1
1
1
89'

Kompletnie nie klei się gra gościom w ofensywie. Eupen dozna pierwszej od trzech kolejek porażki.

85'

Optyczna przewaga Anderlechtu, goście nie potrafią przedostać się z piłką pod pole karne mistrzów Belgii.

1
80'

KAS Eupen. Schodzi: Jordan Loties. Wchodzi: Moussa Diallo.

wchodzi Wchodzi
Moussa Diallo #18
schodzi Schodzi
Jordan Loties #2
1
1
80'

Niewiele wskazuje na to, aby goście byli w stanie doprowadzić do remisu. Anderlecht ma całkowitą kontrolę nad meczem, ale gra nieskutecznie.

1
78'
76'

Urazu doznał Onyekuru. Potrzebna będzie zmiana.

2
75'

KAS Eupen. Schodzi: Florian Raspentino. Wchodzi: Alessio Castro-Montes.

Alessio Castro-Montes #13
Florian Raspentino #7
1
1
1
72'

Po dośrodkowaniu główkował Hanni, piłka nie znalazła się w bramce. Futbolówka odbiła się od słupka, a następnie goście wyjaśnili sytuację!

1
71'

Seria rzutów rożnych dla Anderlechtu. Jednak wciąż bez celnego uderzenia w 2. połowie.

1
1
1
1
68'

KAS Eupen. Schodzi: Lazare Amani. Wchodzi: Georges Jamabo.

Georges Jamabo #14
Lazare Amani #4
1
68'

Wydawało się, że po przerwie padnie kilka goli dla gospodarzy. Tymczasem Anderlecht nie kwapi się do zdecydowanego ataku. Gospodarze wciąż bez kolejnych okazji.

1
2
65'

Anderlecht. Schodzi: Adrien Trebel. Wchodzi: Edo Kayembe.

Edo Kayembe #12
2
2
2
2
4
65'

Anderlecht. Schodzi: Francis Amuzu. Wchodzi: Sofiane Hanni.

Francis Amuzu #9
2
2
2
2
4
61'

Anderlecht nie potrafi poważniej zagrozić bramce gości. Niewiele dzieje się pod bramką przyjezdnych.

58'

Gospodarze kontrolują przebieg meczu, zarazem nie wysilają się i nie stwarzają sobie okazji do podwyższenia wyniku.

1
1
2
1
1
53'

Piłkarze Anderlechtu często dośrodkowują piłkę w pole karne rywala. Jednak brakuje uderzeń na bramkę rywala.

2
3
2
1
2
49'

Po zmianie stron obraz meczu nie ulega zmianie. Wciąż przeważa Anderlecht. Kolejne gole dla gospodarzy wydają się kwestią czasu.

1
1
1
1
1
46'

Druga połowa rozpoczęta!

1
1
1
1
3
42'

Van Crombrugge uratował Eupen przed utratą drugiego gola. Kapitalna interwencja bramkarza po strzale Teodorczyka.

1
3
1
2
2
40'

Gospodarze za cztery dni grają kolejny mecz ligowy. W pojedynku z outsiderem Anderlecht nie zamierza rzucać na szalę wszystkiego.

1
3
1
1
1
35'

Obraz gry nie ulega zmianie. Goście wciąż bez okazji, sporadycznie przebywają pod bramką Anderlechtu.

2
2
1
1
1
32'

Po stracie gola piłkarze Eupen nie potrafią zagrozić rywalowi. To mistrzowie Belgii mają wciąż mają dużo więcej z gry, ale stwarzają sobie niewiele okazji bramkowych.

2
2
1
1
2
28'

Mogło być 2:0. Szansę na gola miał Teodorczyk. Polak wywalczył jedynie rzut rożny.

6
6
3
4
3
25'

Gol! Strzelił Francis Amuzu. Po przejęciu piłki gracze Anderlechtu przeprowadzili szybką akcję, którą sfinalizował Amuzu. 1:0!

RSC Anderlecht
17
11
5
5
4
22'

Póki co niewidoczny jest Łukasz Teodorczyk. Polak nie otrzymuje podań od partnerów, sam cofa się po piłkę.

5
4
4
5
8
18'

Z dystansu mocno, ale niecelnie uderzył Trebel. Gospodarze wciąż bez celnego strzału.

2
1
2
1
4
14'

Pierwsze wyjście gości pod bramkę Anderlechtu. Sels zachował czujność i przejął piłkę. Gospodarze niemal cały czas na połowie rywala.

5
3
1
3
1
9'

Gospodarze są wyraźnie podrażnieni ostatnimi porażkami. Anderlecht dąży do szybkiego zdobycia gola.

6
4
2
2
2
4'

Częściej przy piłce znajdują się gracze Anderlechtu. Gospodarze wykonywali już jeden rzut rożny. Jednak bez efektów.

6
4
3
3
3
19:32

W składzie gospodarzy znalazł się wracający po pauzie kartkowej Łukasz Teodorczyk.

12
7
4
2
3
19:32

Spotkanie poprowadzi Bram Van Driessche.

4
3
1
1
1
19:32

Po dwóch porażkach z rzędu Anderlechtowi trafił się idealny rywal na przełamanie. To zamykający tabelę zespół KAS Eupen.