Mocny strzał z 22 metrów oddał Isco, ale Areola sparował piłkę na rzut rożny.

25
21
24
87'

Jeszcze raz Real. Ronaldo ładnie znalazł na prawej stronie Vazqueza. Soczyste uderzenie minęło jednak bramkę Areoli.

90
35
26
31
34
86'

Trochę na wiwat z 25 metrów huknął Sergio Ramos.

84
48
23
16
15
85'
61
53
30
18
17
84'

Żółtą kartkę otrzymał Edinson Cavani. Nadepnięty Casemiro.

Paris Saint-Germain
71
51
16
28
30
83'

Mogliśmy mieć wynik z Madrytu, ale po składnej akcji słupek obił, rozgrywający świetne spotkanie Lucas Vazquez.

76
26
17
26
32
82'

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Isco.

74
46
20
26
19
80'

Gol! Strzelił Casemiro.

Wszystko zaczęło się od odbiory Vazqueza i kontrze wyprowadzonej przez Ronaldo. W kluczowym momencie piłkę dostał Casemiro i po rykoszecie trafił na 2:1 dla gości.

Real Madryt
452
239
76
72
115
80'

Edinson Cavani pokazuje partnerom aby wyszli wyżej, ale nie ma już wiary w obozie gospodarzy.

54
35
17
23
22
78'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos. Faulowany Pastore.

Real Madryt
46
32
17
26
72
76'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Gareth Bale.

148
70
14
15
15
76'

PSG. Schodzi: Angel di Maria. Wchodzi: Julian Draxler.

60
32
17
16
21
74'

Mogło być definitywnie po zawodach. Kontra Realu w liczebnej przewadze 2 na 1. Benzema powinien podawać do Ronaldo, ale kończył sam... nieskutecznie.

30
30
9
25
63
72'

Real. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Toni Kroos.

115
49
15
14
20
71'

Gol! Strzelił Edinson Cavani.

Dużo w tym przypadkowości, ale gospodarze wyrównują! Po centrze z lewej strony boiska piłkę zgrał głową Silva. Strzał Pastore zablokowali obrońcy, ale futbolówka odbiła się od Cavaniego i wpadła do siatki.

229
119
60
103
302
69'

Podanie od Benzemy i strzał bez przyjęcia. Marco Asensio trafia w słupek!

83
42
38
48
63
68'

Wydawało się, że Javier Pastore kapitalnie odszukał prostopadłym podaniem Cavaniego. Sytuacji sam na sam jednak nie ma... był ofsajd.

51
27
13
12
19
66'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Marco Verratti. Kilka ostrych słów w kierunku sędziego kończy się przedwczesnym opuszczeniem boiska.

229
134
47
47
66
63'

Piłka u graczy Realu. Goście przetrwali kwadrans naporu PSG i w pełni kontrolują przebieg meczu.

55
35
11
10
18
komentarz

Gospodarze mocni, ale tylko na trybunach. Na boisku rządzi Real.

48
44
16
17
20
60'

Mocne zagranie Berchiche z lewego skrzydła wzdłuż bramki Navasa, jednak Cavani nie sięgnął piłki.

41
33
13
23
20
59'

PSG. Schodzi: Thiago Motta. Wchodzi: Javier Pastore.

53
30
19
16
14
59'

Wreszcie goźnie pod bramką Navasa, ale Cavani chybił celu.

44
37
17
24
22
58'

Cristiano Ronaldo pada w polu karnym gospodarzy, ale więcej w tym komizmu niż rzutu karnego.

30
57
21
22
33
55'

Real znów w polu karnym gospodarzy. Wydawało się jednak, że priorytetem jest utrzymanie się przy piłce, a nie podwyższenie wyniku. Koniec końcem piłkę stracił Dani Carvajal.

42
22
17
25
29
Czy wierzycie jeszcze w odrobienie strat i awans paryżan?
29
51'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Lucas Vazquez.

Strata Alvesa na rzecz Asensio kosztowała wyjątkowo słono. Prostopadłe zagranie do Vazqueza, a ten dograł na głowę Ronaldo. CR7 takich okazji nie marnuje!

557
286
107
119
213
50'

Centra z lewej flanki wybita przez obrońców gości trafia do Motty, ale ten huknął hen hen wysoko.

36
21
10
15
15
49'

Gospodarze wyszli z szatni nabuzowani emocjami i od razu ruszyli na Real.

29
21
18
17
24
47'

Prosta strata Benzemy przed własnym polem karnym, ale koledzy błyskawicznie spieszą z asekuracją i tylko korner dla PSG.

50
32
28
23
41
46'

Początek II połowy.

66
46
17
16
15
45'

Błąd! Wybijający piłkę nogą Navas trafił w głowę atakujacego go Cavaniego. Na szczęście dla bramkarza futbolówka nie zmierzała w światło bramki.

62
34
34
26
48
43'

Pierwszy raz w tym meczu przysnęła obrona Realu Madryt. Kylian Mbappe Lottin potężnie uderzył z ostrego kąta, ale Keylor Navas ponownie na posterunku.

92
43
28
25
36
41'

Verratti do di Marii, a ten huknął z ostrego kąta. Na dobitkę czyhał już Edinson Cavani, ale Navas nie popełnił błędu i chwycił piłkę.

80
53
30
30
38
38'

Świetna okazja gości! Karim Benzema sam przed bramkarzem! Kąt był dość ostry, ale napastnik zmieścił piłkę między nogami Areoli. Ten jednak lekko ją trącił, stąd tylko boczna siatka.

73
56
44
48
58
37'

Składnie wyprowadzona kontra Królewskich, ale w kluczowym momencie pogubił się Asensio. Błąd w przyjęciu piłki i po wszystkim.

66
33
29
43
57
34'

Walka ciało w ciało Marcelo z di Marią. Górą Argentyńczyk, ale zagranie wzdłuż bramki nie trafia do żadnego z jego kolegów.

71
44
33
34
43
32'

Żółtą kartkę otrzymał Mateo Kovacić. Atak z tyłu w nogi di Marii.

75
50
34
56
87
31'

Cristiano Ronaldo w indywidualnej akcji, ale Alves zatrzymał go na wielkim luzie.

79
40
27
38
54
28'

Kylian Mbappe Lottin "poczarował" na lewej flance, po czym dokręcał piłkę w kierunku dalszego słupka... sporo zabrakło.

76
43
36
39
50
25'

Casemiro faulował Mbappe blisko pola karnego Realu. Angel di Maria uderzył z 30 metrów, ale piłka zawadziła o mur i opuściła boisko.

73
49
41
48
56
23'

Dobrze ustawiony Real nie pozwala gospodarzom rozwinąć skrzydeł. Paris Saint-Germain jeszcze bez okazji.

46
20'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Verratti. Strata piłki na rzecz Casemiro i faul taktyczny uniemożliwiający kontrę.

101
64
45
49
61
18'

Groźny strzał Ramosa i z kłopotami broni Areola. Grę przerwał jednak gwizdek, bowiem faulował próbujący dobijać Varane.

71
35
34
33
38
17'

Tym razem dużo przypadkowości w polu karnym gospodarzy. Strzał Benzemy szybuje jednak bardzo wysoko nad poprzeczką.

74
57
38
34
53
14'

Alves prostopadłym podaniem uruchomił Mbappe, a ten mocno wstrzelił piłkę wzdłuż bramki Realu. Mieliśmy mały fliper, piłka bez kontroli odbijała się od zawodników i finalnie opuściła boisko.

57
46
38
29
41
11'

Pozycja strzałowa Benzemy. Mocno z 17 metrów, ale prosto w plecy obrońcy.

82
44
39
38
46
19:44

Francuscy fani wierzą nie tylko w wyeliminowanie Realu, ale w końcowe uniesienie pucharu Ligi Mistrzów.

54
72
27
24
25
9'

Rozpędził się środkiem Angel di Maria, ale po profesorsku zatrzymał go Ramos.

100
44
36
37
62
7'

Nerwowe zachowanie obrońców Realu. Najpierw Marcelo wybijał piłkę z własnej "szesnastki" jakby nie zjadł obiadu, a następnie świecę zaliczył Kovacić.

83
59
46
46
51
5'

Złe podanie Ronaldo i gospodarze ruszają z kontrą. Prostopadła piłka w pole karne od Berchiche, ale Keylor Navas do spółki z Ramosem przyblokowali Mbappe Lottina.

90
47
37
43
63
2'

Kopnięty w brzuch Casemiro zwija się z bólu na środku boiska. Widać, że nikt tu nie będzie odstawiać nogi.

75
41
44
53
104
19:44

Pierwszy gwizdek poprzedzi minuta ciszy dla uczczenia pamięci zmarłego nagle kapitana Fiorentiny Davide Astoriego.