Nottingham. Schodzi: Matty Cash. Wchodzi: Barry McKay.

1
2
2
85'

Gol! Strzelił Kieran Dowell. 4:2! Szczęście zawodnika Nottingham, który pośliznął się przy strzale, ale trafił do siatki. Sędziowie jeszcze się konsultowali się czy nie było dwukrotnego dotknięcia piłki czego domagali się goście. Powtórki pokazały, że gol nie powinien zostać uznany.

18
17
10
10
14
85'

Żółtą kartkę otrzymał David Ospina.

6
4
6
4
7
84'

Żółtą kartkę otrzymał Mathieu Debuchy. Rzut karny dla Nottingham po faulu na Traore!

3
4
3
2
4
83'

Danny Welbeck upadł w polu karnym, ale sędzia nie wskazuje na "wapno".

4
5
1
1
4
79'

Gol! Strzelił Danny Welbeck. Katastrofalny błąd bramkarza, który nie złapał lekkiego podania. Welbeck przytomnie zachował się w tej sytuacji i umieścił piłkę w siatce.

18
11
9
8
12
76'

Wysoko zawieszona piłka w polu karnym Nottingham, ale górą bramkarz gospodarzy.

6
3
1
2
3
73'

Nottingham wcale nie cofa się na własną połowę tylko atakuje Arsenal dużo wyżej.

5
4
2
3
3
70'

To powinna być bramka! Edward Nketiah przegrał jednak pojedynek sam na sam z bramkarzem Nottingham.

3
4
1
1
4
67'

Arsenal. Schodzi: Joseph Willock. Wchodzi: Edward Nketiah.

1
66'

Nie można jeszcze skreślać Arsenalu, ale ten dzisiaj gra bardzo słabo.

2
2
3
3
5
64'

Gol! Strzelił Ben Brereton. 3:1! Ospina został zmylony i Brereton umieścił piłkę tuż przy słupku.

Ben Brereton #17
17
14
6
6
9
64'

Rzut karny dla Forest! Holding faulował Casha.

3
5
2
3
3
61'

Nikt nie przeciął dośrodkowania Walcotta z rzutu wolnego - piłka w rękach bramkarza.

2
3
4
2
3
58'

Rozmowa sędziego z Holdingiem, który nie zgadza się z jego decyzjami.

3
2
4
1
1
56'

Nottingham. Schodzi: Zach Clough. Wchodzi: Tyler Walker.

1
55'

Ainsley Maitland-Niles dośrodkował na piąty metr, ale Welbeck nie sięgnął piłki.

1
2
2
54'

Druga centra Debuchy'ego i kolejny raz piłkę złapał bramkarz.

1
2
1
1
50'

Pewna interwencja bramkarza po dośrodkowaniu Debuchy'ego z prawej strony boiska.

1
1
47'

Nelson przedzierał się lewą flanką, ale wyszedł z piłką poza boisko.

1
3
2
46'

Początek drugiej połowy.

5
1
45'

Dwie minuty doliczone.

6
4
2
1
2
44'

Gol! Strzelił Eric Lichaj. 2:1 dla Forest! Kapitalny wolej prawego obrońcy gospodarzy, który z 16 metrów zaskoczył Ospinę.

16
8
14
4
7
41'

Ben Brereton znów wpadł w pole karne, kąt był ostry, a mimo to oddał groźny strzał i Ospina wybił piłkę.

4
3
1
2
1
40'

Nelson zdecydował się na płaski strzał sprzed pola karnego. Piłka przeleciała obok słupka.

2
2
2
1
2
38'

Debuchy zamiast strzelać lub podawać dryblował i stracił piłkę.

2
3
1
1
2
35'

Welbeck był sam przed bramkarzem, ale jego akcję zatrzymał gwizdek sędziego. Piłkarz Arsenalu był na spalonym.

2
3
1
1
2
32'

Ben Brereton przedarł się środkiem boiska, zszedł na lewą nogę, ale jego strzał z 15 metrów dobrze obronił Ospina.

6
3
1
2
3
31'

Welbeck otrzymał podanie, jednak nie przyjął w ogóle piłki w polu karnym Forest.

4
3
1
1
3
27'

Sytuacja wraca do normy - Arsenal spokojnie wymienia podania.

5
2
1
1
3
23'

Gol! Strzelił Per Mertesacker. 1:1! Po rzucie wolnym Holding oddał strzał głową, lecz piłka trafiła w słupek. Dobitka Niemca była już skuteczna.

24
11
6
7
11
20'

Gol! Strzelił Eric Lichaj. Asystował mu Kieran Dowell. 1:0 dla Nottingham! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Lichaj głową z dwóch metrów pokonał Ospinę!

18
8
10
3
10
18'

Niezła próba Casha z prawej strony pola karnego i jego płaski strzał wybił na korner Ospina.

5
4
1
1
1
15'

Per Mertesacker dobrze ustawiony w defensywie stopuje akcję gospodarzy.

5
3
1
2
2
13'

Akcja prawą flanką boiska. Walcott dośrodkował na siódmy metr, lecz Welbeck uderzył głową obok bramki.

4
4
1
1
1
10'

Zdecydowana przewaga Arsenalu w pierwszych minutach spotkania.

3
3
1
2
2
7'

Theo Walcott nieczysto trafił w piłkę z prawej strony pola karnego i tę bez problemu złapał bramkarz Forest.

4
3
1
2
2
5'

Spalony gracza Nottingham Forest. Warto zaznaczyć, że jednym z asystentów sędziego głównego jest kobieta.