1
2
89'

Gol! Strzelił Marco Asensio. Asystował mu Theo Hernandez.

Jednak jest bramka dla Realu! Theo dośrodkował na krótki słupek, a z pierwszej piłki pod poprzeczkę uderzył Asensio!

64
40
19
22
35
88'

Mateo Kovacić strzelił z powietrza, jednak zupełnie nie zagroził bramce rywali.

5
3
2
3
3
86'

Bardzo słaba końcówka meczu. Realowi wyraźnie nie zależy na wygranej w pierwszym spotkaniu Pucharu Króla.

5
4
2
6
83'

Gorąco poza boiskiem. Jeden z członków sztabu szkoleniowego Leganes został odesłany do szatni.

2
2
7
4
81'

CD Leganes. Schodzi: Claudio Beauvue. Wchodzi: Omar Ramos.

1
77'

Bardzo niecelnie z dystansu huknął Gerard Gumbau.

2
1
1
75'

Leganes atakuje! Po centrze Amrabata z półwoleja silnie uderzył Claudio Beauvue, jednak kapitalną interwencją popisał się Kiko Casilla!

4
3
73'

Real. Schodzi: Marcos Llorente. Wchodzi: Isco.

3
5
1
1
72'

Lucas Vazquez na pełnym biegu wpadł w pole karne i z ostrego kąta uderzył wprost w bramkarza Leganes.

3
1
3
5
70'

Nordin Amrabat od razu po wejściu stworzył zagrożenie pod bramką Realu. Zawodnik Leganes z powietrza z 11. metrów uderzył obok bramki.

1
2
2
1
1
70'

CD Leganes. Schodzi: Jose Naranjo. Wchodzi: Nordin Amrabat.

Jose Naranjo #18
1
1
1
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Naranjo. Za protesty.

CD Leganes
4
1
67'

Real. Schodzi: Dani Ceballos. Wchodzi: Luka Modrić.

5
5
2
3
2
66'

Ależ szczęście Realu! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkarza Leganes głową w poprzeczkę własnej bramki uderzył Marcos Llorente!

2
4
1
1
65'

Marco Asensio strzelił z dystansu i piłka po rykoszecie wylądowała w rękawicach golkipera Leganes. Uwaga! To pierwsze celne uderzenie w tym meczu.

4
2
2
62'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Gumbau. Za faul.

3
1
61'
55'

Do rozgrzewki ruszyli Luka Modrić i Isco. Zmiany na pewno są potrzebne w tym meczu.

7
1
2
3
1
50'

Na razie obraz gry się nie zmienił. Gospodarze powinni ruszyć do przodu, ponieważ dziś mogą sprawić spore problemy Realowi.

4
2
1
1
2
46'

Druga połowa!

6
4
2
1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

7
4
5
3
3
44'

Dani Carvajal uderzył silnie z powietrza, ale zdołał wywalczyć tylko rzut rożny dla Realu.

7
3
2
2
2
39'

Żółtą kartkę otrzymał Nabil El Zhar. Zawodnik Leganes podeptał leżącego Theo Hernandeza. Wydaje się, że przypadkowo.

7
5
2
4
7
36'

Spore zamieszanie w polu karnym Realu Madryt. Claudio Beauvue skutecznie przepchnął Carvajala, ale dobrze z bramki wybiegł Kiko Casilla.

4
3
1
2
8
34'

Doczekaliśmy się pierwszej bramkowej styuacji! Mateo Kovacić odebrał piłkę rywalowi na linii pola karnego Leganes, ale jego strzał pozostawił wiele do życzenia. Wielkie pudło pomocnika Realu!

6
7
5
3
5
31'

Javi Eraso zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka poleciała daleko w trybuny stadionu Leganes.

4
3
3
1
3
27'

Marco Asensio dośrodkował z prawego skrzydła w kierunku Mayorala, ale napastnika Realu uprzedził Unai Bustinza.

5
2
1
1
5
23'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Marco Asensio fatalnie główkował Raphael Varane. Piłka przeleciała kilka metrów nad poprzeczką.

6
4
1
4
5
22'

Real ma optczyną przewagę, ale na razie nic z niej nie wynika. Wciąż nawet bez strzału w tym meczu.

10
6
4
4
6
17'

Wydawało się, że Dani Carvajal faulował wychodzącego do świetnej sytuacji Claudio Beauvue, ale sędzia nakazał dalszą grę. Kontrowersyjna decyzja.

9
4
4
4
11
15'

Real. Schodzi: Jesus Vallejo. Wchodzi: Nacho. Stoper Realu doznał urazu mięśniowego. Poza boisko schodzi o własnych siłach.

10
3
2
1
13'

Jesus Vallejo doznał kontuzji i nie może kontynuować gry. Będzie zmiana w zespole Realu Madryt.

5
5
4
11
6
10'

Piłkarze Leganes nie przebierają w środkach, co zaczyna wyraźnie denerwować gości. Na razie bez kartek, czekamy na pierwsze okazje.

10
3
2
2
2
5'

Bardzo spokojny początek meczu. Gra toczy się w środku boiska.