4
5
90+1'

Gol! Strzelił Alvaro Morata.

Kilkanaście sekund po wznowieniu Chelsea trafiła kompletnie zdezorganizowanego przeciwnika. Alvaro Morata miał przed oczami jedynie Artura Boruca i ominął go swoim uderzeniem!

25
22
5
3
8
90'

Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

2
2
5
1
1
90+1'

Żółtą kartkę za nieregulaminową radość otrzymał Dan Gosling.

AFC Bournemouth
3
4
1
1
2
90'

Gol! Strzelił Dan Gosling. Asystował mu Jordon Ibe.

Strzał tuż zza linii pola karnego w narożnik bramki i Bournemouth wyrównało w ostatniej minucie regulaminowego czasu!

10
7
6
7
11
85'

Davide Zappacosta był blisko przeciwnika i nie pozwolił wykonać dobrego dośrodkowania. Po interwencji byłego zawodnika Torino jeszcze korner.

2
82'

Żółtą kartkę otrzymał za ostre przewinienie Adam Smith.

2
81'

10 minut pozostało gospodarzom do radości, a Bournemouth nie pozostało nic poza atakowaniem. Po płaskim wstrzeleniu w pole bramkowe interweniował Wilfredo Caballero.

2
78'

Przerwy w grze nie ułatwiają zadania Bournemouth. Po kilku minutach bez sytuacji podbramkowej Jordon Ibe uderzył z 20. metra nieznacznie obok słupka Chelsea.

2
1
1
76'

Żółtą kartkę za faul na skrzydle otrzymał Simon Francis.

2
1
1
1
74'
73'
73'

Danny Drinkwater faulowany i żółtą kartkę otrzymał Andrew Surman.

2
71'
67'

Tiemoue Bakayoko dał sobie odebrać piłkę przed własnym polem karnym. Musi być bardziej przygotowany zmiennik na męską walkę z podrażnionymi przyjezdnymi.

2
65'

Coraz mniej regulaminowego czasu zostało AFC Bournemouth. Przyjezdni podkręcili tempo, przenieśli grę na połowę przeciwnika, jednak nie są w stanie wyrównać.

1
1
1
63'

Żółtą kartkę za nieudany wślizg otrzymał Davide Zappacosta.

61'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Eden Hazard.

60'

Lys Mousset dopadł do piłki po podaniu Jordona Ibe spod linii bramkowej. Nieudane uderzenie, a na dodatek futbolówka odbiła się rykoszetem i AFC Bournemouth wywalczyło jedynie korner.

1
1
1
57'

Dwóch zawodników Chelsea runęło po uderzeniu z dystansu. Davide Zappacosta również cierpi, tyle że wskutek pojedynku w powietrzu na skrzydle.

1
55'

AFC Bournemouth przesuwa formacje blisko pola karnego faworyta, a atak pozycyjny zespołu Artura Boruca nabiera rumieńców. Chelsea aktualnie w jedenastu na własnej połowie.

1
52'

Rośnie tempo ku zadowoleniu publiczności. Przed momentem piłka była blisko pola karnego Chelsea, a już kontratakuje mistrz Anglii.

1
49'

Ethan Ampadu interweniował przy próbie płaskiego dośrodkowania. Bournemouth miało jeszcze korner, z którego nie wynikło zagrożenie.

1
48'

Obserwują gospodarze, co wymyślili rywale w szatni i na co stać ich w ataku pozycyjnym. AFC Bournemouth wymienia podania nieopodal koła środkowego.

46'

Piłka ponownie w grze.

1
Czy Bournemouth wyrówna po przerwie?
20:26

Londyńczycy są bliżej awansu!

45'

Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

1
1
1
41'

Kenedy zbiegł ze skrzydła przed pole karne Bournemouth i chciał oddać stamtąd dobre uderzenie. Zamiar to jedno, a wykonanie drugie. Wyraźne pudło!

1
1
1
39'

Żółtą kartkę za spóźniony wślizg otrzymał Cesc Fabregas.

1
1
2
37'

Pchają się w pole karne przeciwnika gospodarze, ale atletycznie zbudowani obrońcy AFC Bournemouth potrafią ich zatrzymać. Dlatego po blisko 40 minutach meczu wciąż tylko jedno celne uderzenie Chelsea.

1
1
2
32'

Steve Cook pojawia sie zawsze w decydującym momencie blisko przeciwnika. Dzięki interwencjom stopera Artur Boruc nie musiał interweniować w ostatnim fragmencie meczu.

2
1
29'

Michy Batshuayi przedzierał się w polu karnym gości. W momencie strzału Steve Cook rzucił się pod nogi przeciwnika i popisał się blokiem. Jeszcze poprawka, jednak nad poprzeczką Artura Boruca.

2
27'

Płaskie podanie w środek pola karnego. Artur Boruc uspokaja swoich obrońców, ale powinien ich raczej pobudzić, ponieważ uratował ich w tej sytuacji kiks Michiego Batshuayia.

2
1
24'

Nieśmiała riposta przyjezdnych. Po uderzeniu Jordona Ibe zagrożeni byli kibice za bramką. Zmiennik chybił po wypracowaniu sobie dobrej szansy na wyrównanie!

1
21'

Po zmianie wyniku gospodarze nie pozwalają na odpowiedź. Celowo spowalniają grę i starają się ponownie uśpić przeciwnika, żeby zadać mu drugi cios.

1
18'

Ethan Ampadu dość nerwowo, ale skutecznie interweniował po płaskim dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Obrońca The Blues musi uważać, ponieważ wcześnie został upomniany żółtym kartonikiem.

1
17'
15'

Dwóch zawodników AFC Bournemouth kuleje po boisku i niewykluczone, że za moment konieczna będzie wymuszona kontuzją zmiana.

1
1
1
13'

Gol! Strzelił Willian. Asystował mu Cesc Fabregas.

Czterech obrońców Bournemouth we własnym polu karnym, ale nikogo obok Williana, który strzelił po podaniu Cesca Fabregasa na 1:0! Kluczowe w akcji bramkowej było podanie do Hiszpana, który wybiegł sam na sam z Arturem Borucem.

10
7
7
10
8
10'

Coraz odważniej są rozstawieni po boisku przyjezdni i starają się wymienić kilka podań na połowie mistrza Anglii. Wilfredo Caballero musi to wszystko uważnie obserwować.

1
1
6'

Dan Gosling dopadł do piłki blisko pola karnego przeciwnika. Natychmiast zdecydował się na uderzenie, jednak pomocnik AFC Bournemouth nie przymierzył w światło bramki.

1
1
5'

Pierwsza interwencja na przedpolu Artura Boruca po nieudanym podaniu jednego z londyńczyków. Polak złapał futbolówkę i wznowił grę wyrzutem.

3
2
2'

Żółtą kartkę za faul na Jermainie Defoe otrzymał Ethan Ampadu.