Doliczone minimum 4 minuty do regulaminowego czasu.

Żółtą kartkę za spóźniony atak otrzymał Daniele Rugani.

1
1
1
88'

Wojciech Szczęsny nie rozgrzał się w "gorącej" atmosferze derbów. Przez 88 minut bronił jedno celne uderzenie i na więcej się nie zanosi.

4
3
2
1
2
84'

Gonzalo Higuain zameldował się na murawie strzałem po ziemi. Dobrze ustawiony Vanja Milinković-Savić nie miał problemu z zatrzymaniem futbolówki.

1
1
81'

Torino. Schodzi: Daniele Baselli. Wchodzi: Lucas Boye.

81'

Torino. Schodzi: Afriyie Acquah. Wchodzi: Joel Obi.

81'

Torino. Schodzi: M'Baye Niang. Wchodzi: Manuel De Luca.

wchodzi Wchodzi
Manuel De Luca #19
schodzi Schodzi
1
1
80'

Vanja Milinković-Savić piąstkował prosto pod nogi przeciwnika i miał szczęście, że uderzenie piłkarza Juventusu odpowiadało jakością interwencji bramkarza Torino.

2
1
1
1
1
78'
77'

Mistrz Włoch robi swoje. Uderzenie Samiego Khediry zostało zablokowane. Po błędzie w ostatnim spotkaniu ligowym Niemiec jest naładowany chęcią rehabilitacji.

2
75'

Kwadrans pozostał przyjezdnym na odwrócenie losu meczu. Po zmianie wyniku nie zbliżyli się do bramki Wojciecha Szczęsnego, a Sinisa Mihajlović nie daje impulsu z ławki.

2
70'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas Burdisso za nieprzepisową próbę odebrania piłki.

70'

Dzięki Mario Mandzukiciowi gospodarze mają dwa gole przewagi.

4
3
2
1
69'

Zdaniem przyjezdnych sędzia powinien gwizdnąć faul Samiego Khediry przed golem. Arbiter zobaczył powtórkę i nie zdecydował się anulować gola. Rozwścieczył tym Sinisę Mihajlovicia.

1
1
1
67'

Gol! Strzelił Mario Mandzukić.

Chorwat przełamuje mały impas strzelecki! Akcję bramkową zainicjował przechwytem Sami Khedira, następnie piłka trafiła w pole karne do Mario Mandzukicia, który pokonał Vanję Milinkovicia-Savicia podcinką.

21
10
7
4
4
62'

Afriyie Acquah prosto w rękawice Wojciecha Szczęsnego. Polak jest coraz bliżej zachowania czystego konta po raz ósmy w barwach Juventusu.

3
3
1
60'
59'

Strzał z bliska tuż obok bramki Torino! Sędzia zobaczył rykoszet i przyznał gospodarzom piąty rzut rożny w derbach.

2
2
58'

Daniele Baselli otoczony przez trzech gospodarzy wywalczył jedynie wrzut z autu dla Torino. Juventus miał czas na wzorowe ustawienie się w obronie i nie pozwolił na oddanie strzału lokalnemu wrogowi.

1
55'

Po chwycie Wojciech Szczęsny natychmiast uruchomił na prawym skrzydle Stephana Lichtsteinera. Szwajcar próbował przedłużyć akcję Juventusu, jednak w momencie jego podania Douglas Costa był na spalonym.

1
4
3
52'

Byki pozostały cudem w świecie żywych. Mario Mandzukić miał otwartą drogę do bramki po podaniu Douglasa Costy, jednak nie trafił w futbolówkę!

6
50'

Torino musi zorganizować się do ataku, zagrać odważniej, choć na stadionie mistrza Włoch jest to zawsze ryzykowne.

1
1
48'

Mario Mandzukić dopadł do piłki po dośrodkowaniu z prawego skrzydła, przeskoczył Nicolasa N'Koulou, jednak stoper Torino wyratował się i Juventusowi pozostał po tej akcji korner.

1
2
1
46'

1
44'

Paulo Dybala przedłożył sobie piłkę w narożniku pola karnego i oddał mocne uderzenie lewą nogą. Nieznacznie pudło. Juventus miał niewiele później korner i co najmniej dwóch zawodników mogło skierować futbolówkę do siatki.

1
1
4
43'

Iago Falque nie wiedział co zrobić z piłką przed polem karnym Juventusu. Adresatem jego bezpańskiego podania mógł być jedynie Wojciech Szczęsny.

3
3
2
40'

Dotychczas jedyne trafienie derbów pod lupą.

3
2
1
38'

Kontrola Juventusu w ostatnich minutach. Bianconeri przegrali piłkę przez Wojciecha Szczęsnego, więc nie spieszyli się z przetransportowaniem jej w okolicę pola karnego Torino.

3
1
1
1
1
35'

Bordowy komplet rękawiczek dostali piłkarze Torino na zimę. Chętnie pograliby w nich jeszcze trochę w Pucharze Włoch, ale żeby awansować, muszą być konkretniejsi w ataku.

2
1
1
32'

Juventus wciąż na prowadzeniu po świetnym strzale Douglasa Costy.

3
2
1
30'

M'Baye Niang staranował Giorgio Chielliniego, mimo to weteran zdołał odegrać piłkę do Wojciecha Szczęsnego i na nic niebezpieczne szarże Senegalczyka.

6
2
2
3
4
28'

Paulo Dybala dostał podanie w tempo od Douglasa Costy i natychmiast oddał uderzenie z kilkunastu metrów. Argentyńczyk nie kopnął piłki idealnie i umożliwił interwencję Vanji Milinkoviciowi-Saviciowi. Szansa na podwojenie przewagi była wyśmienita.

3
2
1
1
25'

Dostali ostrzeżenie gospodarze w postaci dwóch strzałów lokalnego wroga i wrócili do gry z początku spotkania.

1
1
1
1
22'

Stefano Sturaro rozpędził się na prawym skrzydle, jednak nie zakończył swojego rajdu dobrym uderzeniem. Dużo dzieje się na murawie.

1
3
1
20'

Douglas Costa wyprowadził Juventus na prowadzenie!

2
2
1
18'

Tomas Rincon poprawił z dystansu i po raz pierwszy w derbach interweniował Wojciech Szczęsny. To ważna obrona. W poprzednim meczu z Hellasem Werona przepuścił do siatki pierwsze celne uderzenie beniaminka.

5
17'

Zapachniało ekspresowym wyrównaniem. Podanie za linię obrońców Juventusu, gdzie był M'Baye Niang i uderzył technicznie w słupek. Wojciech Szczęsny nie mógł być pewny swego.

2
1
3
2
2
15'

Gol! Strzelił Douglas Costa. Asystował mu Paulo Dybala.

Potężnie i prosto do siatki huknął Douglas Costa! Akcja bramkowa była dość przypadkowa, ale doczekała się eleganckiego wykończenia. Faworyt na prowadzeniu po kwadransie, w którym przeważał.

26
14
5
6
5
13'

Udało się Juventusowi oddać strzał po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, chociaż złośliwi powiedzą, że było to bardziej podanie do bramkarza.

3
1
1
11'

Jeden gorszy od drugiego. Obrońca Juventusu wywrócił się spektakularnie i zostawił mnóstwo miejsca na oddanie strzału Alejandro Berenguerowi, a ten kopnął piłkę anemicznie obok bramki Wojciecha Szczęsnego.

2
3
1
3
1
9'

Coraz wyżej ustawia formacje obrońca trofeum. Pressing przyjezdnych na słowo honoru, starają się rozsądnie gospodarować energią.

2
1
7'

Pierwsze celne i groźne uderzenie. Po sporym zamieszaniu huknął z 18. metra Miralem Pjanić prosto w dobrze ustawionego bramkarza Torino. Rozgrzewa się Vanja Milinković-Savić.

2
1
2
3
5'

Vanja Milinković-Savić złapał piłkę spokojnie po miękkim dośrodkowaniu spod linii bramkowej. Nie dopadł do futbolówki Mario Mandzukić.

1
1
1
2
2
3'

Piłkarze w tradycyjnych strojach. Juventus w biało-czarnych pasiakach, natomiast Torino w bordowych koszulkach oraz spodenkach. Futbolówka na połowie niżej notowanego w Serie A zespołu, ale Vanja Milinković-Savić jeszcze nie musiał interweniować.

20:03

Przygotowania Wojciecha Szczęsnego i spółki.

3
20:03

Torino wyeliminowało w poprzedniej rundzie AS Roma. Świetnie w tym meczu bronił Vanja Milinković-Savić i także w derbach były golkiper Lechii Gdańsk spróbuje zatrzymać przeciwnika. Byki bez swojego kapitana i czołowego strzelca Andrei Belottiego.

3
19:48

Wojciech Szczęsny pozostaje w podstawowym składzie Juventusu!

6
3
1
19:48

Do obsadzenia w półfinałach Pucharu Włoch pozostało jedno miejsce. Na swojego przeciwnika czeka Atalanta Bergamo. Wyłonią go derby Turynu, do których dojdzie na stadionie Juventusu.