Rzut wolny dla Szachtara z ok. 19 metrów! Okazja do wyrównania.

7
4
7
87'

Atakuje Szachtar, Roma postawiła trzy autobusy. Podobno taktykę ustalał sam Orest Lenczyk!

3
4
2
3
86'

Przez moment na boisku były dwie piłki. Oj, ci Włosi...

2
7
1
2
84'

Szachtar próbuje coś zdziałać, Roma, jak to włoski zespół, zaczyna kombinować.

1
4
2
1
3
82'

Szachtar. Schodzi: Marlos. Wchodzi: Dentinho.

3
2
2
82'

Z rzutu wolnego w mur trafił Kolarov, po chwili ten sam zawodnik uderzył niecelnie.

2
2
3
2
80'

Zawodnik Szachtara wściekł się na... chłopców podających piłki. Nie było czym grać i gracz gości... przewrócił za bandę jednego z chłopców.

5
4
4
4
17
80'

Żółtą kartkę otrzymał Facundo Ferreyra.

Szachtar Donieck
6
3
1
2
79'

Przepychanki w okolicach linii bocznej, utworzyły się pary, które "walczą".

5
4
2
1
79'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Iwan Ordeć. Gracz Szachtara zatrzymał wychodzącego naprzeciwko bramkarza Dzeko. Ależ bezsensowna decyzja obrońcy!

15
5
4
4
3
76'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Fred.

8
6
6
4
6
75'

Kwadrans pozostał Szachtarowi na zdobycie gola na wagę awansu. Niewiele wskazuje na to, aby do tego doszło. To jest jednak futbol.

1
3
1
1
1
74'
73'

Kolarov do Gersona, a ten ma tylko... jedną nogę. Drugą, słabszą prawą, nie potrafi uderzać. I przez to zaprzepaścił szansę. Trafił w obrońcę i piłkę przejął inny defensor Szachtara.

1
1
1
1
71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Taras Stepanenko.

4
4
1
1
1
70'

Roma kontroluje mecz. Szachtar nie potrafi znaleźć sposobu na to, aby na dłużej znaleźć się pod bramką rzymian.

3
3
2
1
67'

Kontra Romy, w pole karne z piłką i obrońcami na plecach wpadł Dzeko. Uderzenie i... człowiek strzela, Pan Bóg piłkę nosi? Widocznie Bóg jest fanem gości, uderzenie daleko od celu.

1
5
1
2
67'

Goście są w stanie, podobnie jak w pierwszym meczu, odwrócić wynik? Jak na razie niewiele na to wskazuje.

6
3
1
2
2
65'

Roma. Schodzi: Cengiz Under. Wchodzi: Gerson.

6
4
3
2
2
64'

Gol dodał graczom Romy pewności siebie. Natomiast misterny plan gości runął.

5
5
1
1
1
62'

Dzeko uderzył z okolicy linii pola karnego i pomylił się o centymetry. Powinno być 2:0!

5
3
2
2
2
58'

Szachtar stara się stworzyć zagrożenie pod bramką Romy. Jednak jak na razie sporo chaosu u gości.

1
57'

W końcu mamy żywsze tempo, akcje. Jeśli do tego dojdą soczyste uderzenia, będziemy wniebowzięci!

4
6
2
55'

Techniczny strzał prawą nogą oddał z pola karnego Diego PerottiAndrij Piatow złapał piłkę.

1
4
1
2
54'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Kostas Manolas.

6
6
3
2
1
52'

Gol! Strzelił Edin Dzeko. Asystował mu Kevin Strootman. Z okolic środka pola Strootman idealnie do Dzeko, a ten uciekł obrońcom i w sytuacji sam na sam trącił piłkę, a ta obok bramkarza wtoczyła się do siatki! 1:0 i Roma na teraz pozostaje w Lidze Mistrzów!

46
30
11
11
13
52'

Dwa mecze i zero goli. Wtorkowy wieczór nie jest najlepszą reklamą dla Ligi Mistrzów.

2
7
2
3
3
50'

Ukraina, Ukraina - słychać fanów gości. A na boisku gra... na połowie Romy.

4
6
3
3
4
48'

Na metrowym spalonym Radja Nainggolan. Ruszyła po przerwie Roma. Przynajmniej w pierwszych dwóch minutach.

3
2
2
2
2
46'

Wracamy do gry!

3
4
3
3
2
45'

Sędzia doliczył minutę.

3
5
2
1
3
44'

Współczujemy osobie, która będzie musiała stworzyć skrót telewizyjny z tego, póki co, kiepskiego meczu.

5
4
2
2
5
42'

Kończy się premierowa odsłona, na pewno ten mecz to nie jest poziom Ligi Mistrzów. Orlikowe granie, co najwyżej.

6
3
3
4
4
40'

Prostopadłe zagranie do Undera, ale zawodnik Romy zdaniem sędziego na spalonym. Bardzo stykowa sytuacja.

2
2
2
1
5
39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alessandro Florenzi.

6
5
6
5
9
37'

Z dystansu prawą nogą uderzał Diego Perotti. Zbyt pochopnie i przede wszystkim niecelnie.

2
2
2
2
3
34'

Strzał z ok. 20 metrów, po sprytnym rozegraniu rzutu rożnego, Radji Nainggolana trafił w obrońcę.

5
4
3
3
2
33'

Facundo Ferreyra biegł na bramkę Romy, ale atakowany przez rywala uderzył daleko od celu.

3
5
3
2
2
31'

Dzeko szukał miejsca do strzału, ale go nie znalazł. Dograł na lewo do Kolarova, a ten dośrodkował zbyt mocno.

3
3
2
3
3
28'

Taison uderzył z ok. 20 metrów mocno, ale niecelnie.

3
3
3
2
4
27'

Przez moment Roma zagościła pod bramką Szachtara, ale goście kontrując rywala pokazali, że wciąż czekają na swo moment.

3
2
1
1
2
25'

Mocno z pola karnego dogrywał Aleksandar KolarovAndrij Piatow zdołał wybić piłkę, ale podjął duże ryzyko.

3
3
2
2
24'

Chcielibyśmy donosić o pięknych akcjach, efektownych paradach i groźnych strzałach. Musimy zadowolić się piłkarskimi szachami. Przed momentem skoczek na A8, rywale pionem na D6.

3
2
3
1
1
21'

Minuty upływają, goście kontrolują mecz. Niewiele uderzeń, a właściwie od dłuższego czasu ich brak.

4
3
6
3
3
18'

Obraz gry nie ulega zmianie. Przy piłce Szachtar, Roma nie potrafi znaleźć sposobu na jej przejęcie.

5
2
1
2
1
15'

Kwadrans za nami. Roma niewiele zrobiła, aby odrobić straty z pierwszego meczu. To goście mogą się podobać.

3
2
1
1
2
13'

Duże problemy ma Roma z rywalem, który po przejęciu piłki już nie kalkuluje, ale wyprowadza kontry.

4
2
2
1
1
10'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego z boku pola karnego, Florenzi omal nie wpakował piłki do własnej bramki!

9
2
2
1
2
8'

Szachtar coraz odważniej, to goście od kilku minut dominują. Piłkarze Romy biegają i... są trochę zaskoczeni.

2
1
1
2
6'

Pierwszy rzut rożny dla gości, którzy w końcu znaleźli się pod bramką Romy. Jednak bardzo pasywnie Szachtar.

4
1
1
5'

Dogranie do Radji Nainggolana, ale ten na spalonym.

1
1
1
1
4'

Od początku gra na połowie gości. Szachtar póki co nie zamierza atakować.

5
1
1
1
1'

22 sekunda i już pierwszy strzał. Uderzenie z pola karnego Dzeko wyłapał bramkarz.

9
1
2
2
Która drużyna awansuje do kolejnej rundy?
AS Roma
4
2
2
1
19:45

Mecz poprowadzi Alberto Undiano (Hiszpania).

4
2
6
1
1
19:45

W pierwszym meczu Szachtar pokonał Romę 2:1. Włoska drużyna będzie w stanie odrobić minimalną stratę?