4
2
1
89'

Chwila przerwy, ponieważ sędzia skorzystał z VAR-u, ale jego zdaniem Welbeck nie faulował Fabregasa.

1
3
2
1
2
87'
86'

Żółtą kartkę otrzymał Mohamed Elneny. Faulowany Morata.

2
1
3
86'

Celne uderzenie Xhaki z 25 metrów, ale jedynie do statystyk.

1
84'

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Tiemoue Bakayoko.

83'

Arsenal po wejściu Sancheza gra ciut odważniej, ale wciąż brakuje okazji strzeleckich.

2
1
1
2
3
79'

Żółtą kartkę otrzymał N'Golo Kante. Faulowany Welbeck.

3
1
1
1
5
78'

Danny Welbeck atakował bramkę Chelsea, ale strzał został zablokowany.

2
1
3
77'

Eden Hazard wpadł w pole karne, ale zbyt późno zagrywał i został zablokowany.

3
1
2
1
75'

Niezły strzał Williana z 25 metrów, ale odległość zrobiła swoje i Ospina złapał piłkę.

2
2
2
1
75'

Już tylko kwadrans do końca spotkania. Przed nami jeszcze rewanż na Emirates Stadium.

1
72'

Niezrozumiała decyzja Iwobiego, który z 20 metrów oddał bardzo, bardzo lekki strzał. Wydaje się, że mógł podawać do Sancheza.

1
2
1
70'

Przerwa w grze. Calum Chambers ma problemy zdrowotne.

1
4
1
3
69'

Eden Hazard zbyt długo zwlekał ze strzałem i Ospina nie musiał interweniować.

3
3
1
2
68'

Chelsea. Schodzi: Danny Drinkwater. Wchodzi: Willian.

66'

Silny, płaski strzał Mosesa i Mustafi nogą zablokował uderzenie.

1
2
3
64'

Trzeba uczciwie przyznać, że mecz nie stoi na najwyższym poziomie.

2
3
2
61'

Niles szukał podaniem Welbecka. Thibaut Courtois dobrze interweniował na piątym metrze.

1
1
2
58'

Ospina wyszedł z bramki po słabej interwencji Mustafiego. Kąt był ostry i Morata spudłował.

1
2
1
57'

Arsenal. Schodzi: Jack Wilshere. Wchodzi: Mohamed Elneny. Kontuzja piłkarza Kanonierów.

56'

Alvaro Morata strzelił z 20 metrów, jednak to nie mogło zaskoczyć Ospinę.

1
2
54'

Ósmy korner dla Chelsea. Po dośrodkowania piłka to właściwie odbiła się od Moraty. Od bramki rozpoczął Ospina.

2
2
1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Granit Xhaka. Faul przed własnym polem karnym.

1
1
50'

Piłkarze Chelsea nie pozwalają Arsenalowi na zbyt wiele w ofensywie.

1
1
1
2
47'

Andreas Christensen był w niezłej sytuacji, ale z czterech metrów uderzył głową nad poprzeczką.

1
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
2
1
45'

Minuta doliczona.

1
1
1
45'

To powinna być bramka dla Chelsea! Piękne dośrodkowanie w pole karne, ale Fabregas uderzył głową wprost w Ospinę.

2
1
1
2
2
43'

Eden Hazard wpadł w pole karne, ale dobrze spychany stracił piłkę.

1
1
39'

Piłka przypadkowo trafiła w polu karnym do Iwobiego. Jego mocny strzał obronił bramkarz. Do futbolówki dopadł Niles i upadł po starciu z Mosesem. Sędzia skorzystał z VAR-u i nie zdecydował się na podyktowanie "jedenastki".

6
1
37'

Piłka zagrana do Kante, który mocno chybił z 20 metrów.

1
1
1
1
1
35'

Dwa faule w jednej akcji: najpierw na Hazardzie, a następnie na Fabregasie.

1
32'

Mustafi doszedł do strzału głową po dośrodkowaniu Xhaki z kornera. Niecelne uderzenie Niemca.

29'

Pierwszy raz w historii użytko VAR-u na angielskich boiskach. Sytuacja prozaiczna i tylko słowna reprymenda od arbitra dla piłkarzy, którzy się przepychali.

5
1
1
1
1
28'

Niles dał się minąć Mosesowi i jego strzał z ostrego kąta sparował David Ospina. Piłka trafiła jeszcze w słupek.

1
1
1
2
3
27'

Alonso minął Bellerina i mocno wstrzelił piłkę na piąty metr. Morata nie zdołał sięgnąć jej.

2
24'

Problemy Ospiny po strzale Mosesa. Kolumbijczyk "na raty" złapał jego uderzenie z 13 metrów.

22'

Alexandre Lacazette miał całkiem niezłą okazję z około 15 metrów. Uderzył bardzo silnie, ale i niecelnie.