3
3
7
90'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Anthony Martial. Kontra ManU, Martial rozegrał piłkę z Lukaku i drugi z wymienionych po rękach bramkarza do siatki na 2:0!

30
18
7
3
2
87'

Z dystansu uderzył Tom Huddlestone, daleko od celu. Gościom należał się rzut rożny, ale sędzia okulary oddał do optyka. Do odbioru są dopiero w poniedziałek.

6
6
1
1
1
84'

Gol! Strzelił Jesse Lingard. Asystował mu Romelu Lukaku. W końcu gospodarze dopięli swego. Lukaku odegrał piłkę do Lingarda, a ten kapitalnym uderzeniem z dystansu dał ManU upragnionego gola! 1:0!

Manchester United
27
18
7
4
4
81'

Derby. Schodzi: Thomas Lawrence. Wchodzi: Mason Bennett.

2
80'
78'

Derby. Schodzi: Johnny Russell. Wchodzi: Jamie Hanson.

2
77'

Strzał Lingarda obił bramkarz, poprawka Pogby do... pustej bramki była niecelna!

1
2
1
1
2
76'

Anthony Martial uderzył głową w słupek, ale okazało się, że był na spalonym.

2
1
1
1
1
75'

To już jest prawdziwa nawałnica gospodarzy, goście bronią się momentami dramatycznie.

3
71'

Marcus Rashford uderzył i... piłka trafiła w słupek! Coraz większy napór gospodarzy.

3
1
4
70'

Atomowy strzał Rashforda po raz kolejny odbił Scott Carson.

3
1
69'

Groźny strzał Pogby, piłka o centymetry minęła bramkę!

1
1
1
1
2
67'

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Anthony Martial.

67'

Derby. Schodzi: Sam Winnall. Wchodzi: Matej Vydra.

Sam Winnall #17
2
1
66'

Lewą nogą niecelnie uderzył Jesse Lingard.

1
3
66'

Goście domagali się podyktowania rzutu karnego, ale sędzia nakazał grać dalej.

1
1
1
1
1
64'

ManU zamnkął Derby w polu karnym. Wydaje się, że gol wisi na włosku, ale goście mają sporo szczęścia.

1
1
1
1
1
61'

Potężny strzał Pogby sparował bramkarz! Trwa otwarty mecz, sprawa awansu wciąż jest otwarta.

1
1
1
1
1
59'

Sprzed pola karnego uderzył Lawrence, bramkarz sparował piłkę na róg.

1
1
1
1
1
56'

Ruszył Manchester United, ale gospodarzom wciąż brakuje precyzji.

1
1
1
1
1
53'

Strzał Maty, odbił bramkarz, poprawka Lukaku została zablokowana, a próba Pogby była niecelna.

2
52'

Strzał Herrery po nodze obrońcy wyszedł na róg.

1
1
1
1
1
50'

Strzał z pola karnego oddał Tom Huddlestone, piłka odbiła się od głowy obrońcy i tuż obok bramki wyszła na róg!

2
49'

Nieśmiałe próby ataków ze strony gości. Piłkarze Derby zadowoleni z faktu, że gospodarze są daleko od ich bramki.

2
1
1
1
2
46'

Wracamy do gry!

4
1
46'
44'

O Boże... Cóż za tragiczna kontra gości. Trener Derby za moment eksploduje ze wściekłości.

4
2
2
2
2
42'

Z rzutu wolnego świetnie uderzył Pogba, bramkarz po raz kolejny doskonale zachował się w bramce!

5
1
1
1
4
37'

Wyższe przełożenie w końcu wrzucił senny w ostatnich minutach ManU. Głową uderzał Marcus Rashford, wprost w bramkarza.

2
1
1
1
1
35'

Po dośrodkowaniu Marcus Rashford głową trącił piłkę i ta trafiła w słupek, a następnie wróciła na boisko. Zabrakło milimetrów.

4
1
1
1
4
33'

Gospodarze przestali poważniej zagrażać gościom. Piłkarze ManU starają się grać kombinacyjnie, ale sporo niedokładności w ich grze.

2
1
1
1
2
30'

Tom Lawrence uderzył z rzutu wolnego. Cóz, każdemu kiedyś zdarzyło się nie trafił w bramkę. I już nie jest ważne, że tym razem piłka minęła cel o 20 metrów.

1
1
1
1
1
28'

Winnall spartaczył dobrą szansę. Po kontrze uderzył sprzed pola karnego, ale źle kopnął, bo strzałem tego nazwać nie można.

1
1
1
1
1
25'

Coraz lepiej prezentują się goście. a bramkę ManU sunie akcja za akcją.

2
1
1
1
2
23'

Po kornerze kolejny błąd defensywy, ale tym razem strzał głową Pearce'a był niecelny.

2
1
1
1
1
22'

Romero uratował ManU! Z lewej strony dośrodkował Russell, a strzał głową oddał Thorne. Bramkarz spod poprzeczki wybił piłkę na róg.

3
1
1
1
1
21'

Kapitalnie uderzył Mata, jeszcze lepszą interwencją popisał się Scott Carson!

1
1
1
1
2
20'

Rzut wolny dla ManU z ok. 17 metrów. Idealna szansa na gola.

5
3
2
19'

Marcus Rashford przebił się z piłką w polu karnym, uderzył bardzo mocno z ok. 14 metrów, ale minimalnie przestrzelił!

2
2
2
2
2
18'

Z dystansu uderzył Marcus Rashford, piłka odchodziła od bramki i minęła ją o 2 metry.

2
2
2
2
2
16'

Gospodarze starają się znaleźć dziurę w obronie gości. Często jednak brakuje im precyzji w kluczowym momencie.

1
1
1
1
13'

Piłkarze Derby w końcu dłużej zaczęli rozgrywać piłkę na połowie Czerwonych Diabłów.

2
2
1
10'

Pierwsze nieśmiały próby gości wyglądały jak nasze początki w grze FIFA 18: tragicznie.

2
5
9'

Szutrm, szturm, szturm. Pogba uderzył sprzed pola karnego, techniczny strzał poszybował tuż ponad bramką.

4
1
1
8'

Gospodarze cały czas w natarciu. Mocne dogranie Lindelofa minęło słupek. Piłka mogła wpaść do bramki Derby.

2
1
1
7'

Marcus Rashford dogrywał z rzutu wolnego, Ander Herrera głową uderzył obok bramki. Sporo brakowało do szczęścia piłkarzowi ManU.

2
1
1
5'

Pogba uderzył sprzed pola karnego. Płaski strzał pewnie złapał bramkarz.

2
1
1
3'

Pogba w polu karnym mając na pleach kilku rywali dograł do Lingarda, ale ten uderzył zbyt wysoko. To powinien być gol.