(0:0)
Zakończony
Korona Kielce
90+3'

Ostatnie sekundy, Arka już chyba nie zmarnuje szansy i ponownie zagra w finale Pucharu Polski!

72
28
11
14
27
90'

Jeszcze 3 minuty emocji!

24
11
6
5
13
90'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Bartosz Rymaniak.

18
9
5
8
4
87'

Korona rzuca się do ataku, ale goście mają bardzo mało czasu na doprowadzenie do remisu.

22
11
3
8
10
85'

Gol! Strzelił Marcus Vinicius da Silva. Asystował mu Ruben Jurado. A jednak Arka prawdopodobnie zagra w finale! Jurado do Viniciusa, a doświadczony zawodnik uderzeniem w okienko wprawił miejscowych fanów w euforię!

145
69
31
28
43
84'

Uderzenie Szwocha, ale piłka minęła bramkę. To mógł być strzał na wagę finału.

11
7
6
8
7
81'
80'

Gramy do pierwszego błędu. Kto go popełni, ten odpada z gry.

8
6
5
4
4
78'

Gospodarze szukają okazji w dośrodkowaniach, jednak często są to nieprzemyślane zagrania. Korona cały czas odpiera chaotyczne próby Arki.

5
2
1
6
75'

Coraz bardziej nerwowi i niedokładni gdynianie. Gracze Arki nie potrafią znaleźć sposobu na rozmontowanie szczelnej obrony Korony.

8
4
1
4
8
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michael Gardawski.

7
3
3
70'

To mogła być decydująca dla losów meczu kontra! Piłka trafiła do Kosakiewicza, ale ten uderzył tylko w boczną siatkę.

5
5
4
6
68'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Marcjanik.

6
4
4
7
68'

Żółtą kartkę otrzymał Nika Kaczarawa.

10
3
2
4
4
68'

Przepychanki na boisku, coraz bardziej nerwowo. Posypią się kartki.

1
1
2
2
66'

Kielczanie kradną kolejne sekundy, minuty. Pozostało gdynianom ich już tylko ok. 24.

2
2
4
7
64'

W dobrej sytuacji znalazł się Zbozień, jednak obrońca nie trafił w bramkę.

6
2
2
2
3
63'

Arka zaczyna być coraz bardziej nerwowa. Minuty upływają, a okazji bramkowych jak na lekarstwo.

4
2
3
2
59'

Arka Gdynia. Schodzi: Luka Zarandia. Wchodzi: Ruben Jurado. To już trzecia zmiana w Arce, z czego druga wymuszona.

3
3
1
2
4
57'

Alomerović kapitalnie obronił mocny strzał Marciniaka! Arka blisko objęcia prowadzenia.

10
6
5
3
5
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adnan Kovacević.

4
5
1
2
4
52'

Po przewadze Arki Koronie w końcu udało się przedostać pod bramkę gdynian.

3
1
1
1
2
48'

W ataku Arka, ale akcje gospodarzy są przewidywalne. Miejscowi nie rzucają do przodu wszystkich sił, ale to kwestia czasu.

5
5
1
2
1
46'

Wracamy do gry!

5
1
1
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

6
7
6
5
4
41'
40'

Wiele wskazuje na to, że przed przerwą gole nie padną. Sprawa awansu do finału jest wciąż otwarta.

1
2
3
4
37'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Nalepa.

13
7
2
4
7
36'

Cvijanović dogrywał z rzutu wolnego, uderzenie Możdżenia kapitalnie obronił Pilarz!

12
7
1
3
5
35'
32'

Z ok. 20 metrów uderzał Zarandia. Gruzin źle przymierzył i wyraźnie przestrzelił.

5
3
1
5
8
29'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nabil Aankour.

6
6
4
5
11
27'

Optyczna przewaga gdynian, Korona czeka na okazję do kontry.

13
3
1
2
4
24'

Pilarz po raz kolejny źle interweniował. Drugi bramkarz gdynian wyraźnie nie czuje piłki i przy grze nogami popełnia błędy.

4
4
2
5
9
22'

Cóż zrobił Pilarz! Bramkarz kielczan podał do... Kaczarawy, a ten zamiast uderzać zagrywał do partnera i szansa przepadła.

4
4
5
3
6
20'

Kolejny raz Korona wróciła z dalekiej podróży. Uderzenie Jankowskiego minęło cel.

7
3
5
2
8
19'

Korona, co nie może dziwić, sporo uwagi poświęca defensywie. Obrona remisu może jednak źle się skończyć dla kielczan.

5
3
3
1
2
16'

Błąd kielczan, gracze Arki wyprowadzili szybką akcję, ale gości uratował Radek Dejmek. Obrońca zablokował uderzenie Jankowskiego.

6
4
2
4
3
12'

Wciąż niewiele finezji, gra jednak nie jest bardzo ostra, ale męska walka trwa. Niewiele spięć podbramkowych.

1
4
1
1
1
9'

Szwoch dograł z rogu, a Michał Marcjanik źle uderzył z kilku metrów. To powinien być gol!

6
2
2
4
9
8'

Gdynianie już dwukrotnie dogrywali piłkę w pole karne kielczan, goście wyszli cało z opresji.

5
2
2
1
2
7'

Wyrównane pierwsze minuty, gra jest jednak nerwowa i rwana.

5
1
1
1
4
4'

Korona stara się wysoko atakować rywala. Goście nie zamierzają kurczowo murować bramki.

7
4
2
1
3
3'

Arka starała się zaatakować bramkę Korony, czujnie obrona gości.

8
4
1
1
3
20:05

Mecz poprowadzi Jarosław Przybył (Kluczbork).