Trwają ataki Realu Madryt. Leganes ofiarnie się broni.

10
21
29
85'

Kapitalna interwencja golkipera Leganes! Sergio Ramos główkował z 12. metra pod poprzeczkę, ale efektownie piłkę nad bramkę wybił Nereo Champagne.

73
36
12
15
22
81'

Borja Mayoral po centrze z lewego skrzydła główkował obok słupka. Robi się coraz groźniej!

30
19
15
12
26
81'

Ależ okazja dla Realu Madryt! Karim Benzema uderzył płasko z 12. metrów, jednak z problemami piłkę odbił Nereo Champagne.

34
21
9
9
15
80'

CD Leganes. Schodzi: Nabil El Zhar. Wchodzi: Jose Naranjo.

7
80'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos. Defensor Realu nieprzepisowo zatrzymał kontrę Leganes.

Real Madryt
19
10
3
4
11
77'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Borja Mayoral.

15
6
6
7
8
76'

W dwumeczu 2:2, ale jeśli Real nie zdobędzie gola, to Leganes awansuje do półfinału Pucharu Króla.

32
9
5
6
9
75'

Żółtą kartkę otrzymał Nereo Champagne. Za opóźnianie gry. Golkiper już kilka razy zwklekał z wybiciem piłki.

12
5
3
4
14
74'

Isco chciał zamknąć akcję, jednak w trudnej sytuacji niecelnie główkował.

14
7
4
3
9
73'

Isco przerzucił piłkę na prawą nogę i strzelił wysoko nad poprzeczką.

15
8
4
5
12
71'

Leganes nie ogranicza się do defensywy! Javi Eraso uderzył z ostrego kąta, ale w ostatniej chwili piłkę przyblokował Theo Hernandez.

18
12
6
5
9
70'

CD Leganes. Schodzi: Nordin Amrabat. Wchodzi: Raul Garcia. Boczny defensor za skrzydłowego.

Raul Garcia #14
8
3
4
2
2
70'

Sergio Ramos odebrał piłkę na połowie Leganes, jednak strzelił katastrofalnie.

11
4
3
3
6
68'

Real. Schodzi: Marcos Llorente. Wchodzi: Luka Modrić.

11
6
3
1
3
68'

Real. Schodzi: Achraf Hakimi. Wchodzi: Dani Carvajal.

9
6
3
1
4
68'

Piłkarze Realu włączyli wyższy bieg, atakują większą ilością piłkarzy. Pytanie, czy nie za późno? Zaraz będą zmiany.

12
4
3
1
5
67'

Do rozgrzewki ruszył Luka Modrić. Przypomnijmy, że decyzją trenera poza kadrą znaleźli się m.in. Ronaldo i Bale.

8
3
1
2
4
66'

Z powietrza fatalnie uderzył Mateo Kovacić.

8
4
3
2
4
63'

Piłkarze Realu przebudzili się i wyszli zdecydowanie wyżej, przez co narażają się na kontry.

10
4
3
3
4
61'

Marco Asensio uderzył z rzutu wolnego prosto w mur.

8
9
1
1
2
58'

CD Leganes. Schodzi: Dimitrios Siovas. Wchodzi: Martin Mantovani. Stoper gości nie mógł kontynuować gry.

Martin Mantovani #5
13
7
2
7
5
56'

Przy takim wyniku to Leganes jest w półfinale!

38
14
4
6
11
55'

Gol! Strzelił Gabriel Pires. Asystował mu Javi Eraso.

Leganes znów na prowadzeniu!!! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najlepiej w polu karnym zachował się Gabriel Pires, który z główki uderzył pod poprzeczkę!

30
52'

Co tam się działo?! Po centrze w pole karne Realu piłkarz Leganes stanął przed wyborną okazją, jednak nieczysto trafił w piłkę z główki.

17
9
4
5
9
48'

W dwumeczu 2:1 dla Realu Madryt. Leganes musi strzelić gola, aby myśleć o półfinale Pucharu Króla.

13
5
2
4
7
47'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Lucas Vazquez. Dogrywki nie będzie! Pierwszy celny strzał Realu i od razu gol! Lucas Vazquez zagrał prostopadłą piłkę w pole karne, a Benzema uderzył nad interweniującym golkiperem.

52
36
24
38
97
46'

Początek drugiej połowy!

11
5
4
3
6
45'

Kolejna okazja dla Leganes. Akcję zamykał Claudio Beauvue, który po efektownych nożycach posłał piłkę obok słupka.

7
5
3
5
7
43'

Marco Asensio uderzył z rzutu wolnego wyraźnie nad bramką. Piłkarze gospodarzy mają rozregulowane celowniki.

13
11
6
7
7
38'

Najlepsza okazja dla Realu. Isco groźnie dośrodkował w pole karne, a o centymetry od strzału głową był Karim Benzema. Real wciąż bez celnego uderzenia.

11
9
6
10
10
33'

Jeśli mecz zakończy się wynikiem 0:1, będziemy mieli dogrywkę.

21
15
7
6
7
32'

Gol! Strzelił Javi Eraso.

Bramka dla Leganes!!! Kapitalny strzał z dystansu Javiego Eraso! Pomocnik Leganes z ponad 20. metrów umieścił piłkę w okienku bramki Realu. Spory błąd popełnili defensorzy Realu - Achraf Hakimi mocno zagrywał do Nacho, który nie opanował piłki. Eraso wykorzystał to w 100 procentach.

CD Leganes
107
72
24
18
30
28'

Fatalna próba Isco. Pomocnik Realu uderzył wysoko nad poprzeczką.

13
12
4
11
5
27'

Żółtą kartkę otrzymał Tito. Za faul. Real będzie miał rzut wolny w okolicy linii bocznej pola karnego.

8
27'

Piłkarze Leganes coraz odważniej atakują. Gospodarze wciąż bez żadnego strzału.

12
5
2
2
5
25'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego sporo miejsca w polu karnym Realu miał Gabriel, jednak jego strzał głową nie sprawił żadnego problemu Casilli.

5
3
6
4
2
20'

Tylko 235 kibiców Leganes przybyło na Santiago Bernabeu. Mimo to, często ich słychać.

13
5
4
4
5
19'

Wciąż aktywniejsi są gospodarze. Piłkarze Realu nie potrafią na dłużej utrzymać się przy piłce.

5
5
7
5
5
15'

Darko Brasanac uderzył płasko z dystansu i pierwszą udaną interwencję zanotował Kiko Casilla.

13
7
4
5
6
Która ekipa awansuje do półfinału Pucharu Króla?
7
9'

Wyrównany mecz. Leganes przegrał w pierwszym spotkaniu 0:1 i wyraźnie liczy na sprawienie niespodzianki na Santiago Bernabeu.

10
5
5
5
5
5'

Ależ blisko gola dla Leganes! Claudio Beauvue zdecydował się na bezpośredni strzał z rzutu wolnego i trafił w zewnętrzną część słupka!

12
12
8
10
13
3'

Isco namieszał w polu bramkowym Leganes, jednak miał zbyt wielu rywali obok siebie i nie zdołał oddać strzału.

11
9
8
10
8
20:42

Dziś szansy na pewno nie dostaną Marcelo, Toni Kroos, Gareth Bale i Cristiano Ronaldo. Ta czwórka, decyzją trenera, znalazła się poza kadrą meczową.

10
8
7
11
8
20:42

Trener Zinedine Zidane znów daje szansę piłkarzom rezerwowym. Ponadto w podstawowej "jedenastce" znalazło się dwóch graczy powracających po kontuzjach - Sergio Ramos i Karim Benzema.

12
9
4
3
3
20:42

Zapraszamy na rewanżowy ćwierćfinałowy mecz Pucharu Króla. W pierwszym spotkaniu Real Madryt wygrał na wyjeździe z CD Leganes 1:0 po bramce w samej końcówce Marco Asensio.