Sędzia doliczył 2 minuty.

2
2
87'

Gol! Strzelił Hans Vanaken. Asystował mu Jelle Vossen. Demolka mistrza trwa! Dogranie Vossena wykorzystał Vanaken. Już 5:0!

8
3
1
1
84'

Kompletnie nie klei się gra gościom. Do końca sezonu daleko, ale z taką grą Anderlecht na pewno nie obroni tytułu.

1
1
80'

Kibice gospodarzy już świętują. Piłkarze Club Brugge starają się grać efektownie. Anderlecht bez wiary, mistrz na kolanach.

1
1
77'

Brugge. Schodzi: Ruud Vormer. Wchodzi: Jordy Clasie.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Ruud Vormer #25
1
1
74'

Brugge. Schodzi: Abdoulay Diaby. Wchodzi: Emmanuel Dennis.

Emmanuel Dennis #42
Abdoulay Diaby #10
2
1
73'

Gol! Strzelił Jelle Vossen. Do piłki podszedł rezerwowy Vossen i już jest 4:0!

Club Brugge
7
4
4
1
2
73'

Sędzia podyktował kolejny rzut karny dla Club Brugge! W polu karnym sfaulowany został Vanaken!

2
2
71'

Anderlecht nie stara się już nawet atakować. Gra toczy się głównie w środku pola.

1
1
67'

Gospodarze prowadząc 3:0 zaczynają grać efektownie. Obydwa zespoły oszczędzają siły, losy gry są już ustalone.

1
1
65'

Brugge. Schodzi: Wesley. Wchodzi: Jelle Vossen.

Wesley #7
1
1
61'

Kums uderzył z rzutu wolnego. Bramkarz wybił piłkę na róg.

1
2
1
58'
58'
57'

Gol! Strzelił Ruud Vormer. To już jest mały pogrom! 3:0!

Club Brugge
4
1
3
1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Obradović.

RSC Anderlecht
2
1
56'

Rzut karny dla gospodarzy! Faulował Obradović!

1
1
53'

Piłkarze Club Brugge kontrolują mecz. Anderlecht wciąż nie potrafi zagrozić liderowi ligi.

1
1
49'

Anderlecht po nokaucie z końcówki 1. połowy wciąż nie potrafi się pozbierać.

1
1
1
46'

Gramy po przerwie!

3
3
1
1
1
45+2'

Gol! Strzelił Abdoulay Diaby. Nokaut! W doliczonym czasie Club Brugge zdobył dwa gole i prowadzi 2:0! Nieporozumienie obrońcy i bramkarza. Do piłki dopadł Diaby i strzelił drugiego gola!

Club Brugge
9
5
5
5
4
45+1'

Gol! Strzelił Abdoulay Diaby. Asystował mu Ruud Vormer. Wydawało się, że gole przed przerwą nie padną. Tymczasem Diaby w doliczonym czasie wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Dogrywał Vormer, piłkę w bramce umieścił Diaby! 1:0!

5
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
1
1
41'

W końcówce premierowej odsłony uaktywnił się Anderlecht. W polu karnym gospodarzy kilka razy zakotłowało się.

1
1
1
38'

Składna akcja gości. W ostatnim momencie w polu karnym zablokowany został Hanni. To mogła być zabójcza kontra mistrzów Belgii.

1
1
36'

Po dośrodkowaniu głową uderzał Vormer, ale wprost w dobrze ustawionego bramkarza Anderlechtu.

1
1
34'

Coraz bliżej końca 1. połowy. Wydawało się, że gol dla lidera tabeli jest kwestią czasu. Teraz jednak mecz się wyrównał.

1
1
30'

Strzał Vanakena trafił w obrońcę. Sapjić uratował gości od utraty bramki!

1
2
1
1
27'

Club Brugge dąży do objęcia prowadzenia. Gospodarze bez celnego strzalu, ale gol wkrótce może paść.

1
1
1
24'

Vormer uderzył z rzutu wolnego z ok. 19 metrów. Dwa metry ponad bramką.

1
1
23'

Przeważają gospodarze, gości starają się kontrować. Jednak nie potrafią rozegrać kilku dokładnych podań.

2
1
20'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dennis Appiah.

3
2
1
1
1
17'

Uaktywnili się gospodarze. Wciąż jednak bez klarownych okazji. Trwa piłkarska partia szachów.

1
1
13'

Prawą stroną ruszył Cools, dośrodkowanie omal nie zaskoczyło bramkarza Anderlechtu. Wciąż czekamy na dynamiczniejsze akcje.

1
1
9'

Wciąż więcej kalkulowania, niż piłkarskiej finezji. Niewiele ciekawego dzieje się na placu gry.

1
1
1
5'

Rzut rożny dla Anderlechtu. Po dośrodkowaniu piłkę daleko od pola karnego wybił Mechele.

1
2
3'

W pierwszych minutach niewiele działo się na boisku. Piłka rozgrywana była głównie w środku pola.

1
1
14:15

Łukasz Teodorczyk w ostatnim meczu opuścił boisko po dwóch żółtych kartkach i w niedzielę nie zagra.

5
4
2
1
2
14:15

Lider podejmuje mistrza, nad którym ma 10 punktów przewagi. Anderlecht w tabeli jest na 3. pozycji.