Porto czeka już tylko na końcowy gwizdek arbitra.

2
2
85'

Gol! Strzelił Sadio Mane.

Sadio Mane dopiął swego i skompletował hat-tricka! Liverpool FC prowadzi aż 5:0. Mane popisał się mocnym uderzeniem sprzed pola karnego.

61
29
16
5
7
83'

Hat-tricka szuka Sadio Mane, który uderzył ponad bramką.

13
3
1
1
4
82'

Zawodnicy prowadzeni przez Juergena Kloppa już tylko spokojnie kontrolują boiskowe wydarzenia.

5
2
1
1
1
80'

Liverpool. Schodzi: Roberto Firmino. Wchodzi: Danny Ings.

5
1
1
1
5
79'

Liverpool. Schodzi: Trent Arnold. Wchodzi: Joe Gomez.

77'

FC Porto praktycznie nie walczy, nie stosuje pressingu - fatalna postawa gospodarzy.

6
4
4
2
2
75'
74'
73'

The Reds wciąż mało. Przyjezdni szukają kolejnej bramki w tym starciu.

3
1
1
1
1
71'

Udanie w obronie zagrał Virgil van Dijk.

2
1
1
2
1
69'

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu James Milner.

Nokaut - 4:0 dla Liverpool FCJames Milner płasko dośrodkował z lewej flanki na 10. metr, a Roberto Firmino nie miał problemów ze strzeleniem gola.

43
20
6
4
4
68'

Loris Karius interweniował dopiero po raz pierwszy, ale nie miał problemów ze złapaniem piłki po uderzeniu przeciwnika.

5
1
1
1
1
67'

Tempo gry nie jest powalające. Liverpool, co jest oczywiste, czeka na ruch rywala i swoją okazję do podwyższenia prowadzenia.

2
2
2
2
2
64'

Atak pozycyjny umiejętnie buduje Liverpool FC.

4
3
1
2
2
62'

Porto. Schodzi: Yacine Brahimi. Wchodzi: Majeed Waris.

4
1
3
1
1
60'

FC Porto poprawia swoje statystyki w posiadaniu piłki, ale nic z tego nie wynika.

4
2
2
2
3
58'

Drużyna z Liverpoolu umiejętnie się przesuwa i nie dopuszcza gospodarzy do swojej "szesnastki".

5
2
1
2
1
56'

I znów Liverpool FC rozgrywa piłkę w okolicach pola karnego Porto.

6
3
2
3
2
53'

Liverpool FC ma już trzy trafienia przewagi! Przyjezdni wyszli z kontrą. Celny strzał oddał Roberto Firmino, a do boku piłkę sparował Josue Sa. Jednak do futbolówki dopadł Sadio Mane, który zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu.

47
22
5
4
7
52'

Na razie Smoki nie mają argumentów do odrabiania strat.

4
4
2
2
2
50'

1
48'

The Reds przechwycili piłkę i starali się ruszyć z szybkim atakiem.

4
5
2
2
2
46'

Porto. Schodzi: Otavinho. Wchodzi: Jesus Corona.

2
1
1
1
46'

Początek 2. odsłony starcia FC Porto - Liverpool FC.

1
2
45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

5
3
1
44'

Tiquinho Soares oddał groźny strzał na bramkę gości, lecz piłka minęła słupek i wciąż bez zmiany wyniku.

1
2
1
2
1
42'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w I połowie spotkania.

2
1
2
40'

Roberto Firmino zdecydował się na strzał, ale uderzył "na wiwat" w trybuny.

2
1
1
39'

Lewą flanką atakuje angielska drużyna. Przyspieszać próbuje Sadio Mane.

8
4
1
2
1
38'

Zespół z Porto jest na razie tłem dla dobrze dysponowanych piłkarzy z Liverpoolu.

7
3
1
37'

Liverpool FC próbuje wciągnąć gospodarzy na swoją połowę. Goście swobodnie wymieniają podania.

5
1
3
1
1
34'

Liverpool cofnął się i czeka na okazję do kontry.

1
2
4
32'

Virgil van Dijk faulował rywala i będzie rzut wolny dla miejscowej ekipy.

3
1
1
1
2
29'

Gol! Strzelił Mohamed Salah.

Przyjezdni poszli za ciosem i wygrywają 2:0! Strzał z dystansu w słupek oddał James Milner. Do odbitej futbolówki dopadł Mohamed Salah, który bez większych problemów wpakował piłkę do siatki z bliskiej odległości, przy okazji popisując się dobrą techniką użytkową.

73
40
13
8
8
28'

Akcję od rzutu z autu rozpoczęli podopieczni Juergena Kloppa.

7
3
1
1
25'

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Georginio Wijnaldum.

Liverpool FC na prowadzeniu 1:0! Szarżował w polu karnym Porto Georginio Wijnaldum, który dograł piłkę do Sadio Mane. Senegalczyk uderzył po ziemi, a piłka po interwencji Josue Sa wtoczyła się do bramki. Golkiper gospodarzy mógł zachować się lepiej przy próbie obrony tego strzału.

85
47
18
10
13
24'

Loris Karius pewnie wyłapał piłkę po dośrodkowaniu rywala i szybko rozpoczął akcję The Reds.

6
7
5
7
4
22'

Groźne dośrodkowanie Robertsona w pole karne FC Porto. Jednakże Smoki wybroniły się w tej akcji.

5
3
5
4
4
20'

Mohamed Salah próbował podawać do Mane, ale piłka nie dotarła do Senegalczyka.

3
3
2
2
1
19'

Na razie żadna z drużyn nie forsuje tempa. Dłużej przy piłce utrzymują się przyjezdni.

3
1
1
1
17'

Trent Arnold przyblokował Brahimiego i od bramki rozpocznie Karius.

1
1
2
1
1
15'

Aktywny jest Roberto Firmino, a spokojnie atakuje zespół z Liverpoolu.

7
2
1
1
1
12'

Andrew Robertson oddał niecelny strzał z dystansu.

3
1
2
10'

Otavio o krok od strzelenia gola dla Porto! Piłka po jego uderzeniu poszybowała tuż nad poprzeczką.

1
3
1
8'

Próbuje odpowiedzieć Liverpool FC, który buduje swój atak pozycyjny.

4
2
1
6'

Odważniej próbują zaatakować gospodarze, którzy okupują pole karne Liverpoolu.

2
1
4'

Szarżował na lewym skrzydle Yacine Brahimi, ale w końcu został zatrzymany.

2
1
2'

Spokojnie kolejne podania na własnej połowie wymieniają The Reds.

2
1'

Od środka boiska pojedynek rozpoczęli goście.

4
2
1
1
czas Start meczu
23:53

Konfrontację poprowadzi sędzia Daniele Orsato z Włoch.

12
8
4
4
3
Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu FC Porto - Liverpool FC?