Gol! Strzelił Isco. "Jedenastkę" wykorzystał Isco!

12
10
15
88'

Drugi rzut karny wywalczył Lucas Vazquez. Powtórki wykazują, że zawodnik Realu wyraźnie szukał kontaktu z rywalem. Kontrowersyjna decyzja.

13
11
4
2
10
88'

Rzut karny dla Realu Madryt!

12
7
5
2
9
86'

Kolejne pudło w wykonaniu Isco.

8
5
3
2
3
85'

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Achraf Hakimi.

84'

Tym razem szczęście mieli gospodarze. Isco świetnie minął rywala i z 7. metrów strzelił tuż nad poprzeczką.

4
2
3
3
4
82'

Żółtą kartkę otrzymał Unai Medina. Za faul.

1
79'

Kiko Casilla interweniował daleko poza własnym karnym. Gra gospodarzy może się podobać!

8
2
3
2
3
76'

Niesamowite! Olbrzymie szczęście Realu Madryt!!! Po błędzie Llorente gospodarze przejęli piłkę i praktycznie z połowy boiska w poprzeczkę trafił Inigo Perez!

7
5
2
2
5
74'

Odważna decyzja! Mateu strzelił z powietrza z pierwszej piłki, ale dobrze interweniował golkiper Realu.

3
1
1
2
4
74'

Real. Schodzi: Dani Ceballos. Wchodzi: Isco.

8
3
1
1
74'

Dani Ceballos strzelił z dystansu w bramkarza Numancii.

2
1
1
71'

Numancia miała rzut wolny z dogodnej odległości, lecz Inigo Perez trafił w mur.

4
3
1
68'

Numancia nie rezygnuje. Higinio wygrał pojedynek powietrzny i uderzyl z główki w boczną siatkę.

6
3
2
65'

Piłkarze Realu zaczynają mieć spore pretensje do rywali po faulach. Gospodarze nie przebierają w środkach także po czerwonej kartce.

5
2
3
1
63'

Numancia. Schodzi: Grego Sierra. Wchodzi: Inigo Perez.

1
62'

Z piewszej piłki niecelnie strzelił Borja Mayoral.

5
3
1
1
2
61'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Mateo Kovacić.

7
2
1
4
3
60'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Pape Diamanka. Numancia będzie kończyć mecz w osłabieniu po brutalnym faulu pomocnika gospodarzy.

3
59'

Żółtą kartkę otrzymał Jesus Vallejo. Za nieprzepisowe powstrzymanie kontry.

Real Madryt
5
4
3
2
2
58'

Dani Carvajal dosięgnął piłkę przy końcowej linii, ale golkiper Numancii skutecznie obronił uderzenie nogami.

3
1
2
2
3
53'

Katastrofalny strzał Vazqueza z 12. metrów.

3
3
1
2
2
51'

Żółtą kartkę otrzymał Higinio Marin. Numancia po raz drugi domaga się rzutu karnego, ale tym razem była to ewidentna "symulka".

Higinio Marin #9
CD Numancia
3
3
1
1
50'

Spokojny początek spotkania. Numancia nie ogranicza się do defensywy i naraża się na kontry Realu.

2
2
1
46'

Rozpoczynamy drugą połowę.

5
2
1
1
46'

Numancia. Schodzi: Luis Valcarce. Wchodzi: Marc Mateu.

Marc Mateu #21
Luis Valcarce #14
4
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

5
2
1
42'

Jeden z piłkarzy Numancii główkował wyraźnie nad poprzeczką.

4
3
1
1
1
39'

Marco Asensio bardzo groźnie strzelił z dystansu i piłka prześlizgnęła się po bocznej siatce gospodarzy.

9
6
2
2
5
38'

Żółtą kartkę otrzymał Pablo Larrea. Za faul na Bale'u.

5
35'

Gol! Strzelił Gareth Bale. Walijczyk wyczekał bramkarza i strzelił po ziemi do siatki Numancii.

Real Madryt
44
40
19
11
20
35'

Żółtą kartkę otrzymał Grego Sierra. Za faul.

CD Numancia
13
12
3
34'

W polu karnym ewidentnie faulowany był Lucas Vazquez. Prawidłowa decyzja!

17
6
2
4
10
34'

14
8
1
4
8
31'

Piłkarze Numancii i cały stadion domagali się rzutu karnego dla gospodarzy. Dani Nieto rzeczywiście był pociągany za rękę. Sędzia miał podstawy do wskazania na "wapno".

6
5
3
2
18
30'

Marco Asensio dośrodkował z rzutu wolnego na długi słupek i w bardzo dobrej sytuacji spudłował Borja Mayoral.

4
3
1
3
9
27'

Marcos Llorente huknął z dystansu, jednak został zablokowany.

5
1
1
3
3
24'

Posiadanie piłki 68 do 32 dla Realu Madryt. Gra toczy się głównie na połowie gospodarzy.

8
2
1
3
20'

Numancia. Schodzi: Adrian Ripa. Wchodzi: Luis Valcarce. Piłkarz gospodarzy doznał kontuzji.

Adrian Ripa #3
3
1
1
5
2
19'

Ładna akcja Lucasa Vazqueza, który zewnętrzną częścią stopy strzelił w boczną siatkę Numancii.

4
1
2
4
16'

Dani Ceballos zagrał płasko w pole karne, a nieczysto w piłkę trafił Gareth Bale.

4
4
6
3
3
13'

Blisko gola dla Numancii! Higinio przyjął piłkę, wpadł w pole karne i z ostrego kąta uderzył centymetry obok słupka! Ależ szczęście Realu!

7
3
7
1
3
10'

Spokojny okres w meczu. Real ma optyczną przewagę, jednak nie stwarza okazji.

7
2
2
1
6'

Gareth Bale uderzył z rzutu wolnego w mur.

6
3
4
4
2
4'

Od pierwszego gwizdka optyczna przewaga Realu Madryt. "Królewscy" nie schodzą z połowy Numancii.