5
13
16
81'

Hajda mógł zostać bohaterem Górnika! Po podaniu Kurzawy w sytuacji sam na sam lepszy Cierzniak!

28
15
15
18
30
79'

Wyrównujący gol ożywił zabrzan, Legia po zejściu Eudardo nie potrafi znaleźć swojego rytmu.

37
14
6
6
20
77'

Górnik mógł pójść za ciosem. Kądzior ograł kilku rywali, ale uderzył wysoko ponad bramką.

15
11
6
10
12
75'

Gol! Strzelił Rafał Kurzawa. Kapitalnie z rzutu wolnego z ok. 19 metrów uderzył Kurzawa i dość niespodziewanie ponownie mamy remis!

207
109
25
31
63
74'
72'
71'

Dogrywał Pasquato, uderzał Jędrzejczyk. Loska ponownie świetnie w bramce zabrzan.

6
69'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Jędrzejczyk. Ukarany drugi agresor.

26
15
4
8
11
69'

Żółtą kartkę otrzymał Szymon Matuszek. Kara dla jednego kogucika.

21
15
6
4
9
68'

Biją się! Awantura na całego na murawie w Zabrzu! Kibice? Nie! To piłkarzom coś się stało...

6
32
7
6
9
67'

Górnik po stracie gola nie potrafi odpowiedzieć Legii. Goście dużo lepiej prezentują się niż kilka dni temu w Gdyni z Arką.

18
11
5
6
11
65'
19
9
6
4
14
62'

Gol! Strzelił Marko Vesović. Asystował mu Kasper Hamalainen. Strata zabrzan, szybka akcja Antolicia, który dograł do Hamalainena. Fin zauważył Vesovicia, który pewnie trafił do siatki! 0:1!

108
64
20
42
117
56'

Legia uparcie dąży do objęcia prowadzenia. Górnik nie potrafi odpowiedzieć mistrzom Polski.

19
8
4
8
12
54'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Wieteska.

17
9
4
6
21
51'

Szymański rozegrał piłkę z Mączyńskim i uderzył. Loska po raz kolejny uratował zabrzan!

22
14
7
3
6
48'

Efektownie do uderzenie złożył się Eduardo, ale źle trafił w piłkę.

14
17
12
4
9
47'

Sporo zwrotów akcji od początku drugiej połowy. Górnik nie chce pozwolić na to, aby Legia go ponownie zdominowała.

22
6
6
2
7
46'

Gramy po przerwie!

24
10
2
1
2
45'

Sędzia dołożył 2 minuty extra!

23
8
8
7
13
45'

Żółtą kartkę otrzymał Igor Angulo.

24
12
7
10
44
44'

Dobry mecz w Zabrzu. Do szczęścia brakuje nam tylko bramek. Przed przerwą szanse na to są już niewielkie.

15
7
2
1
5
41'

Ponownie blisko gola Legia! Vesović uderzył, Loska zbił piłkę na słupek, dobitka Szymańskiego i piłka omal nie wyleciala poza stadion.

19
13
7
8
24
38'

Teraz próbują zabrzanie. Zbyt późne dogranie do Angulo. Hiszpan na spalonym.

14
6
5
12
16
37'

Piłkę w polu karnym przejął Remy, uderzył jednak zbyt słabo i wciąż bez goli.

19
7
8
5
6
37'

Dogranie Szymańskiego omal nie zaskoczyło Loskę. Będzie rzut rożny dla Legii.

18
8
1
4
10
34'

Piłka spadła pod nogi Eduardo, ale ten zaskoczony niczym... kot na pasach. Nic z próby nie wyszło.

21
10
5
3
33'

Pazerniejsza w ostatnich minutach jest Legia. Górnik zaczyna się gubić. Goście są bliżej objęcia prowadzenia.

15
6
3
8
13
30'

Po rzucie rożnym strzał Mączyńskiego sprzed pola karnego bardzo niecelny.

18
12
3
3
10
30'

Loska! Kapitalna interwencja po technicznym strzale Hamalainena!

7
28'

Aktywny jest Eduardo, ale niewiele pożytku z tego ma Legia. Przed momentem zawodnik znalazł się na spalonym, wcześniej ostro potraktował rywala.

8
4
3
4
2
24'

Coraz więcej z gry ma Legia, ale Górnik nie zamierza tylko się bronić.

16
6
3
4
9
21'

Akcje za akcję. Najpierw niebezpiecznie pod bramką Legii, po chwili odpowiedź Wojskowych. Drużyny bronią się jednak szczęśliwie.

8
2
18
3
3
20'

Żółtą kartkę za ostre wejście w rywala otrzymał Adam Hlousek.

37
14
6
9
15
19'

Już wszystko w porządku, gra jest kontynuowana.

22
4
2
3
7
17'

Przy interwencji ucierpiał Loska i potrzebuje pomocy zabrzańskich znachorów.

9
19
5
12
23
16'

Powinno być 0:1! Z kilku metrów uderzał Eudardo, ale trafił w Loskę! To był kontra Legii, do Eduardo podawał Hamalainen.

32
12
14
8
14
14'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Pazdan.

61
23
9
12
19
13'

Uaktywniła się Legia, dogranie Hamalainena jednak niedokładne. Piłka opuściła boisko. A może Fin uderzał?

16
9
6
5
18
11'

Sędzia oszczędził Pazdana. Obrońca ostro potraktował Kądziora. Jeszcze bez kartki, ale wkrótce...

14
12
4
3
23
9'

Kolejna okazja zabrzan, tym razem strzelał Żurkowski. Piłka poszybowała niewiele ponad bramką.

19
6
6
6
5
6'

Kądzior doszedł do wybitej przez obrońcę piłki, ale uderzył niecelnie.

14
4
5
6
6
6'

Chwilowe problemy zdrowotne miał Marko Vesović. Póki co nikt nie odstawia nogi.

11
4
5
8
8
4'

Górnik wychodził z kontrą, nieźle wszystko się zapowiadało. Jednak Remy przerwał akcję.