Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Łukasz Teodorczyk. Polak został ukarany za symulowanie.

2
3
9
84'

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Amara Baby. Krótko pograł sobie gracz gości.

Amara Baby #18
4
3
1
3
1
83'

Żółtą kartkę otrzymał Amara Baby.

2
82'

Gol! Strzelił Henry Onyekuru. Anderlecht ratuje honor. Dogranie z bocznej strefy do Onyekuru, a ten zdobył bramkę na 1:3.

RSC Anderlecht
4
5
3
1
3
80'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Teodorczyk.

4
7
2
1
2
78'

Gościom wciąż mało. Demolowanie mistrzów Belgii trwa. Strzał Lukebakio, Sels wybił piłkę na róg.

2
74'

Gol! Strzelił Cristian Benavente. Piłka dograna do Benavente, a ten nie miał problemów ze zdobyciem gola. Już 0:3! Dośrodkowanie z prawej strony, strzał z okolic narożnika pola bramkowego i gol!

Cristian Benavente #14
8
5
4
4
6
73'

Charleroi. Schodzi: Clement Tainmont. Wchodzi: Amara Baby.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Clement Tainmont #7
2
70'

Goście kontrolują przebieg meczu. Gracze Anderlechtu już chybą czują, że w osłabieniu nie są w stanie zbyt wiele zdziałać.

2
66'

Charleroi. Schodzi: Mahmadou Fall. Wchodzi: Dodi Lukebakio.

2
66'

Stara się złapać kontakt z rywalem Anderlecht. Strzał Bruno nie znalazł drogi do siatki.

2
63'

Rozkręcili się goście. Strzał Benavente obronił Matz Sels.

1
1
60'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Sven Kums. Już chyba po emocjach... Piłkę we własnej bramce umieścił Kums i goście prowadzą 2:0! Zawodnik chciał futbolówkę wybić wślizgiem spod nóg napastnika i... zaskoczył własnego bramkarza.

6
3
3
2
4
56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marco Ilaimaharitra.

Marco Ilaimaharitra #26
2
53'

Obraz meczu nie zmienia się. Gospodarze biją w mur. Defensywa gości spisuje się bez zarzutu.

2
50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Uros Spajić.

1
1
1
49'

Grający w liczebnej przewadze goście pozwalają Anderlechtowi rozgrywać piłkę na własnej połowie. Niewiele z tego wynika.

2
46'

Anderlecht. Schodzi: Pieter Gerkens. Wchodzi: Josue Sa.

46'

Gramy po przerwie.

1
1
43'

Strzelał Benavente, bramkarz gospodarzy był dobrze ustawiony i zdołał obronić.

2
42'

Niewiele dzieje się na placu gry. Anderlecht w osłabieniu nie chce ryzykować, dodatkowo rywal nie pozwala gospodarzom na zbyt wiele.

2
37'

Gospodarze nie wiedzą jak zareagować. Przegrywają, grają w osłabieniu, a rywal nie zamierza się tylko bronić. Mecz toczy się w środku pola, przyjezdni nie spieszą się.

2
34'

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Olivier Deschacht. Anderlecht musi grać w osłabieniu!

3
4
3
3
3
31'

Hanni dograł do Teodorczyka, ale Polak nie zdołał umieścić piłki w bramce.

2
2
2
2
3
29'
26'

Za moment na boisko wejdzie Łukasz Teodorczyk.

4
3
3
1
1
23'

Powinno być 1:1. Appiah uderzał głową, ale trafił w dobrze ustawionego bramkarza gości!

1
1
1
1
2
19'

Póki co nie jest to dobry mecz gospodarzy. Akcje piłkarzy Anderlechtu nie kleją się. Goście sprawiają wrażenie bardziej zdeterminowanych.

2
1
1
1
1
16'

Gol! Strzelił Kaveh Rezaei. Sam poszkodowany ustawił sobie piłkę 11 metrów od bramki i zdobył gola! 0:1!

Kaveh Rezaei #9
8
6
6
6
6
15'

Rzut karny dla gości! W polu karnym przewrócony został Rezaei! Żółtą kartkę otrzymał Olivier Deschacht.

3
3
3
5
4
10'

Mecz wyrównał się. Anderlecht stara się prowadzić grę, ale nie potrafi przedostać się w pole karne gości.

2
1
2
1
1
6'

Od początku w ataku gospodarze, goście póki co nastawieni na kontry. Poza okazją z początku meczu, zespoły bez okazji bramkowych.

1
1
2
1
1
2'

Po wrzutce z rogu Obradović głową uderzył ponad poprzeczką bramki gości.

1
2
1
1
1
17:40

Łukasz Teodorczyk pojedynek rozpocznie na ławce rezerwowych.