Doliczone minimum 4 minuty do regulaminowego czasu.

8
1
2
88'

Riad Bajić strzelił z ostrego kąta na aut. Niebawem sędzia zakomunikuje publiczności, ile minut jeszcze potrwa spotkanie.

2
2
1
1
85'

Rodrigo De Paul chybił wyraźnie zza pola karnego i Luigiemu Sepe pozostało odprowadzić piłkę wzrokiem poza boisko. To było małe ostrzeżenie dla faworyta.

1
1
83'

Paweł Bochniewicz i jego partnerzy wybijają piłkę z własnego pola karnego zamiast zaatakować. Jeszcze kilka minut i Napoli będzie w ćwierćfinale Pucharu Włoch.

3
5
1
80'

Po zmianie wyniku większy pożar w polu karnym Udinese niż w szesnastce Napoli. Trudno natychmiast przesunąć formacje i zmienić obraz meczu, a czas ucieka.

3
79'

Udinese. Schodzi: Ryder Matos. Wchodzi: Kevin Lasagna.

76'

Napoli. Schodzi: Adam Ounas. Wchodzi: Allan.

1
1
1
76'

Po podaniu z głębi pola Dries Mertens nie był na spalonym. Strzał Belga z półobrotu w boczną siatkę. To mogła być akcja, która zamknie spotkanie.

3
75'

Kwadrans na odpowiedź ma Udinese. Skończyło się bronienie, trzeba zaatakować.

1
2
1
71'

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne. Asystował mu Dries Mertens.

To się nazywa wywołać wilka z lasu. Nic nie wskazuje na rozstrzygnięcie spotkania i w tym momencie Napoli zdobywa gola. Lorenzo Insigne urwał się obrońcom przeciwnika w momencie podania z drugiej linii. Zmiennik pokonał płaskim strzałem bramkarza w sytuacji sam na sam!

27
10
6
1
2
70'

Udinese. Schodzi: Giuseppe Pezzella. Wchodzi: Silvan Widmer.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Giuseppe Pezzella #97
1
70'

66 procent posiadania piłki po stronie Napoli, ale nie potrafi tego udokumentować. Na ten moment niewiele wskazuje na rozstrzygnięcie w podstawowym czasie.

1
2
1
67'

Piotr Zieliński z rozregulowanym celownikiem.

1
4
2
1
4
65'

Udinese Calcio zrewanżowało się celnym uderzeniem. Ryder Matos zatrudnił próbą z 20. metra Luigiego Sepe. Riposta Lorenzo Insigne zatrzymana przez Simone Scuffeta.

1
1
1
64'

Dwie gwiazdy Napoli na murawie.

1
1
1
62'

Kolejne niecelne uderzenie Piotra Zielińskiego. Pomocnik Napoli ułożył sobie piłkę na stopie przed polem karnym, skąd strzelił wyraźnie obok spojenia słupka z poprzeczką.

1
1
7
6
60'

Godzina meczu za kibicami. Paweł Bochniewicz generalnie solidnie, Piotr Zieliński generalnie zagubiony. Jeszcze sporo czasu na zepsucie albo poprawienie wrażenia.

1
2
58'

Napoli. Schodzi: Jose Callejon. Wchodzi: Dries Mertens.

5
4
1
1
1
56'

Elseid Hysaj popędził na połowę przeciwnika i zrobił wiatrak z Brama Nuytinka, po czym dośrodkował prosto pod nogi Pawła Bochniewicza. Tak to na pewno Napoli nie zdobędzie gola.

1
1
1
53'

Paweł Bochniewicz zamiast główkować w kierunku bramki po wrzutce z rzutu wolnego, to trafił prosto w głowę Brama Nuytincka. To było nadspodziewanie bolesne dla partnera z klubu.

1
1
3
1
3
50'

Dries Mertens już rozgrzewa się. Belg jest chyba pierwszy w kolejce do wejścia na boisko. Ostatnio nie strzela jak na zawołanie, ale może wykorzystać swoje doświadczenie.

1
1
48'

Napoli organizuje się do ataku. Nie chce tak jak Inter Mediolan męczyć się ze swoim przeciwnikiem aż do konkursu rzutów karnych.

2
1
1
1
2
46'

Piłka ponownie w grze.

2
1
46'

Udinese. Schodzi: Jakub Jankto. Wchodzi: Rodrigo De Paul.

20:41

Zbliża się druga połowa pojedynku.

1
1
1
Czy mecz rozstrzygnie się w drugiej połowie?
2
1
43'

Riad Bajić cofnął się po futbolówkę blisko własnego pola karnego. Napastnik Udinese zastawił ją i sprowokował przeciwnika do faulu. Niewiele zyskał, ale chociaż ma czas, żeby pobiec do przodu.

2
40'

Luigi Sepe łapie piłkę jak muchy w upalny dzień. Ponownie futbolówka uciekła rezerwowemu bramkarzowi Napoli i musiał się ratować sekundę później.

39'

Piotr Zieliński dołączył do klubu zawodników Napoli, którzy w ostatnim kwadransie pierwszej połowy oddali niecelne uderzenie. Pomocnik przebił się przez ustawionych przed polem karnym obrońców, ale nie przymierzył w światło bramki.

1
2
35'

Drugie, niecelne uderzenie gospodarzy w krótkim okresie. Tym razem Marko Rog strzelił za wysoko i Simone Scuffet nie musiał interweniować.

2
32'

Emanuele Giaccherini do Jose Callejona, a Hiszpan do Adama Ounasa. Uderzenie Francuza pół metra obok bramki przeciwnika. Było ciepło!

31'

Po interwencji w powietrzu Pawła Bochniewicza nadbiegł Bram Nuytinck i wyekspediował piłkę. Poprawnie w obronie Udinese i tylko szkoda, że rzadko próbuje zaatakować.

29'

Simone Scuffet wyskoczył wysoko i wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu Piotra Zielińskiego z lewego skrzydła. Na dodatek sędzia gwizdnął faul Jose Callejona na bramkarzu Udinese.

1
25'

Pierwsza, wielka sytuacja podbramkowa w tym pojedynku! Jose Callejon wystartował w tempo do podania Marko Roga z głębi pola i miał przed oczami tylko bramkarza Udinese. Na wysokości zadania stanął Simone Scuffet, a Hiszpan popełnił błąd, strzelając prosto w przeciwnika.

2
1
24'

Jakub Jankto zbiegł na prawe skrzydło i zablokował podanie Piotra Zielińskiego. Przebił się Marko Rog, jednak piłka zagrana w kierunku rozpędzonego Emanuele Giaccheriniego padła łupem bramkarza Udinese.

1
22'

Adam Ounas i Emanuele Giaccherini starają się stworzyć zagrożenie na skrzydłach.

1
1
20'

Ryder Matos ma ponownie pretensje do sędziego. Wydawało się, że zgodnie z przepisami wbiegł przed Christiana Maggio i utrudnił mu dojście do futbolówki, tymczasem arbiter użył gwizdka.

17'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Luigi Sepe wypuścił piłkę z dłoni. Całe szczęście rezerwowego bramkarza Napoli, że błyskawicznie naprawił własną pomyłkę.

1
1
1
15'

Piotr Zieliński wpadł w pole karne Udinese, ale dał się tam złapać w pułapkę ofsajdową. Wyraźnie niezadowolony jest reprezentant Polski, ponieważ trzeba budować atak od początku.

2
1
1
1
3
12'

Adam Ounas dobiegł do Pawła Bochniewicza i Polak nie zdołał dobrze wyprowadzić piłki. W odpowiedzi nieudane uderzenie z dystansu Piotra Zielińskiego.

3
1
1
11'

W ostatnich minutach warto odnotować celne uderzenie głową na bramkę Napoli. Ciekawe, że pierwszą, w miarę poważną interwencję zaprezentował Luigi Sepe, a nie Simone Scuffet.

1
10'

Jubileusz doświadczonego defensora.

1
1
1
7'

Ryder Matos spróbował wyprowadzić pierwszy kontratak. W twardym, męskim starciu ofensywnego zawodnika Udinese sędzia nie dopatrzył się faulu i futbolówka wróciła szybko w posiadanie faworyta.

1
5'

Piłka głównie na połowie Udinese. Przyjezdni starają się przetrwać początek spotkania, a obrona z Pawłem Bochniewiczem ma co robić we własnym polu karnym.

1
3'

Napoli rozpoczęło mecz wysoko, a efektem pierwszego rozegrania piłki jest korner. Wywalczył go ustawiony na lewym skrzydle Emanuele Giaccherini.