W zamieszaniu w polu karnym gospodarzy nieznacznie spudłował Walsh.

3
1
1
87'

Po efektownym zrywie mocno sprzed pola karnego uderzył Kevin De Bruyne i po rykoszecie piłka poleciała obok słupka.

1
2
2
83'

Zablokowany mocny strzał Sane z ostrego kąta. Gospodarze biją głową w mur.

3
4
2
2
2
78'

Piłka co chwilę ląduje w polu karnym Bristol City, ale goście bronią się bardzo dzielnie.

1
74'

Gospodarze robią wszystko, by uniknąć sensacyjnej wpadki. Przy wyniku 1:1 rewanż mógłby być dla nich niesamowicie trudny.

2
1
73'

Bristol City. Schodzi: Hordur Bjorgvin Magnusson. Wchodzi: Liam Walsh.

wchodzi Wchodzi
Liam Walsh #12
schodzi Schodzi
1
1
70'

Man City. Schodzi: Yaya Toure. Wchodzi: Sergio Aguero.

69'

Z 13 metrów chybił płaskim strzałem Leroy Sane.

1
69'

Raheem Sterling zamknął płaską centrę z boku pola karnego, ale z kilku metrów uderzył wprost w Fieldinga!

1
1
1
65'

Gra cały czas toczy się na połowie Bristol City. Lider Premier League konsekwentnie szuka luk w obronie rywala.

1
1
2
1
3
61'

Rośnie napór Man City. Teraz po centrze Sane z rzutu wolnego bardzo niepewnie interweniował Fielding i uratowali go obrońcy.

4
2
1
1
2
60'

Żółtą kartkę za faul na De Bruyne otrzymał Joe Bryan.

4
58'

Krótkie rozegranie rzutu wolnego i zablokowany strzał De Bruyne z 17 metrów.

6
1
58'

Żółtą kartkę za dyskusje z sędzią otrzymał Korey Smith.

Korey Smith #7
4
1
1
1
1
56'

Żółtą kartkę za faul na De Bruyne otrzymał Aden Flint.

Aden Flint #4
4
2
1
1
2
55'

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne. Asystował mu Raheem Sterling.

1:1! Po kapitalnym rozpoczęciu akcji przez Bravo, De Bruyne wymienił podania ze Sterlingiem i trafił do siatki atomowym strzałem przy słupku z 14 metrów.

18
8
4
6
6
51'

Po szybkim kontrataku Raheem Sterling uderzył za blisko środka bramki i Fielding odbił piłkę.

3
3
1
1
2
50'

Z ostrego kąta wyraźnie chybił Leroy Sane.

1
1
49'

Manchester City naciera, ale ma duże problemy z wykończeniem.

Czy Manchester City uniknie porażki?
1
2
1
46'

Początek drugiej połowy.

45+1'

Powinno być 1:1! Raheem Sterling podciął piłkę nad Fieldingiem, ale przed linią bramkową głową zagrożenie oddalił Flint!

6
5
3
2
3
45'

Doliczone 2 minuty.

3
3
3
3
4
44'

Gol! Strzelił Bobby Reid.

Niebywałe! Reid uderzył płasko w prawy róg, Bravo nie zdołał odbić piłki i mamy mega sensację!

Bobby Reid #14
21
16
12
10
12
43'

Rzut karny dla Bristol City! Po błędzie Mangali na własnej połowie, John Stones ratował sytuację faulem na Reidzie w polu karnym.

3
6
3
2
5
42'

Z lewej strony pola karnego płasko zagrywał Bryan, piłkę strącił Paterson, lecz po rykoszecie wylądowała ona w rękach Bravo. Było groźnie.

2
2
2
2
2
41'

Ciekawy mecz i dobre tempo na Etihad Stadium - głównie dzięki gościom, którzy nie mają zamiaru się tylko bronić.

2
2
3
2
1
37'

Z dystansu w trybuny huknął Ilkay Gundogan.

4
1
2
1
1
36'

Sprzed pola karnego uderzał Ilkay Gundogan, po rykoszecie piłkę musnął jeszcze głową Eliaquim Mangala i przeleciała ona obok słupka.

1
33'

Pack dopadł do piłki przed polem karnym i natychmiast uderzył, ale dokładnie tam, gdzie stał Claudio Bravo.

2
1
1
32'

Fielding dość nerwowo, ale złapał piłkę po ostrej centrze De Bruyne z rzutu wolnego.

1
1
29'

Ołeksandr Zinczenko zablokowany przy próbie oddania mocnego strzału z dystansu.

1
24'

Potężna bomba De Bruyne z narożnika boiska i Fielding wybił piłkę na rzut rożny.

1
24'

Napór Manchesteru City nieco osłabł. Goście od czasu do czasu się odgryzają.

1
20'

Koszmarna strata Patersona pod własnym polem karnym. Raheem Sterling natychmiast podał do Bernardo Silvy, ale ten spudłował płaskim uderzeniem z 13 metrów.

2
1
2
2
1
19'

Paterson skiksował przy próbie strzału z 17 metrów.

1
2
1
1
2
16'

Riposta Bristol City! Sprzed pola karnego mocno strzelił Reid i Claudio Bravo odbił piłkę do boku.

1
1
15'

Zablokowany bardzo groźny strzał Bernardo Silvy z 14 metrów i piłka otarła się jeszcze o boczną siatkę.

12'

Mnóstwo pracy ma obrona Bristol City, ale na razie daje radę i wybija gospodarzy z uderzenia.

1
8'

Ładna kombinacyjna akcja Man City, jednak Yaya Toure zagrał w pole karne w największy tłok i obrońcy gości wyszli z opresji.

2
2
2
2
2
5'

Centrostrzał De Bruyne z lewej strony boiska. Piłka leciała niemal w okienko i Fielding odbił ją z trudem!

2
1
1
1
1
5'

Przewaga po stronie gospodarzy, ale groźnych strzałów jeszcze nie oglądaliśmy.

2
1
1
1
1
2'

Goście poradzili sobie z płaską centrą De Bruyne z prawej strony pola karnego.

20:20

Na tym etapie o awansie decyduje dwumecz.

2
1
1
1
1
20:20

Przed nami pierwszy półfinał Pucharu Ligi Angielskiej (w drugim Chelsea zagra w środę z Arsenalem). Bristol City występuje na co dzień w The Championship (drugi poziom rozgrywkowy) i zajmuje 4. miejsce w tabeli.