Klubowe Mistrzostwa Świata: Finał
16 gru 2017 18:00
90+3'

Real nie szuka już podwyższenia. Cofnął się na swoją połowę i spokojnie czeka na to, co zrobi Gremio.

5
4
2
2
3
90+1'

Bale szarżował na bramkę, wpadł w pole karne i wycofał do Modricia, który uderzył w trybuny.

6
2
3
4
4
90'

Doliczone 3 minuty.

7
4
4
5
4
90'

Gremio w końcu podeszło pod pole karne Realu. Wątpliwe jednak, by Brazylijczycy zdołali coś zmienić.

1
1
1
2
2
84'

Gremio Porto Alegre. Schodzi: Michel. Wchodzi: Maicon.

1
83'

Bale zewnętrzną częścią stopy szukał drugiego gola, ale po raz kolejny świetnie zachował się Grohe.

5
2
1
2
2
82'

Ronaldo uderzył z obrębu pola karnego świetnie zatrzymał Grohe.

8
5
3
5
3
81'

Kroos bardzo niecelnie uderzał sprzed pola karnego.

2
2
2
2
1
80'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Gareth Bale.

9
4
1
1
2
76'

Benzema stanął przed bardzo dobrą okazją do zamknięcia tego meczu, ale uderzył zbyt lekko i w środek bramki.

5
4
1
7
6
74'

Gremio nie ma już czego bronić. Brazylijczycy powinni zaryzykować, jeśli marzą o sprawieniu sensacji.

4
2
2
2
5
73'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Lucas Vazquez.

7
3
2
3
2
71'

Gremio Porto Alegre. Schodzi: Ramiro. Wchodzi: Everton.

Everton #11
Ramiro #17
1
2
3
70'

Próba kontrataku w wykonaniu Gremio zakończona niecelnym dograniem pod polem karnym Realu.

2
1
1
1
4
69'

Real kontroluje boiskowe wydarzenia. Tylko jakaś katastrofa mogłaby odebrać Królewskim zwycięstwo w tym meczu.

5
3
2
65'

Luka Modrić z dystansu obija słupek!

11
5
4
7
7
63'

Gremio Porto Alegre. Schodzi: Lucas Barrios. Wchodzi: Jael.

Jael #9
3
1
3
2
2
61'

Strzał Casemiro pewnie broni Grohe.

5
4
4
5
5
60'

Rozochocił się Ronaldo. Tym razem próbował piętką, niecelnie.

5
8
4
6
4
58'

Cristiano Ronaldo wpakował piłkę do siatki po podaniu Benzemy, jednak w momencie odegrania Francuz był na spalonym.

7
6
4
5
13
53'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Portugalczyk był faulowany i sam podszedł do piłki ustawionej na dwudziestym piątym metrze od bramki Gremio. Zdobywca Złotej Piłki uderzył między zawodnikami ustawionymi w murze i otworzył wynik spotkania.

60
34
20
17
35
51'

Cristiano Ronaldo huknął z dwudziestu metrów, jednak nieczysto trafił w piłkę i nie stworzył zagrożenia.

7
7
4
3
7
50'

Mnóstwo rzutów rożnych wykonał dzisiaj Real. Po żadnym z nich nie oddał choćby celnego strzału.

4
1
4
1
1
48'

Toni Kroos dobrze dośrodkował, ale ani Varane, ani Ramos nie zdołali trafić w piłkę.

4
4
1
2
47'

Marcelo faulowany na skrzydle i będzie dobra okazja do wrzutki ze stojącej piłki.

1
2
1
1
46'

Gramy dalej.

3
2
1
45'

Doliczona minuta.

7
2
4
3
42'

Wszystko wskazuje na to, że do przerwy nic się już nie wydarzy.

11
4
4
9
6
39'

Cristiano Ronaldo huknął z rzutu wolnego i niewiele zabrakło mu do sprawienia ogromnych prolemów bramkarzowi.

8
1
5
6
8
38'

Ależ okazja dla Realu! Ronaldo znalazł się w polu karnym i szukał gola, choć powinien był wyłożyć piłkę do pustej bramki na nogę Benzemy. Ostatecznie ani nie strzelił, ani nie podał, tylko... stracił futbolówkę.

5
8
3
5
9
37'

Marcelo dograł do Carvajala, który chciał od razu uderzyć, ale nieczysto trafił w piłkę i zmarnował dobrą okazję.

2
1
1
2
1
35'

Real wygląda tak, jakby myślami był już przy sobotnim El Clasico. Królewscy robią wszystko, aby się nie przemęczyć.

4
3
2
3
3
33'

Słabe podanie Benzemy do Ronaldo. Piłka w posiadaniu Gremio.

7
9
5
5
5
30'

Kiepskie pół godziny gry za nami. Real stara się grać jak najmniejszym nakładem sił i póki co słabo mu to wychodzi. Gremio z kolei wyczekuje swojej szansy i skupia się na kontrach.

5
3
2
3
2
28'

Edilson mocno uderzył z rzutu wolnego z ponad trzydziestu metrów. Piłka otarła się o górną siatkę.

1
1
2
2
3
27'

Żółtą kartkę za faul na Vieirze otrzymał Casemiro.

Real Madryt
4
2
2
3
4
26'

Cristiano Ronaldo mknął na bramkę Gremio przez kilkadziesiąt metrów, lecz tuż przed polem karnym stracił równowagę i stracił piłkę.

4
6
3
2
1
24'

Luka Modrić nieźle przymierzył z krawędzi pola karnego, a piłka minimalnie minęła słupek.

4
2
22'

Isco huknął z dystansu, ale fatalnie przestrzelił.

4
5
1
2
4
21'

Po dośrodkowaniu Kroosa z rzutu rożnego przez moment zakotłowało się w polu karnym Gremio, jednak ostatecznie bramkarz zdołał złapać piłkę.

2
1
2
1
2
20'

Z powietrza strzelił Carvajal. Jego próbę wybili obrońcy.

3
1
2
3
4
17'

Płaskie uderzenie Ronaldo minęło bramkę.

3
1
1
3
2
14'

Isco dogrywał w pole karne w kierunku Varana, lecz Francuz nie zdołał dojść do piłki.

2
1
1
2
1
11'

Na bramkę Gremio szarżował... Varane, piłka trafiła do Benzemy, który oddał strzał. Futbolówka po nodze obrońcy wyszła na róg, po którym obyło się bez zagrożenia.

4
5
2
2
2
10'

Próba prostopadłego podania Ronaldo do Benzemy zatrzymana przez obrońcę.

5
2
2
2
5
8'

Gracze Gremio czekają na rywala na własnej połowie, gdzie nie pozostawiają Realowi zbyt wiele miejsca do rozegrania akcji.

5
1
1
3
3
5'

Spokojny początek meczu w wykonaniu Królewskich. Hiszpanie długo rozgrywają piłkę między sobą.