2
2
3
85'

Fiodor Smołow sam na sam z bramkarzem. Chyba przestraszył się swojej wielkiej szansy na zdobycie gola i uderzył prosto w rękawice Davida de Gei.

5
3
1
1
2
82'

Rosja. Schodzi: Jurij Żyrkow. Wchodzi: Dmitrij Kombarow.

78'

Ostatnie minuty tego spotkania. Reprezentacja Rosji ma apetyt na zwycięstwo i stara się zaatakować grającego w przemeblowanym składzie faworyta.

2
1
1
1
3
75'

Rosja. Schodzi: Fiodor Kudriaszow. Wchodzi: Konstantin Rausch.

1
72'

Fiodor Smołow strzelił już dwie bramki z podobnej pozycji. Napastnik Rosji ma ochotę na trzeciego.

4
2
1
1
2
70'

Gol! Strzelił Fiodor Smołow. Asystował mu Aleksandr Kokorin.

Potężnie i celnie! Kibicom musiało się podobać uderzenie Fiodora Smołowa z linii pola karnego w okienko. Jeszcze 20 minut do końca, a reprezentacja Rosji potrzebuje już tylko jednego gola do zwycięstwa.

68'

Żółtą kartkę za niebezpieczne zagranie otrzymał Vitolo.

Hiszpania
4
1
1
2
1
67'

Rosja. Schodzi: Aleksiej Mirańczuk. Wchodzi: Anton Mirańczuk.

2
63'

Asier Illarramendi wybiegł sam na sam z bramkarzem. Wystarczyło wygrać ten pojedynek, żeby odzyskać dwubramkowe prowadzenie dla reprezentacji Hiszpanii. Gospodarzy uratował dobrym wyjsciem na przedpole Andriej Łunew.

4
1
1
1
4
62'

Rosja. Schodzi: Daler Kuzjajew. Wchodzi: Aleksandr Kokorin.

Daler Kuzjajew #19
2
1
62'

Rosja. Schodzi: Ałan Dzagojew. Wchodzi: Aleksandr Jerochin.

Aleksandr Jerochin #21
2
61'
58'
58'

Hiszpania. Schodzi: Sergio Ramos. Wchodzi: Vitolo.

6
1
2
2
2
55'

Za moment autor dwóch bramek Sergio Ramos może usiąść na ławce rezerwowych. Przy linii bocznej czeka już jego zmiennik.

7
3
1
2
53'

Gol! Strzelił Sergio Ramos.

Gianluca Rocchi przyznał Hiszpanom drugi w tym spotkaniu rzut karny. Odpowiedzialność za jego wykonanie wziął na swoje barki ponownie Sergio Ramos i nie pozwolił sobie na pomyłkę!

19
10
2
2
4
51'

Gol! Strzelił Jurij Żyrkow.

Radość w Sankt Petersburgu po wyrównaniu, a Hiszpanie muszą zapomnieć o swoim prowadzeniu. Doświadczony Jurij Żyrkow wybrał się pod bramkę faworyta i wykorzystał swoją szansę!

14
9
3
5
11
48'

Przyjezdni w posiadaniu piłki tak jak na początku pierwszej części. Bez trzech ważnych zawodników muszą poukładać swoją grę na nowo. Rosja spróbuje to wykorzystać.

1
1
1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

1
46'

46'

Hiszpania. Schodzi: Suso. Wchodzi: Jose Callejon.

46'

Hiszpania. Schodzi: Jordi Alba. Wchodzi: Alberto Moreno.

Czy reprezentacja Rosji wyrówna po przerwie?
1
45'

Doliczona minuta.

1
1
41'

Gol! Strzelił Fiodor Smołow. Asystował mu Aleksiej Mirańczuk.

Były kolega z klubu Artura Jędrzejczyka zaspokoił swój duży apetyt na gola. Po podaniu od Aleksieja Mirańczuka zakręcił defensorem na linii pola karnego, a po wypracowaniu sobie miejsca do strzału, trafił do siatki. Rosja wraca do walki o korzystny rezultat.

9
39'

Dużo pojedynków na prawym skrzydle, gdzie w reprezentacji Hiszpanii występuje Suso. Jego przeciwnikiem jest doświadczony Jurij Żyrkow.

4
3
3
2
2
37'

Sergio Ramos nie pomylił się z 11. metra i reprezentacja Hiszpanii jest coraz bliżej zwycięstwa.

9
4
3
3
3
35'

Hiszpania nie gra może wybitnie, ale skutecznie i to jest najważniejsze! Sergio Ramos strzelił na 2:0 z rzutu karnego. Futbolówka wylądowała w bramce, choć Andriej Łunew wyczuł intencję defensora Realu Madryt.

26
12
7
7
8
32'

David de Gea rozłożył bezradnie dłonie i dał do zrozumienia swoim partnerom, że nie podoba mu się żaden z wariantów wykopania piłki. Po chwili musiał już wznowić grę.

3
2
2
1
2
28'

Od kilku minut piłka na połowie Rosjan. Reprezentacja Hiszpanii próbuje zagrozić gospodarzom akcjami z wykorzystaniem skrzydłowych.

5
3
3
4
3
24'

Stara się uspokoić grę drużyna z południa kontynentu. Wymiana ciosów na początku spotkania wyszła jej na zdrowie, ale dalsze ryzyko jest niewskazane.

4
3
4
4
5
18'

Żółtą kartkę za faul w środku pola otrzymał Sergio Busquets.

4
2
2
2
6
19'

Denis Głuszakow mierzył w kierunku bramki Hiszpanii z rzutu wolnego. Trafił jednak w jednego z obrońców i piłka nie doturlała się nawet w okolicę Davida de Gei.

4
4
3
4
3
17'

Wrzutka z lewego skrzydła minęła wszystkich w polu karnym reprezentacji Hiszpanii. Do piłki nie dopadł Fiodor Smołow i widać na jego twarzy rozczarowanie.

2
4
3
2
3
15'

Marco Asensio nie wygrał pojedynku blisko chorągiewki, ale na pocieszenie reprezentacja Hiszpanii miała korner. W polu karnym przeciwnika zameldowali się Sergio Ramos oraz Gerard Pique, jednak nie oddali uderzenia.

2
2
2
3
2
12'

Jordi Alba staje się najgroźniejszym Hiszpanem na początku spotkań.

6
4
4
2
2
9'

Gol! Strzelił Jordi Alba. Asystował mu Marco Asensio.

Tak samo jak w poprzednim meczu towarzyskim z Kostaryką na prowadzenie wyprowadził faworyta Jordi Alba. Huknął ile sił w stopie pod poprzeczkę po podaniu Marco Asensio!

36
26
11
7
7
7'

Jeszcze jedno przyspieszenie Rosjan Po płaskim wstrzeleniu z prawego skrzydła Fiodorowi Smołowowi zabrakło kilku centymetrów, żeby trącić piłkę z bliska w kierunku bramki Hiszpanii.

2
3
3
3
3
6'

Premierowa akcja reprezentacji Rosji zakończona strzałem zza pola karnego. Nie musiał interweniować David de Gea, jednak spojrzał groźnie na swoich defensorów.

3
4
1
4
2
3'

Andriej Łunew przywitał się z futbolówką. Bramkarz reprezentacji Rosji złapał ją po dośrodkowaniu z prawego skrzydła i Hiszpanie muszą budować atak od początku.

18:58

Hymny narodowe w Sankt Petersburgu. Stadion wypełniony w większości kibicami, którzy zobaczą, czy ich drużyna jest w stanie rywalizować równorzędnie z Hiszpanią.

5
2
2
2
2
18:58

Ławka rezerwowych reprezentacji Rosji: Igor Akinfiejew, Mario Fernandes, Władimir Gabułow - Aleksandr Jerochin, Aleksandr Kokorin, Dmitrij Kombarow, Ilja Kutiepow, Anton Mirańczuk, Roman Neustadter, Dmitrij Połoz, Konstantin Rausch, Anton Zabołotny

4
1
1
1
1
18:58

Ławka rezerwowych reprezentacji Hiszpanii: Pepe Reina - Luis Alberto, Iago Aspas, Marc Bartra, Jose Callejon, Asier Illarramendi, Alvaro Morata, Alberto Moreno, Saul Niguez, Alvaro Odriozola, David Silva, Vitolo

2
2
1
1
2
18:58

Reprezentacja Hiszpanii jest niepokonana od 15 meczów. Jej kolejną ofiarą mają być gospodarze przyszłorocznych mistrzostw świata. Chyba że Stanisław Czerczesow przygotował coś specjalnego dla piłkarzy z Półwyspu Iberyjskiego.