Klubowe Mistrzostwa Świata: Półfinały
13 gru 2017 18:00
90+4'

Vazquez faulowany tuż przed polem karnym Al Jaziry. Uderzenie Asensio odbija bramkarz.

7
1
2
1
1
90+2'

Mocny strzał zza "szesnastki" w wykonaniu Modricia, ale piłka trafia w plecy jednego z obrońców.

6
1
90'

Jeszcze 3 minuty gry.

6
3
2
2
2
87'

Ależ huknął przewrotką Gareth Bale! Piłka zmierzała jednak dokładnie tam gdzie stał bramkarz.

14
5
3
1
3
85'

Real nadal atakuje, ale już nie tak nerwowo jak kilka minut temu.

3
3
3
3
2
81'

Gol! Strzelił Gareth Bale. Asystował mu Lucas Vazquez.

Wejście smoka Walijczyka! Uderzenie z 10 metrów było pierwszym kontaktem z piłką.

65
39
32
15
30
81'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Gareth Bale.

30
15
5
3
2
79'

19. korner dla Realu, ale bez zagrożenia.

3
5
77'

Real atakuje, ale zdobywanie goli przychodzi dzisiaj faworytowi jak po grudzie. Wszyscy spodziewali się rzezi, a tymczasem są niespodziewane kłopoty.

8
4
1
3
1
74'

Kontra gospodarzy i prostopadłe podanie do Rabii. Rezerwowy zagrywa wzdłuż bramki Navasa, ale było to podanie bez adresata.

1
1
5
2
2
73'

Al Jazira Club. Schodzi: Yaqoub Al Hosani. Wchodzi: Ahmed Rabia.

4
72'

Kolejny słupek po strzale Benzemy!

10
12
2
1
7
69'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Marco Asensio.

12
10
7
3
3
68'

Real. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Lucas Vazquez.

68'

Żółtą kartkę otrzymał Mohammed Ali Ayed.

1
66'

Otwierające drogę do bramki podanie do Benzemy, ale ten trafia tylko w słupek!

2
19
3
1
7
65'

Kontra gospodarzy, ale uderzenie blokują obrońcy Realu.

7
4
3
3
6
62'

Stuprocentowa szansa Benzemy, ale Francuz przegrał pojedynek z rezerwowym bramkarzem Al Jaziry.

6
14
1
4
5
60'

Al Jazira Club. Schodzi: Khalifa Alhammadi. Wchodzi: Eissa Al Otaiba.

Eissa Al Otaiba #14
Khalifa Alhammadi #51
3
3
2
1
59'

Khaled Al Senaani odbił przed siebie mocny strzał Benzemy.

7
5
2
3
3
56'

Real nie schodzi z połowy rywala. Wydaje się, że gole są tylko kwestią czasu.

4
3
4
1
2
53'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Luka Modrić.

Gospodarze zmuszeni byli dokonać zmiany w bramce. Nie było między słupkami cudotwórcy Housaniego i Real szybko wyrównał. Mocny strzał Portugalczyka przy dalszym słupku.

58
37
12
28
45
51'

Al Jazira Club. Schodzi: Ali Khaseif Housani. Wchodzi: Khaled Al Senaani.

3
47'

Zinedine Zidane patrzy i nie może uwierzyć! Real rzucił się do odrabiania strat i nadział się na kontrę. Dwóch piłkarzy gospodarzy od połowy boiska biegło na bramkę Navasa. Podanie do Boussoufy a ten strzelił na 2:0. Gol jednak nie został uznany... był ofsajd.

24
24
17
21
32
46'

Początek II połowy.

10
2
3
1
1
45+2'

Real wcale nie ruszył do odrabiania strat. Królewscy grają spokojnie, tak jakby czekali na przerwę i to co wymyśli Zinedine Zidane.

1
3
11
1
45'

Sędzia doliczył 4 minuty.

7
1
2
1
44'

Środkiem pola karnego przedzierał się Modrić, ale lekko popchnięty stracił równowagę i po akcji.

1
5
3
2
2
41'

Gol! Strzelił Romarinho. Asystował mu Moubarak Boussoufa.

Nie do wiary! Niezdecydowanie obrońców i dwie przegrane przebitki przez Królewskich kosztują stratę gola. Romarinho płaskim strzałem po długim rogu wyprowadza swój zespół na prowadzenie.

34
39'

Osłabł napór Realu Madryt, a gra przeniosła się na środek.

8
8
4
3
3
36'

Ofensywna akcja Hakimiego prawym skrzydłem, ale dogranie wzdłuż bramki przerwali obrońcy Al Jaziry.

5
1
3
1
1
34'

Nadal bez goli. Tak zaczarowanej bramki jak ta Al Jazira Club nie widzieliśmy bardzo dawno.

5
3
4
3
6
30'

Mamy delikatną szopkę! Drugi raz piłka w siatce miejscowych, tym razem po strzale Casemiro. Gol pierwotnie nie został uznany ze względu na rzekomy faul strzelca. Po chwili jednak brazylijski sędzia wskazał na środek boiska, a następnie znów zmienił decyzję. wspomagajac się wideoweryfikacją. Ostatecznie odgwizdany spalony Benzemy.

22
14
5
5
9
29'

Centra z lewej flanki na środek pola karnego, ale Isco przyjął piłkę pomagając sobie ręką.

5
3
4
3
5
28'

Atomowy strzał Casemiro z 23 metrów, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

3
4
7
3
4
26'

Strzał Ronaldo z prawego narożnika pola karnego trafia w klatkę piersiową obrońcy, po chwili jeszcze nieudana próba Kovacicia.

4
5
5
4
4
24'

Isco dograł z lewego skrzydła na głowę Benzemy, a ten wreszcie trafił do siatki. Gola jednak nie ma, bowiem arbiter zauważył faul Ronaldo. Portugalczyk mocno pracował rekoma tuż przed bramką.

3
1
2
4
6
21'

Real mógł zostać skarcony. Kontra gospodarzy zakończona minimalnie niecelnym strzałem Ali Ahmeda Mabkhouta.

3
2
2
2
3
20'

Cóż wyprawia ten Housani! Luka Modrić huknął z powietrza sprzed pola karnego, piłka nieuchronnie zmierzała do bramki, ale bramkarz Al Jaziry to obronił!

7
2
5
3
2
19'

Zagranie ręką Casemiro i okazja do dogrania w pole karne Realu. Boussoufa dośrodkował na dalszy słupek, ale nikt nie zamknął tej centry.

1
1
1
1
3
16'

Arabscy kibice odetchnęli - nie będzie zmiany w bramce. Mało tego, tuż po powrocie na boisko Housani widowiskowo odbił piłkę po mocnym uderzeniu głową Benzemy.

5
2
2
14'

Przerwa w grze. Kontuzji nabawił się bramkarz Ali Khaseif Housani. Ależ byłaby to strata dla miejscowych!

6
6
6
7
8
13'

Ponownie zatrzymany Cristiano Ronaldo! Portugalczyk był sam przed bramkarzem, ale z ostrego kąta trafił prosto w bramkarza.

8
7
8
3
3
12'

Pierwsza groźna ofensywna akcja gospodarzy, ale w kluczowym momencie źle dogrywał Moubarak Boussoufa.

4
2
2
2
1
10'

Bramkarz ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich wyprawia niesamowite rzeczy! Real zupełnie rozklepał obronę rywala, ale strzał Ronaldo z kilku metrów zatrzymany na linii bramkowej!

8
3
4
2
3
8'

Dominacja Realu nie podlega dyskusji i wydaje się, że gole są tylko kwestią czasu. Przed momentem strzał z 20 metrów Modricia obronił Ali Khaseif Housani.

3
2
2
2
2
7'

Niewiarygodne! Po centrze z kornera głową uderzał Ronaldo, ale bramkarz Al Jaziry popisał się wspaniałym refleksem, zbijając piłkę na poprzeczkę. Po chwili dobitki Casemiro i Benzemy, ale nadal bez goli.

7
2
2
3
3
5'

Świetna okazja! Strzał głową Ronaldo, ale bramkarz Al Jaziry odbił piłkę do boku.

2
3
2
3
2
4'

Bardzo gęsto w polu karnym Housaniego, nie widząc możliwości podania do partnerów Cristiano Ronaldo uderza z 20 metrów... nad poprzeczką.

2
2
2
2
2
2'

Wysokie zagranie za linię obroną Al Jaziry, ale Luka Modrić był na minimalnym spalonym.

3
2
2
2
2
17:35

Spotkanie poprowadzi Sandro Ricci (Brazylia).

4
4
5
2
1
17:35

Stadion Zayed Sports w Abu Dhabi, 22 stopni ciepła i mecz półfinałowy Klubowych Mistrzostw Świata 2017. Al Jazira Club zagra z Realem Madryt, a na zwycięzcę czeka już w finale Gremio Porto Alegre.