Hart po raz kolejny interweniował wślizgiem przed polem karnym. Tym razem czysto.

Arsenal. Schodzi: Joseph Willock. Wchodzi: Ben Sheaf.

Ben Sheaf #65
Joseph Willock #69
1
82'

Ospina ostro potraktowany przez Carrolla. Bramkarz był opatrywany w polu karnym.

80'

Zamieszanie w polu karnym West Hamu, ale gospodarze nie zdołali oddać uderzenia.

78'

Arsenal. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Reiss Nelson.

76'

Kontuzji mięśnia dwugłowego podczas sprintu doznał Olivier Giroud.

74'

Niech ten okropny mecz już się skończy, albo niech piłkarze zaczną więcej biegać i walczyć.

2
72'

Żółtą kartkę za faul z boku pola karnego otrzymał Joe Hart. Bramkarz wślizgiem zaatakował rywala. Do zdarzenia doszło tuż za linią.

West Ham United
2
66'

Francis Coquelin odbił się od Carrolla i wylądował na plecach. Potrzebni byli medycy.

65'
65'
64'

Z rzutu wolnego obok bramki uderzył Aaron Cresswell.

63'

Masuaku powalony przed polem karnym. Tym razem sędzia dopatrzył się faulu.

59'

Faul po polem karnym Arsenalu. Sędzia... nakazał grać dalej.

1
2
57'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, jednak żaden z graczy Arsenalu nie zdołał oddać uderzenia.

51'

Kontra West Hamu, ale do dośrodkowania z lewej strony nikt nie doszedł.

49'

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Przeważa Arsenal.

46'

Niemal 20 minut trwała przerwa. W końcu wracamy do gry!

45'

Sędzia doliczył minutę.

45'

Sprzed pola karnego wysoko ponad bramką uderzył Willock.

42'

Gol! Strzelił Danny Welbeck. Asystował mu Mathieu Debuchy. Dośrodkowanie z prawej strony Debuchy'ego, Wellbeck przyjął piłkę stojąc pomiędzy obrońcami i z bliska wbił do bramki. Ogromny błąd defensywy gości! 1:0!

12
5
4
4
3
39'

Teraz coś się podziało! Lewą stroną pomknął Sead Kolasinac, do dośrodkowania doszedł Theo Walcott, ale uderzając szczupakiem przestrzelił!

37'

Strzał z dystansu Kolasinaca. Piłka daleko od celu. To była... najlepsza okazja gospodarzy.

33'

Cały czas więcej z gry ma Arsenal, West Ham szans szuka w nielicznych kontrach. W dalszym ciągu bez celnych uderzeń.

1
29'

Już niemal 1/3 meczu za nami, a na boisku nie wydarzyło się nic godnego uwagi. Co najwyżej próba dogrania piłki przez Giroud... kostką.

25'

Po raz pierwszy od dłuższego czasu piłka w polu karnym gospodarzy. Jednak wciąż bez strzału, bez zagrożenia.

21'

Arsenal stacjonuje pod polem karnym West Hamu. Jednak wciąż bez poważniejszego spięcia.

18'

Giroud kostką odegrał piłkę do partnera. Gdyby futbolówka doszła do adresata byłaby to asysta miesiąca!

1
1
15'

Quina dośrodkował z lewej strony, ale bardzo mocno. Dodatkowo nadbiegający Masuaku poślizgnął się i wylądowął na... czterech literach. Trybuny eksplodowały śmiechem.

12'

Optyczna przewaga Arsenalu. Jednak wolne tempo gry utrudnia stworzenie zagrożenia pod bramką rywala.

8'

Akcja gości lewą stroną. Dośrodkowanie trafiło w udo obrońcy. Piłka wyszła na aut.