David Luiz z rzutu wolnego uderzył tuż ponad poprzeczką.

1
1
74'
73'

Czyżby zespoły miały zagrać ze sobą po raz kolejny? Coraz więcej na to wskazuje. Optyczna przewaga Chelsea, ale niewiele z niej wynika.

2
1
1
69'

Zła interwencja w polu karnym bramkarza Chelsesa, do piłki dopadł Murphy, ale uderzył niecelnie.

2
1
67'

Wydawało się, że gol dla Chelsea jest kwestią minut. Mecz jednak ponownie wyrównał się.

1
3
2
63'

Z pola karnego uderzył Alex Pritchard, piłka po nodze Davida Luiza w niewielkiej odległości minęła bramkę.

1
1
1
62'

Żółtą kartkę za brutlany faul otrzymał Gary Cahill.

Chelsea FC
1
1
1
5
2
58'

Płaski strzał Williana padł łupem dobrze ustawionego bramkarza. Chelsea w końcu wzięła się do pracy.

2
1
2
1
57'

Kolejne uderzenie, potężny strzał z ok. 17 metrów poszybował ponad bramką. Uderzał Kenedy.

1
1
2
1
56'

Strzał Williana, piłka po nodze obrońcy leciała to bramki tuż przy słuoku. Golkiper wybił futbolówkę na róg.

1
1
3
1
55'

Mocny strzał Bakayoko, piłka minęła jednak cel.

1
1
1
2
1
53'

Willian dograł do Drinkwatera, a ten uderzył dwa metry obok bramki z ok. 15 metrów.

4
3
1
1
1
50'

Pierwszy celny strzał w meczu. Jednak o jakości, sile i stylu nie ma co pisać. Uderzał Michy Batshuayi.

2
3
1
48'

Zgranie piłki w polu karnym Norwich, ale szybszy obrońca, który wybił futbolówkę po podaniu Zapacosty. Po chwili Kenedy strzelił daleko od celu.

2
2
1
46'

Gramy! Oby emocji było więcej.

3
2
45+1'

Z dystansu mocno, ale niecelnie uderzył Maddison.

5
5
2
2
2
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

2
2
2
1
1
41'

Żółtą kartkę brzydki faul otrzymał David Luiz.

Chelsea FC
2
2
1
2
2
40'

Tort z truskawką postawimy każdemu, jeśli przed przerwą padną gole. Nic nie dzieje się na boisku, już więcej wydarzyło się w kotle z kapustą.

2
3
35'

Murphy przedostał się z piłką w pole karne, ale jego strzał z dość trudnej pozycji był niecelny.

1
1
35'

Są takie mecze podczas których wolimy szachy zamiast piłki nożnej. To jest właśnie ten czas. Wciąz nic nie dzieje się na boisku.

3
3
32'

Wciąż emocje jak na podwieczorku u nielubianej teściowej. Chcemy końca, a jego nie widać.

2
3
28'

Uderzał Murphy, ale bardzo niecelnie. Wciąż bez strzałów w światło bramki.

1
1
28'

Trybull ma problemy mięśniowe, Niemiec utyka.

1
1
1
1
26'

Wciąż emocje niczym na rybach. Norwich spokojne i zadowolone, Chelsea nie kwapi się do ataku.

1
1
23'

David Luiz zwlekał z wybiciem piłki i omal nie sprezentował jej rywalowi. Sporo szczęścia miała Chelsea.

1
2
2
20'

Teraz to piłkarze Norwich długo rozgrywają piłkę, niewiele dzieje się na boisku.

1
1
15'

Mądrze bronią się piłkarze Norwich, Chelsea atakuje, ale nie potrafi przedostać się na dłużej pod  bramkę gospodarzy.

1
1
11'

Wracamy do gry, wraca poturbowany Pinto.

1
1
8'

Przerwa w grze. Ucierpiał Ivo Pinto.

1
1
4'

W pierwszych minutach to gospodarze dość niespodziewanie mają więcej do powiedzenia.