połowie Albicelestes. Gra zdecydowanie odważniej niż w pierwszej połowie, a podrażniona Argentyna wygląda na zaskoczoną.

1
3
1
2
63'

Argentyna. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Fernando Belluschi.

Fernando Belluschi #25
1
1
4
61'

Nigeria. Schodzi: Leon Balogun. Wchodzi: Kenneth Omeruo.

2
2
2
2
1
58'
54'

Gol! Strzelił Brian Idowu.

Takie przyspieszenie Nigerii wydawało się mało prawdopodobne, a jednak! Wprowadzony na boisko w przerwie Brian Idowu strzelił celnie i wyprowadził drużynę z Afryki na prowadzenie.

13
52'

Sprytne uderzenie z bliska w boczną siatkę. Agustin Marchesin nie zdołał sparować piłki i reprezentacja Argentyny musi już zapomnieć o swoim prowadzeniu!

10
13
11
6
12
50'

Nigeria na połowie przeciwnika. Po zdobyciu gola kontaktowego odzyskała pewność siebie, a po ostatnim dośrodkowaniu z rzutu rożnego oddała nieznacznie niecelne uderzenie.

2
1
2
1
1
46'

Nigeria. Schodzi: Ola Aina. Wchodzi: Brian Idowu.

3
1
46'

Nigeria. Schodzi: Daniel Akpeyi. Wchodzi: Francis Uzoho.

2
46'

Nigeria. Schodzi: Abdullahi Shehu. Wchodzi: Tyronne Ebuehi.

1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

2
1
2
1
1
46'

Argentyna. Schodzi: Sergio Aguero. Wchodzi: Dario Benedetto.

1
45'

Doliczona minuta.

3
2
1
45'

Gol! Strzelił Kalechi Iheanacho.

Po faulu Javiera Mascherano na Alexie Iwobim drużyna z Afryki miała rzut wolny. Świetnie przymierzył ze stałego fragmentu Kalechi Iheanacho i piłka wpadła do bramki pomimo interwencji Agustina Marchesina.

Nigeria
16
8
7
6
7
43'

Angel di Maria dał się złapać na spalonym. Rozczarowanie wymalowało się na twarzy doświadczonego skrzydłowego. Liczył, że wybiegnie sam na sam z bramkarzem i wygra ten pojedynek.

6
1
1
3
1
40'

Sergio Aguero w kolejnym ataku. Miał szansę na zdobycie swojego drugiego gola. Dość rozpaczliwie ratowali się piłkarze z Afryki.

1
1
1
3
2
38'

Zero strzałów celnych, zero niecelnych, zero zablokowanych. Nic poza faulami nie wnosi do tego spotkania Nigeria.

1
1
3
1
1
36'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Cristian Pavon.

Argentyna zdobyła drugiego gola! Sergio Aguero wpadł jak po swoje w pole bramkowe reprezentacji Nigerii i wpakował futbolówkę z bliska do siatki po podaniu Cristiana Pavona.

15
6
3
3
5
34'

Argentyna coraz groźniejsza w Krasnodarze.

2
1
1
1
1
32'

Do piłki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego dopadł Nicolas Otamendi i główkował pół metra obok bramki Nigerii. Ponownie Argentyna mogła zrobić użytek ze stałego fragmentu.

1
1
1
2
2
28'

Gol! Strzelił Ever Banega.

Perfekcyjne uderzenie z rzutu wolnego Evera Banegi. Argentyna skorzystała z prezentu od Nigeryjczyków i prowadzi!

13
8
3
4
6
27'

Niedozwolony chwyt bramkarza reprezentacji Nigerii i Argentyna ma szansę ukarać go strzałem do siatki z rzutu wolnego pośredniego.

3
23'

Cristian Pavon zamknął dośrodkowanie z głębi pola i wstrzelił piłkę w pole bramkowe. Był tam Sergio Aguero, jednak minął się z futbolówką i nie oddał strzału.

3
1
20'

Dużo fauli, brzydko rozpoczął się ten mecz, nie ma na co popatrzeć.

2
2
4
18'

Żółtą kartkę za niebezpieczną grę w powietrzu otrzymał Kalechi Iheanacho.

Nigeria
15'

Kalechi Iheanacho staranował przeciwnika w powietrzu. W obronie rodaka stanął Nicolas Otamendi i na murawie zrobiło się nerwowo. Kolejna interwencja medyków.

1
13'

Argentyna wywalczyła pierwszy korner. William Troost-Ekong tak zapatrzył się na piłkę, że po jej wyekspediowaniu zderzył się boleśnie z Olą Ainą.

2
2
3
3
12'

Siedziska i koszulki reprezentacji Nigerii nie kontrastują. W Krasnodarze może czuć się prawie jak w domu. Może z czasem zdecyduje się na atak.

3
3
8'

Reprezentacja Argentyny w ataku pozycyjnym, a Nigeria schowana w średnim pressingu. Kibice nie wypełnili szczelnie stadionu, ale ci obecni czekają na konkrety

1
2
2
2
5'

Dwa razy dali się złapać w pułapkę ofsajdową Argentyńczycy. Raz zaatakowała również drużyna z Afryki, jednak dotychczas bez niebezpiecznych strzałów.

1
1
4
2'

Jorge Sampaoli sprawdza ustawienie z Paulo Dybalą, którego odstawił na boczny tor w czasie eliminacji do mistrzostw świata. Pierwsza akcja z wykorzystaniem piłkarza ofensywnego Juventusu była nieudana.

1
2
2
5
16:55

Ławka rezerwowych reprezentacji Argentyny: Nahuel Guzman, Sergio Romero - Emiliano Rigoni, Eduardo Salvio, Cristian Ansaldi, Fernando Belluschi, Dario Benedetto, Federico Fazio, Alejandro Gomez, Emiliano Insua, Matias Kranevitter, Emanuel Mammana, Leandro Paredes, Diego Perotti

2
3
1
16:55

Ławka rezerwowych reprezentacji Nigerii: Francis Uzoho, Ikechukwu Ezenwa - Uche Agbo, Tyronne Ebuehi, Oghenekaro Etebo, Brian Idowu, Ahmed Musa, Anthony Nwakaeme, Chidiebere Nwakali, Kenneth Omeruo, Henry Onyekuru