7
5
10
117'

Ucieka czas drużynie Luciano Spallettiego. Inter wywalczył rzut wolny w bocznym sektorze boiska. Po dośrodkowaniu interweniował Franck Kessie, który niedawno narzekał na mocny ból.

8
4
5
5
8
116'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Borja Valero.

4
2
5
2
3
114'

Akcja Ivana Perisicia i Mauro Icardiego zatrzymana dość szczęśliwie przez podopiecznych Gennaro Gattuso. Po chorwacko-argentyńskim ataku Inter miał tylko korner.

8
5
4
4
5
112'

Żółtą kartkę za faul na Giacomo Bonaventurze otrzymał Matias Vecino.

7
5
4
3
6
110'

Inter dostał cios i Inter próbuje jeszcze wstać na nogi. Milan jest zmobilizowany w defensywie, ponieważ stoi przed szansą odniesienia pierwszego w sezonie zwycięstwa z wysoko notowanym w Serie A przeciwnikiem.

3
2
1
2
1
106'

Gra wznowiona po raz ostatni!

2
5
4
3
1
105'

6
7
3
3
2
105'

Żółtą kartkę za zdjęcie koszulki otrzymał Patrick Cutrone.

3
3
3
8
9
104'

Gol! Strzelił Patrick Cutrone. Asystował mu Suso.

Gol w końcówce pierwszej części dogrywki! Milan znalazł drogę do bramki lokalnego wroga. Po podaniu Suso z głębi pola zmiennik Patrick Cutrone dziobnął futbolówkę obok zrozpaczonego Samira Handanovicia do siatki.

33
23
10
10
11
101'

Inter. Schodzi: Antonio Candreva. Wchodzi: Eder.

3
1
4
2
1
99'

Patrick Cutrone dopadł do piłki w polu karnym przeciwnika. Na plecach młodego zawodnika był zawieszony obrońca Interu, który nie pozwolił na celne, soczyste uderzenie.

1
2
1
1
1
97'

Inter strzelał już w tegorocznym Pucharze Włoch konkurs rzutów karnych. Okoliczności były wówczas zupełnie inne. W rywalizacji z Pordenone Calcio walczył o uniknięcie totalnej kompromitacji.

1
1
2
2
2
95'

Antonio Donnarumma złapał piłkę po dośrodkowaniu Candrevy. Mierna wrzutka mogła paść łupem tylko awaryjnego bramkarza Milanu.

3
2
2
2
5
93'

W posiadaniu piłki Nerazzurri. W grudniu strzelają bardzo mało goli i to się potwierdza. Fakt, na początku miesiąca zdemolowali Chievo Werona, ale od tego dnia trafili tylko raz do bramki przeciwnika.

2
2
2
2
3
91'

komentarz

90 minut bez rozstrzygnięcia.

4
2
2
1
1
90+2'

Hakan Calhanoglu nie może uwierzyć, że sędzia nie przyznał jego drużynie rzutu rożnego. Zmiennikowi pozostało wracać na własną połowę. Zanosi się na to, że jeszcze trochę pobiega w tym meczu.

3
2
2
3
2
90'

Doliczone minimum 4 minuty do regulaminowego czasu.

3
1
4
1
87'

Antonio Candreva próbował dobić piłkę do siatki po interwencji Antonio Donnarummy. Bramkarz Milanu nie działał pewnie po uderzeniu Ivana Perisicia, ale zdążył naprawić błąd.

1
1
1
86'

Jeszcze kilka minut podstawowego czasu. Luciano Spalletti trzyma na murawie Mauro Icardiego, panującego króla Mediolanu, jednak tym razem trudno mu dochodzić do sytuacji podbramkowych.

83'

Roberto Gagliardini zwolnił miejsce w centrum boiska Marcelo Brozoviciowi.

1
2
81'

Ivan Perisić odpowiedział szybko i przed oczami miał jedynie Antonio Donnarummę. Chorwat nie przyłożył się do swojego uderzenia i nawet nie zmusił bramkarza Milanu do interwencji.

1
1
79'

Na zawołanie temperatura w górę! Suso strzelił sprytnie w górną część poprzeczki. Kilkunastu, może kilkudziesięciu centymetrów zabrakło do szczęścia.

1
1
78'

Temperatura spadła w ostatnich minutach. Gennaro Gattuso już wykorzystał trzy roszady, a Luciano Spalletti może wprowadzić z ławki rezerwowych jeszcze jednego zawodnika.

76'
72'

Żółtą kartkę za faul na Nikoli Kaliniciu otrzymał Milan Skriniar.

1
1
1
2
1
72'

Joao Mario zmarnował swoją szansę i powędrował na ławkę.

70'

Nie jest tak, że drużyny chcą i czekają na dogrywkę. Są ataki, jednak brakuje skuteczności i jakby nie patrzeć, zostało tylko 20 minut do końca podstawowego czasu.

1
67'

Inter. Schodzi: Joao Mario. Wchodzi: Borja Valero.

65'

Samir Handanović nie chce być gorszy od bramkarza Milanu. Najpierw interwencja po dośrodkowaniu, później fura szczęścia, że Giacomo Bonaventura nie dobił piłki głową do siatki.

3
1
1
1
3
60'

Antonio Donnarumma zaczyna wyrastać na pierwszoplanową postać wieczoru.

2
1
1
1
3
59'

Antonio Donnarumma! Gianluigi patrzy z uznaniem z ławki! Parada bramkarza Milanu po uderzeniu z bliska Joao Mario. Portugalczyk powinien to wykorzystać. Antonio miał szczęście w pierwszej połowie, a teraz temu szczęściu pomaga.

3
2
1
1
1
57'

Giacomo Bonaventura opanował piłkę w polu karnym Interu i do akcji indywidualnej zabrakło tylko celnego uderzenia. Samir Handanović nie musiał interweniować.

56'

Davide Calabria nie dostał komunikatu, że za jego plecami nie ma zawodnika Interu i główkował na korner. Antonio Donnarumma naprawił błąd zmiennika i wypiąstkował dośrodkowanie ze stałego fragmentu.

1
53'

Milan. Schodzi: Ignazio Abate. Wchodzi: Davide Calabria. To zmiana wymuszona kontuzją po niedawnym starciu we własnym polu karnym.

52'

Antonio Donnarumma nagrodzony brawami za przytomne wyjście poza własne pole karne.

50'

Mauro Icardi miał w pierwszej połowie cztery kontakty z piłką. W poprzedniej akcji miał dwa. Argentyńczyk postanowił wycofać się z pola karnego Milanu, żeby nie zostać najbardziej anonimowym zawodnikiem w derbach.

48'

Tym razem jest korzystny dla gospodarzy gwizdek. W walce o dojście do futbolówki po wrzutce Joao Cancelo faulował Ivan Perisić, a ucierpiał Ignazio Abate.

1
46'

Nikola Kalinić twierdzi, że został nieprzepisowo zatrzymany po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Sędzia nic takiego nie zobaczył, a piłka wylądowała w rękawicach bramkarza Interu.

46'

Piłka ponownie w grze!

1
19:53

Inter myśli o sposobie na pokonanie Donnarummy!

1
Czy mecz rozstrzygnie się w drugiej połowie?
3
45'

1
43'

Za krótko wybita piłka po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu. Szansę na uderzenie miał Lucas Biglia i nawet je oddał, ale wyraźnie ponad bramką Interu.

1
1
41'

Joao Cancelo przedarł się na prawym skrzydle i dał do zrozumienia, że prawo atakowania w tym sektorze boiska ma nie tylko Ricardo Rodriguez. Płaskie dośrodkowanie Portugalczyka zatrzymał Alessio Romagnoli.

1
1
40'

Tak kibice witali głównych aktorów derbów!

5
1
38'

Luciano Spalletti bije brawo za pomysł swojemu zawodnikowi. Od bramki jednak Antonio Donnarumma.

1
35'

Bramka, choć anulowana, dodała skrzydeł Interowi. W polu karnym formalnych gospodarzy doszło do zderzenia Antonio Donnarummy z Mauro Icardim.

2
2
2
1
2
33'

Po raz pierwszy w tym meczu w centrum wydarzeń Mauro Icardi. Argentyńczyk główkował po wrzutce z głębi pola nad bramką Milanu. Leonardo Bonucci stracił na moment kontrolę nad Icardim.

1
1
1
31'

Antonio Donnarumma nie miał problemu z zatrzymaniem futbolówki po płaskim uderzeniu swojego imiennika Candrevy.

2
2
1
1
2
30'

30 minut derbów za kibicami. Drugi kwadrans lepszy od pierwszego. Oby każdy następny był lepszy od poprzedniego.

2
2
1
1
2
28'

Zanosiło się na powtórkę z meczu Milanu z Atalantą, w którym po serii ataków Rossonerich przyjezdni wyszli na prowadzenie dzięki stałemu fragmentowi. Tym razem podopieczni Gattuso zostali uratowani.

3
3
2
2
3
24'

Zamieszanie wyjaśnione. Nie ma gola w Mediolanie. Antonio Donnarumma wpakował piłkę do własnej bramki po wstrzeleniu Ivana Perisicia, jednak sędzia anulował trafienie dzięki technologii VAR. Spalony!

3
5
2
3
4
22'

Suso dobiegł do pola karnego Interu i oddał uderzenie z dystansu. Szkoda z perspektywy gospodarzy, że prosto w nogi przeciwnika.

3
3
4
2
3
20'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Matiasie Vecino otrzymał Lucas Biglia.

4
2
2
1
2
18'

Milan na połowie przeciwnika. Wysoko podbiegł Ricardo Rodriguez i starał się zrobić przewagę na lewym skrzydle. Nie było tam miejsca, ale Rossoneri zmienili stronę i po dośrodkowaniu Francka Kessiego i uderzeniu Giacomo Bonaventury interweniował z trudem Samir Handanović.

3
2
2
1
2
16'

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego otrzymał Manuel Locatelli.

2
2
2
1
2
15'

Gennaro Gattuso i Luciano Spalletti mają dużo do powiedzenia swoim zawodnikom. Może dadzą im sygnał do ataku po pierwszym, niemrawym kwadransie.

3
2
1
1
2
13'

Leonardo Bonucci wyprzedził Mauro Icardiego w momencie podania Matiasa Vecino. Argentyńczyk strzelił Milanowi trzy gole w ligowych derbach. Teraz Rossoneri starają się go podwójnie pilnować.

2
2
1
1
2
10'

Mieli możliwość przywitania się z futbolówką Antonio Donnarumma i Samir Handanović. Były to jednak tylko interwencje na rozgrzewkę.

2
2
1
1
2
8'

Po faulu na Suso przed polem karnym Interu gospodarze mieli szansę na zaskoczenie Samira Handanovicia z rzutu wolnego. Suso uderzył w środek muru i nie było groźnie.

4
3
2
2
3
7'

Nikt nie przejmuje inicjatywy na początku meczu. Priorytet dla obu drużyn to nie być trafionym.

3
3
3
2
3
4'

Leonardo Bonucci próbował uruchomić Nikolę Kalinicia podaniem z głębi pola, ale nie było to zagranie idealne. Futbolówka pod nogami Samira Handanovicia.

2
2
2
2
3
2'

Inter wywalczył pierwszy rzut rożny. Ivan Perisić wskoczył na plecy przeciwnika, a taki środek transportu sędzia uznał za nieprzepisowy. Po gwizdku piłka dla podopiecznych Gennaro Gattuso.